Kolejny zawodnik z karty UFC w Londynie kontuzjowany. Jak donosi portal gnp1.de Alex Reyes (MMA 13-3) wycofał się z pojedynku z byłym rywalem Marcina Helda, Nasratem Haqparastem. Nie wiadomo jeszcze, czy organizacja znajdzie zastępstwo dla Niemca.

Reyes zadebiutował w UFC na gali Fight Night 116 i już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Mike’a Perry’ego. Wcześniej Amerykanin miał serię aż 13 zwycięstw z rzędu. W zawodowym MMA zadebiutował w 2007 roku.

Debiut Nasrata (MMA 8-2) w UFC miał miejsce na gali w Gdańsku. Jego rywalem był Marcin Held, dla którego walka z Niemcem była ostatnią w obowiązującym kontrakcie. 22-latek przegrał starcie z Polakiem jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej występował m.in. na galach Superior FC czy We Love MMA.

W starciu wieczoru gali UFC Fight Night 127 spotkają się ze sobą Fabricio Werdum i Alexander Volkov. Drugą najważniejszą walką londyńskiego wydarzenia będzie rewanżowy pojedynek Jana Błachowicza z Jimim Manuwą. W karcie znalazło się także starcie Pettera Soboty z Leonem Edwardsem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.