Alistair Overeem przerywa serię porażek! Holender nie daje szans Rosjaninowi i kończy pojedynek już w pierwszej rundzie.

Pavlovich nieśmiałym, przestrzelonym kopnięciem otworzył pojedynek. Zaraz potem dołożył dwa proste na gardę Overeema. Rosjanin nie potrzebował dużo czasu by wyjść z mocnym sierpem, który – gdyby tylko doszedł do celu – mógł wręcz zabić Holendra. Overeem za podwójną gardą przetrwał szarżę, a następnie sam docisnął rywala do siatki z zamiarem obalenia. Sytuacja pod siatką zmieniła się kilkukrotnie, po czym panowie znów trafili na środek klatki – a tam Pavlovich skrupulatnie wykorzystywał swój prosty. Popularny Reem w pewnym momencie zyskał to co chciał – miał rywala na plecach i będąc z góry umieścił na twarzy Rosjanina kilka potężnych ciosów, które zmusiły sędziego do przerwania pojedynku.

25 KOMENTARZE

 1. Odgłosy były jak przy biciu schabowych na niedzielny obiad, wyczekał i trafił pięknie tę pierwszą bułkę w parterze.

 2. Zawsze przeciwko Koniowi, ale w tym pojedynku mimowolnie jakoś zacząłem Mu kibicować.

  Mam nadzieję, że to jednorazowa taka akcja :razz:jelen:

 3. Ali mistrzu mój :deniroclap:

  Oby tylko usada nie wjechała, jak juz wychodzil do walki to sie o to martwiłem :razz:łacz: forma mega

 4. Brawo Overeem! Szkoda, że Alstair jest zmuszony do nierównej walki z własną szczękę… Gdyby nie to, wciąż byłby w ścisłym top.

 5. Jeeeeeeee, kugwy, wygrał! Reem Koń karate mistrz! Dźwięki tych buł był przepiękny, zajebiście mu skapiszonował mordę!!! Ali idzie po pas skirwysyny!!!

 6. Jeeeeeeee, kugwy, wygrał! Reem Koń karate mistrz! Dźwięki tych buł był przepiękny, zajebiście mu skapiszonował mordę!!! Ali idzie po pas skirwysyny!!!

  Chyba pas Najmana mistrza Europy K-1 WKU:fly::wink: wiem ze go lubisz ziom:wink:

 7. Brawo Overeem! Szkoda, że Alstair jest zmuszony do nierównej walki z własną szczękę… Gdyby nie to, wciąż byłby w ścisłym top.

  co wy ludzie macie z tą szczęką, ile Reem ma walk? wiadomo, że w ciężkiej wyłapiesz nokaut od czasu do czasu…

 8. Ludzie zapomnieli jak dobre gnp ma reem.

  On ma generalnie wszystko dobre. Tylko ludzie często o tym zapominają, bo dobrze trafiony zaraz pada.

  Pod względem umiejętności to nawet jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że to jeden z dwóch najlepszych zawodników w HW (liczę grubego teraz jako HW)

 9. Pod względem skilla to jeden z najlepszych w historii tego sportu. Szkoda, że byle cios go kończy. Pewnie nawet mysz mógłby ko na nim ugrać xD

 10. Podnieta jakby Caina w prime rozkurwił. Zaraz dostanie kogokolwiek z czołówki i znowu go powiew wiatru przewróci:juanlaugh:

 11. Jedyny człowiek w UFC który może pokonać każdego, a zarazem każdy jest dla niego śmiertelnym zagrożeniem.

  Gdyby dało się wyćwiczyć szczękę to by rządził w ciężkiej.

  P.S.

  Czy tylko ja mam takie wrażenie, że wygląda jakby znowu jadł koninę?

 12. Jeeeeeeee, kugwy, wygrał! Reem Koń karate mistrz! Dźwięki tych buł był przepiękny, zajebiście mu skapiszonował mordę!!! Ali idzie po pas skirwysyny!!!

  Pas KRS1?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.