Ten weekend rozpocznie się już w czwartek, czwartą odsłoną gali Professional Fighters League, na której dojdzie głównie do pojedynków w wadze ciężkiej oraz piórkowej. Następnie zatrzymujemy się w sobotę, bo już od rana rozpoczynać się będzie gala M-1 Challenge 95, na której dojdzie do pojedynków o dwa mistrzowskie trofea. Jeszcze tego samego dnia odbędzie się gala Cage Warriors 95, na której również dojdzie do mistrzowskiego boju, a także polscy fani będą mogli śledzić postępy Polaka mieszkającego na wyspach, Konrada Iwanowskiego (6-2). Z soboty na niedzielę największa żeńska organizacja MMA na świecie zorganizuje swoją trzydziestą galę z udziałem takich zawodniczek jak Helena Kolesnyk (5-1) czy Minna Grusander (6-1). Zwieńczenia w niedzielne popołudnie dokona gala UFC Fight Night 134 w Hamburgu, podczas której wystąpi aż czwórka Polaków w osobach Marcina Tybury (16-4), Dawida Zawady (16-3)Bartosza Fabińskiego (13-2) oraz Damiana Stasiaka (10-5).

Czwartek (19.07.2018)

PFL 2018 #4: Regular Season

Data: 19.07.2018
Miejsce: Nassau Coliseum, Long Island, USA
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 00:15) | NBCSN
Liczba walk: 10

Walka wieczoru:
145lbs: Lance Palmer (13-3) vs Tuerxun Jumabieke (20-7)

Karta główna:
145lbs: Nazareno Malegarie (35-4) vs Andre Harrison (18-0)
265lbs: Francimar Barroso (20-7) vs Jack May (10-3)
145lbs: Steven Siler (30-17) vs Alexandre de Almeida (19-7)
265lbs: Philipe Lins (10-3) vs Alex Nicholson (12-5)

Karta wstępna:
265lbs: Jared Rosholt (16-4) vs Kelvin Tiller (9-1)
145lbs: Bekbulat Magomedov (19-3) vs Carl Deaton III (13-3)
145lbs: Max Coga (19-5) vs Marcos Galvao (18-10)
145lbs: Timur Valiev (13-2) vs Lee Coville (4-2)
265lbs: Shawn Jordan (19-8) vs Josh Copeland (16-5)
265lbs: Valdrin Istrefi (12-2) vs Daniel Gallemore (7-5)

_________________________

Sobota (21.07.2018)

M-1 Challenge 95: Battle in the Mountains 7

Data: 21.07.2018
Miejsce: Nazrań, Rosja
Transmisja: Fite.TV (Karta wstępna – od 10:30) | PPV (Karta główna)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
145lbs: Khamzat Dalgiev (10-1) vs Nate Landwehr (10-2)

Karta główna:
135lbs: Movsar Evloev (9-0) vs Rafael Dias (15-5)
145lbs: Alexei Nevzorov (12-3) vs Zalimbeg Omarov (9-2)
265lbs: Zaur Gadzhibabayev (6-2) vs Yuriy Protzenko (15-7)
155lbs: Magomedkamil Malikov (5-0) vs Eduardo Correia (9-0)

Karta wstępna:
155lbs: Sado Ucar (14-5) vs Tamerlan Ozdoev (3-0)
265lbs: Adam Bogatirov (6-0) vs Oleg Popov (2-1)
135lbs: Sergey Morozov (11-3) vs Zaka Fatullazade (12-4)
185lbs: Bekhan Mankiev (2-0) vs Mikhail Akilov (0-0)
145lbs: Aleksandr Kutafin (5-1) vs Musa Khamkhoev (3-2)
170lbs: Belek Abdyzhaparov (4-0) vs Movsar Bokov (4-1)
135lbs: Edward Massey (4-2) vs Mate Sanikidze (4-0)

_________________________

Cage Warriors 95

Data: 21.07.2018
Miejsce: O2 Indigo, Londyn, Anglia
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 17:00) | UFC Fight Pass (Karta główna – od 20:00)
Liczba walk: 11

Walka wieczoru:
170lbs: Mehrdad Janzemini (9-2) vs Stefano Paterno (11-2)

