Na kilka dni przed planowaną walką na UFC w Londynie, Nathaniel Wood został bez rywala. Jak potwierdził dziennikarz Al Zullino, Vince Morales wypadł z pojedynku z Anglikiem przez chorobę, co potwierdził sam zawodnik na swoim profilu na Instagramie. Teraz Wood potrzebuje nowego rywala i nie wiadomo czy organizacja UFC znajdzie dla niego przeciwnika z tak krótkim wyprzedzeniem.

Początkowo miał zmierzyć się z Liudvikiem Sholinianem, którego zastąpił właśnie Morales. Swoją gotowość na walkę na swoim profilu na Twitterze zgłosili m.in. Davey Grant czy mistrz kategorii muszej Cage Warriors, Sam Creasey.

Wood (17-5 MMA) ma na swoim koncie 6 walk w oktagonie UFC, a jego bilans wynosi 4-2. Ostatni raz w klatce największej organizacji MMA na świecie wystąpił w październiku 2020 roku, kiedy to przegrał na UFC 254 z Caseyem Kenney. Według UFC, była to najlepsza walka tej gali, za co otrzymał bonus. 14 z 17 wygranych w swojej karierze zawodnik kategorii koguciej zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of purecode1
purecode1

Jungle Fight
Middleweight

344 komentarzy 342 polubień

Wyciął się pewnie jak Chodakowska z podwójnym skalpelem a tu takie cuś.

Odpowiedz polub