asaas

Starcie Taylora Lapilusa z Yutą Sasakim, zostało dodane do karty walk gali UFC Fight Night: Berlin.

Taylor Lapilus (MMA 9-1) dał się poznać polskiej publiczności jako zawodnik otwierający historyczną galę UFC w naszym kraju. Wypunktował wtedy Rocky’ego Lee (MMA 3-1) na pełnym dystansie czasowym. Kolejna jego walka będzie u naszych zachodnich sąsiadów i podejmować będzie w niej Yutę Sasakiego (MMA 18-2-2). Japończyk został zakontraktowany po tym jak od 2011 roku osiągnął bilans dziesięciu zwycięstw z rzędu (oraz jeden remis). W debiucie w największej organizacji MMA na świecie poddał Rolanda Delorme’a (MMA 10-5, 1NC) w nieco ponad minutę od rozpoczęcia starcia. W ostatnim boju musiał jednak uznać wyższość Leandro Issy (MMA 13-4).

Sasaki oraz Lapilus stoczą swój pojedynek na gali UFC Fight Night 69, na której nasza mistrzyni Joanna Jędrzejczyk będzie bronić tytułu przed Jessicą Penne. Dodatkowo na gali ujrzymy również Krzysztofa Jotkę, Łukasza Sajewskiego oraz Piotra Hallmanna. Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca w Berlinie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Ja tam nie chce Lapilusa w Berlinie bo moze to on przynosi pecha Polakom :wink:. Chce wierzyc, ze tylko wowczas gdy zwycieza, wiec niech lepiej Sasaki szybko go podda.

  2. Sasaki wjedzie w niego jak czołg i skończy się jak z Delorme

    Pierwsza walka na gali UFC, którą widziałem na żywo 😉 #Lapilus #Lee dozgonna pamięć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.