Karta główna:
135lbs: Mike Ekundayo (6-0) vs Ed Arthur (8-3)
170lbs: Nathan Jones (11-8) vs Ross Houston (6-0)
170lbs: Brad Wheeler (16-12) vs Orlando D’Ambrosio (8-2)
135lbs: Cory Tait (8-4) vs Scott Malone (4-1)

Karta wstępna:
155lbs: Mason Jones (4-0) vs Konmon Deh (9-4)
185lbs: James Webb (3-1) vs Pelu Adetola (4-7)
146lbs: Steve Aimable (10-4) vs Paul McBain (5-0)
170lbs: Konrad Iwanowski (6-2) vs Phill Wells (10-5)
135lbs: Luca Iovine (12-2) vs Kris Edwards (11-9)
125lbs: Adam Amarasinghe (1-0) vs Aaron Laleye (0-1)

_________________________

Invicta FC 30: Yu Frey vs. Grusander

Data: 21.07.2018
Miejsce: Scottish Rite Temple, Kansas City, USA
Transmisja: UFC Fight Pass (Od 02:00)
Liczba walk: 8

Walka wieczoru:
105lbs: Jinh Yu (6-3) vs Minna Grusander (6-1)

Karta główna:
145lbs: Helena Kolesnyk (5-1) vs Felicia Spencer (4-0)
115lbs: Heather Clark (7-6) vs Kinberly Novaes (9-4)
125lbs: Brogan Sanchez (5-0) vs Miranda Maverick (3-0)
135lbs: Stephanie Geltmacher (2-0) vs Kerri Kenneson (3-0)
105lbs: Alesha Zappitella (3-0) vs Jillian DeCoursey (2-0)
105lbs: Alyse Anderson (3-1) vs Stephanie Alba (3-2)
125lbs: Erin Blanchfield (1-0) vs Brittney Cloudy (0-0)

_________________________

Niedziela (22.07.2018)

UFC Fight Night 134: Shogun vs Smith

Data: 22.07.2018
Miejsce: Barclaycard Arena, Hamburg, Niemcy
Transmisja: UFC Fight Pass (Karta wstępna – od 16:30) | Polsat Sport (Karta główna – od 20:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
205lbs: Mauricio Rua (25-10) vs Anthony Smith (29-13)

Karta główna: 
205lbs: Glover Teixeira (27-6) vs Corey Anderson (10-4)
185lbs: Abu Azaitar (13-2-1) vs Vitor Miranda (12-6)
265lbs: Marcin Tybura (16-4) vs Stefan Struve (28-10)
155lbs: Marc Diakiese (12-2) vs Nasrat Haqparast (8-2)
170lbs: Danny Roberts (15-3) vs David Zawada (16-3)

Karta wstępna:
155lbs: Nick Hein (14-3-1) vs Damir Hadzovic (11-4)
170lbs: Bartosz Fabiński (13-2) vs Emil Weber Meek (9-3)
145lbs: Nad Narimani (10-2) vs Khalid Taha (12-1)
205lbs: Justin Ledet (9-1) vs Aleksandar Rakic (9-0)

Karta UFC Fight Pass:
135lbs: Davey Grant (8-3) vs Manny Bermudez (12-0)
205lbs: Darko Stosic (12-1) vs Jeremy Kimball (15-7)
135lbs: Damian Stasiak (10-5) vs Pingyuan Liu (13-4)

10 KOMENTARZE

  1. to nie oglądasz usyka z gassijevem?:korwinwhat:

    Podejrzewam ze na zywo obejrze CW bo nie wiem jak bedzie z jakoscia boksu gdzies w necie i poczekam az wrzucisz dobra jakosc nawet dzien pozniej:wink:

  2. nie wiem jak bedzie z jakoscia boksu gdzies w necie i poczekam az wrzucisz dobra jakosc nawet dzien pozniej:wink:

    na oficjalnym kanale bedzie transmisja wiec jakosc bedzie dobra tylko vpn jest potrzebny

  3. na oficjalnym kanale bedzie transmisja wiec jakosc bedzie dobra tylko vpn jest potrzebny

    Wrzuc dobra jakosc w niedziele opierdole do sniadania:wink:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.