Duffy

Joseph Duffy (MMA 13-1) popularnie zwany „ostatnim pogromcą Conora McGregora” zanotował świetny debiut w UFC w marcu, gdy odprawił ciosami Jake’a Lindseya w pierwszej rundzie pojedynku. „Irish Joe” rozpoczął przygotowania do kolejnej walki, którą stoczy na gali UFC Fight Night 72. Jego rywalem będzie Ivan Jorge (MMA 26-4).

Irlandczyk rozpoczął karierę MMA w 2008 roku i wygrał 10 zawodników z rzędu, w tym walczących obecnie w UFC: Conora McGregora i Norman Parke’a. Po porażce w 2011 roku, Duffy zawiesił karierę w MMA i zaczął walczyć w zawodowym boksie.  „Irish Joe” wrócił do MMA w 2014 roku. Od tamtej pory zwyciężył dwukrotnie przed czasem na galach organizacji Cage Warriors Fighting Championship i raz w UFC. Jego kolejnym rywalem będzie Ivan Jorge.

Urodzony w Brazylii „Batman” powraca po zwycięstwie jednogłośną decyzją nad Joshem Shockleyem. 34-letni Jorge w Ultimate Fighting Championship stoczył łącznie trzy pojedynki, z czego dwa wygrał – oprócz wspomnianego Shockleya pokonał również Keitha Wiśniewskiego. Jedyną porażkę w największej organizacji MMA świata zgotował mu Rodrigo Damm.

Gala UFC fight Night 72 odbędzie się 18 lipca w Glasgow, w Szkocji.

3 KOMENTARZE

  1. kurde a myślałem że to Grzesiu Proksa się wziął za mma 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.