glasgow

Informacja prasowa:

Londyn, UK – UFC ogłasza, że zawodnik dywizji lekkiej ze Szkocji, Stevie “Braveheart” Ray powróci do akcji 18 lipca w walce z Brazylijczykiem Leonardo Mafrą podczas UFC FIGHT NIGHT GLASGOW.

Zawodnicy spotkają się w hali SSE Hydro w Glasgow podczas pierwszej w historii gali UFC w Szkocji.

Ray powróci do Oktagonu po wygranej z Marcinem Bandlem podczas UFC FIGHT NIGHT: GONZAGA vs. CRO COP 2, co było debiutem tego zawodnika. Urodzony w Fife w Szkocji Ray posiada zawodowy rekord 17-5-0.

Odnosząc się do ogłoszonego pojedynku, Ray powiedział: “Walka w Szkocji jest dla mnie naprawdę ekscytująca. Zajęło to trochę czasu i wszyscy w Szkocji naprawdę czekają na to. To będzie absolutnie szalone. Będę chciał być pewny, że się tym cieszę i nie obciążam się zbyt dużą presją, jednak zdecydowanie zrobię wszystko co mogę, aby wygrać.”

„Fani powinni spodziewać się porywczej publiczności w Glasgow. Wiem, że fani będą za mną, więc to będzie naprawdę głośna i szalona atmosfera. Mentalnie jestem bardzo silny i kiedy wejdę do Oktagonu, to jest tylko ja kontra on. Będę musiał odciąć się od publiczności – trzeba przede wszystkim kontrolować swoje emocje i pozostać zrelaksowanym i skupionym.”

Mafra również w swojej ostatniej walce odniósł zwycięstwo. Pokonał on Caina Carrizosę w marcu tego roku. Reprezentujący Balneario Camboriu zawodnik może pochwalić się zawodowym rekordem 12-2-0. Bez wątpienia będzie chciał on 18 lipca zdenerwować halę wypełnioną fanami ze Szkocji.

UFC wkrótce ogłosi, kogo zobaczymy w głównej walce karty, jednak w związku z pierwszą podróżą organizacji do Szkocji, fani powinni spodziewać się serii ekscytujących pojedynków, jakie zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Bilety na UFC FIGHT NIGHT GLASGOW dostępne będą w sprzedaży od piątku, 29 maja od godziny 11:00 czasu polskiego. Członkowie Sun+ będą mieli możliwość wcześniejszego kupienia biletów – będą to mogli zrobić już w środę, 27 maja.

Członkowie UFC Fight Club® również będą mieli szansę zdobyć swoje bilety, zanim te trafią do oficjalnej sprzedaży. Przez stronę www.ufcfightclub.com dostępne one będą od 27 maja, od godziny 11:00 czasu polskiego.

Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne walki na galę UFC FIGHT NIGHT GLASGOW. Aby być na bieżąco, śledźcie @UFC_UK na twitterze.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie biletami na UFC FIGHT NIGHT GLASGOW, odwiedź link i wypełnij wszystkie szczegóły: http://www.thessehydro.com/ufc-registration-for-the-sse-hydro.aspx

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.