scoggins

Nie znane jest jeszcze dokładne miejsce a już potwierdzono pierwszą walkę. Portal MMAJunkie.com podał, że na gali UFC Fight Night 100, która odbędzie się 19 listopada, zmierzą się Pedro Munhoz Justin Scoggins. Starcie początkowo zostało zaplanowane na UFC Fight Night 95, które odbędzie się 24 września.

Scoggins (MMA 11-2, UFC 4-2) miał zawalczyć 30 lipca, jednak jego pojedynek z Ianem McCallem został zdjęty z rozpiski. Wtedy postanowił zmienić dywizję na kogucią. Jego walka z Munhozem miała otworzyć całą galę UFC Fight Night 95. Ostatni pojedynek Scoggins stoczył w lutym z Rayem Borgiem, który wygrał jednogłośną decyzją.

Munhoz (MMA 12-2, UFC 2-2) po powrocie z zawieszenia, za pozytywny wynik testu antydopingowego ma bilans 1-1. Został pokonany przez Jimmiego Rivierę w zeszłym roku. W tym przez poddanie pokonał Russela Doane’a na UFC Fight Night 90.

O jubileuszowej gali UFC Fight Night 100 wiadomo tylko, że odbędzie się w Brazylii, jednak nie wiadomo jeszcze, do jakiego brazylijskiego miasta zawita organizacja 19 listopada.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.