Ruszyła kolejna, trzecia już kolejka Typera MMARocks. Tym razem do wytypowania dwie gale: UFC w Brazylii oraz FEN 9, które odbędzie się we Wrocławiu. Walczymy w ligach, walczymy o punkty w rankingu ogólnym.

Dla przypomnienia i dla tych, którzy dopiero do nas dołączą (ponieważ dołączyć można w każdym momencie): Typer MMARocks jest aplikacją służącą do typowania walk MMA. Konto do logowania się na Typerze jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu ogólnym. Dodatkowo zbieramy punkty w ligach!

Zapraszamy do udziału w zabawie na stronę: http://typermma.pl

41 KOMENTARZE

 1. @Cloud jako, że walka Kerima z Albertem się nie odbędzie wrzucicie za nią np Bandla, czy już całkiem wypada i zostaje 9 walk, które obstawiliśmy?

 2. @Cloud jako, że walka Kerima z Albertem się nie odbędzie wrzucicie za nią np Bandla, czy już całkiem wypada i zostaje 9 walk, które obstawiliśmy?

  Po otwrciu typowania, nie mozna juz dodawac/zamieniac walk. Ktos moglby wytypowac przed zmianami i jego typy nie byly by kompletne.

 3. Po otwrciu typowania, nie mozna juz dodawac/zamieniac walk. Ktos moglby wytypowac przed zmianami i jego typy nie byly by kompletne.

  Tak też myślałem. Dzięki za odpowiedź.

 4. Takie moje przemyślenie – jakbym miał grać u buka (a nie grywam), to w ciemno bym Kerima stawiał. Albert ma dobry parter na stójkowiczów, ale z ogarniętymi parterowcami generalnie zawsze wtapia. Tym razem będzie podobnie. Mark maj łerdzz.

 5. Takie moje przemyślenie – jakbym miał grać u buka (a nie grywam), to w ciemno bym Kerima stawiał. Albert ma dobry parter na stójkowiczów, ale z ogarniętymi parterowcami generalnie zawsze wtapia. Tym razem będzie podobnie. Mark maj łerdzz.

  Walki nie ma, Kerim wypadł z powodu kontuzji. Albert zdjęty z rozpiski.

 6. FEN a co to jest? 🙂

  Organizacja która powstała do nadmuchiwania balonika zwanego Kiełkiem.

  A na poważnie – bardzo fajnie, że redakcja stwarza pozory niezależności od KSW i wrzuca do typera gale FEN.

 7. A na poważnie – bardzo fajnie, że redakcja stwarza pozory niezależności od KSW i wrzuca do typera gale FEN.

  Te żarty robią się już nudne.

 8. Patrzyłem kursy na Betsafe tak ogólnikowo na Aśkę jest 1,05 do 10, chyba największy w historii UFC 😆

 9. Patrzyłem kursy na Betsafe tak ogólnikowo na Aśkę jest 1,05 do 10, chyba największy w historii UFC 😆

  Ronda miała podobno 1,4:15

 10. Swoją drogą – śniło mi sie dziś, że w typerze jest gala FEN i Bellator 45. Wstaje rano – godzine spedzam na analizach Bellatora, a tu chuj, w typerze jakies UFC.

 11. @Cloud, Odzimkowskiego rywal wypadł, walki nie będzie (a w typerze nadal jest).

  I niech będzie. Walka ta po prostu zostanie zignorowana przy podliczaniu punktów :). Dzięki za czujność!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.