Mizuto Hirota nie wystąpi na dzisiejszej gali UFC Fight Night 117 z powodu drastycznego cięcia wagi. Informację potwierdziło MMAFighting.com. Japończyk nie zrobił limitu kategorii piórkowej, a podczas samego ważenia wyglądał na bardzo osłabionego.

Lekarze pracujący dla UFC stwierdzili, że Hirota nie jest na tyle zdrowy, aby wystąpić na gali. Mizuto miał zmierzyć się z Charlesem Rosą. Przez anulowanie jego walki z Amerykaninem na główną kartę przeniesiony zostanie pojedynek Jussiera Formigi z Ulką Sasakim.

2 KOMENTARZE

  1. Jak on nie wiedział gdzie jest, co się dzieje, świadomość miał jak po dobrych narkotykach, nie wyobrażam sobie żeby następnego dnia iść na trening, a co dopiero stoczyć zawodową walkę, głupota straszna,  zwłaszcza trenerów, że dopuścili swojego zawodnika do takiego stanu, zwłaszcza że i tak nie zrobił wagi. Myślę że lepiej już byłoby przestać ciąć na 155 oddać cześć wypłaty,  Oszczędzić zdrowie i normalnie zawalczyć

  2. No mogłoby się to nieciekawie skończyć gdyby wyszedł do walki patrząc jak fatalnie na ważeniu wyglądał. Choć jak sobie tylko przypomnę jego walkę z Aokami (ała) … to wierzę że i do tej walki bez wahania wyszedłby nawet półprzytomny. Ten to powinnien mieć ksywę kamikaze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.