krylov

Kolejny pojedynek został dodany do karty walk gali UFC Fight Night 69 w Berlinie. Tym razem padło na dywizję półciężką. W jej limicie wagowym zmierzą się ze sobą: Nikita Krylov (MMA 18-4) i Marcos Rogerio de Lima (MMA 13-2-1). Zestawienie nie zostało potwierdzone oficjalnie.

Ukraiński „Al Capone” po żenującym widowisku jakie zaprezentował w walce z Soą Paleleiem w debiucie w UFC w sierpniu 2013 roku, radzi sobie w Oktagonie zaskakująco dobrze. Znokautował wysokim kopnięciem Walta Harrisa, później (po przenosinach z dywizji ciężkiej do niższej kategorii wagowej) został poddany przez Ovince’a St. Preuxa, by zwyciężyć w dwóch kolejnych walkach – w pierwszych rundach. Nikita zastopował ciosami Cody’ego Donovana i – ostatnio – poddał gilotyną Stanislava Nedkova. Trzecie zwycięstwo z rzędu będzie starał się dopisać w boju z pochodzącym z Brazylii Marcosem Rogerio de Limą.

„Pezao” ma za sobą dwie walki w największej organizacji MMA świata. W maju ubiegłego roku znokautował Richardsona Moreirę po zaledwie dwudziestu sekundach od rozpoczęcia pojedynku. W ostatnim występie w Oktagonie Brazylijczyk zwyciężył przez techniczny nokaut z Igorem Pokrajacem – również w pierwszej rundzie walki.

Gala UFC Fight Night 69 odbędzie się 20 czerwca w stolicy Niemiec, Berlinie. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek między Aleksandrem Gustafssonem a Gloverem Teixeirą.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.