CI0YnUYUkAElqoA

UFC ogłosiło dziś oficjalnie kolejną galę w Europie. 24 października gala z cyklu UFC Fight Night zawita do stolicy Irlandii – Dublina gdzie poprzednio UFC rozstawiło oktagon w lipcu ubiegłego roku.

Irlandia, niesiona na plecach przez Conora McGregora (MMA 17-2, UFC 5-0), jest obecnie jednym z najlepszych rynków dla UFC w Europie choć sam „Notorious” prawie na pewno nie zawalczy w 3Arena w październiku. UFC ma jednak sześciu innych Irlandczyków zakontraktowanych na dziś dzień, wśród których są m.in. Cathal Pendred (MMA 17-2-1, UFC 4-0), Joe Duffy (MMA 13-1, UFC 1-0), Paul Redmond (MMA 10-5, UFC 0-1), Patrick Holohan (MMA 11-1-1, UFC 2-1), Neil Seery (MMA 15-10, UFC 2-1), Aisling Daly (MMA 15-6, UFC 1-1) oraz pochodzący z Irlandii Północnej Norman Parke (MMA 20-4-1, UFC 4-2-1). Wszyscy z nich są prawdopodobnymi kandydatami na rozpiskę, która zapewne będzie złożona w dużej mierze z Europejczyków, być może również z Polaków.

Sprzedaż biletów na galę w Dublinie ruszy 4 września.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.