dana

Bonusy za wczorajsze UFC Fight Night zgarnęli: Vitor Belfort (MMA 24–10) za nokaut wysokim kopnięciem na Danie Hendersonie (MMA 29–11); Adriano Martins (MMA 25-6) za poddanie kimurą Darona Cruickshanka (MMA 13-4). Walkę wieczoru przyznano natomiast Thiago Perpetuo (MMA 9–2–1) oraz Omarowi Akmhedovi (MMA 12-0) za morderczy bój w którym obaj zawodnicy nie szczędzili sobie nokdaunów. Każdy z czterech wyróżnionych otrzymał $50,000. Poniżej konferencja prasowa, która miała miejsce po gali:

[youtube id=ZVVMk9NTvTQ]

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

 1. Wolę high kicka Belforta, ale mogli przyznać dwa bonusy za nokauty, jak niekiedy robią. Stephensowi też się należy. Mam nadzieję, że dostał coś pod stołem.

  Akhmedov vs Perpetuo – walka efektowna, ale pod względem technicznym jest godna ME gali KOTC albo Bruutal 😉 ale trzeba przyznać, że jak na chwilę trafiła do parteru, to tam rusek ładnie się ruszał.

 2.  Dla mnie nokautem wieczoru była akcja Thatcha, ale ja akurat uwielbiam akcje kolanami.

  Sub Martinsa świetny, lubię oglądać taki "zdecydowany" parter, ciut mi się to z Okamim skojarzyło.

  W sumie walka wieczoru jak najbardziej do zrozumienia, ale poziomu zbyt wysokiego moim zdaniem nie trzymała. Ot, doceniam serce do walki Akhmedova, były emocje, ale nie chcę przez dłuższy czas widzieć teraz takich starć.

 3. Bonusy zasluzone!!! Moze walka Akhmedova z Perpetuo nie byla technicznym majstersztykiem, ale poziomu adrenaliny,zwrotow akcji i efektownosci odmowic jej nie mozna.

 4. Bonusy rozdane dobrze. Piękne KO Belforta, emocje i pokaz serca do walki Akhmedova oraz ładne, pewne poddanie Martinsa

 5. Dana White: Obviously Anderson, Anderson is gonna fight Chris Weidman December 28 in las vegas, and it is gonna be the biggest fight we have ever done. That gate is already 5.6 million $, and the pay per view is gonna be huge and it’s gonna be massive event and whoever wins, just will fight Vitor Belfort unless something crazy happens and somebody gets hurt.
  Czyli najważniejsze z tej konferencji – Belfort w następnej walce będzie walczył o pas 😉

 6. Co z Hendersonem że musiał pojechać do szpitala ? Zewnętrznie nie było widać obrażeń więc co połamana szczęka lub wstrząs mózgu ??
  Belfort podbija do Caina Velasqueza to raczej pod Brazylijska publikę. Chyba że szybko chcę spotkać się z Jezusem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.