W związku z kontuzją Salima Touahriego (10-2) o której pisaliśmy kilka dni temu , krakowski Grizzly musiał wycofać się z gali UFC Fight Night 130 w Liverpoolu. W związku z tym pod znakiem zapytania stał również występ Anglika, ale finalnie organizacja zdołała na tydzień przed galą zorganizować zastępstwo.

Przeciwnikiem Bradleya Scotta (11-5) na najbliższej gali będzie Carlo Pedersoli Jr. (10-1). Dla Amerykanina mieszkającego i trenującego na co dzień we Włoszech to będzie drugi występ w tym roku – Semento pod koniec kwietnia wypunktował po świetnej walce Nicolasa Dalby’ego (14-2) na szwedzkiej gali Cage Warriors 93.

Anglik od 2012 roku toczy boje dla organizacji UFC. Walczy tam jednak ze zmiennym szczęściem, aktualnie posiadając w organizacji bilans 3-4. Do tego pojedynku podejdzie po porażce, którą zadał mu Jack Hermansson (17-4) na gali UFC Fight Night 114 w Meksyku.

7 KOMENTARZE

  1. nie zdziwie się jak zwolnią Salima

    Salima nie zwolnią nawet, jak przegra kolejną walkę. Wziął walkę na kilka dni i dał świetny występ. UFC bardzo dba o zawodników którzy wchodzą na zastępstwo.

  2. Salima nie zwolnią nawet, jak przegra kolejną walkę. Wziął walkę na kilka dni i dał świetny występ. UFC bardzo dba o zawodników którzy wchodzą na zastępstwo.

    zapomniałem ze wział w zastepstwie ale musi coś zawalczyć te kontuzje kiepsko wyglądaja

  3. zapomniałem ze wział w zastepstwie ale musi coś zawalczyć te kontuzje kiepsko wyglądaja

    Miałem dobre przeczucie co do Krzysia, więc możesz mi zaufać. Poz tym żmija nie da skrzywdzić swojego grizli. 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.