Quillan Salkilld w fenomenalny sposób otworzył galę UFC 312, która 8 lutego odbyła się w Sydney w Australii. 25-latek w zaledwie 19 sekund znokautował Anshula Jubliego.

👉 SPRAWDŹ WYNIKI GALI UFC 312: DU PLESSIS VS STRICKLAND 2

Quillan Salkilld (MMA 8-1-0) kontynuuje serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Przegraną 25-letni zawodnik zanotował w swoim debiucie – w lutym 2021 roku poddał go Pablo Torrealba. W kolejnych starciach Salkilld wygrywał, w czerwcu 2023 roku zdobył pas Eternal MMA, a następnie dwukrotnie go obronił. We wrześniu 2024 roku zawodnik z Australii wygrał pod szyldem Dana White’s Contender Series, dzięki czemu zdobył kontrakt z organizacją UFC.

Anshul Jubli (MMA 7-2-0) po raz trzeci wszedł do klatki organizacji UFC. W poprzednich starciach pokonał Jekę Saragiha, a przegrał z Mike’iem Breedenem. Przed tymi starciami zawodnik z Indii kontynuował serię sześciu zwycięstw z rzędu, podczas której dwukrotnie kończył rywali przed czasem, a cztery razy wygrywał na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Vale Tudo
Open

23,157 komentarzy 59,412 polubień

Dźwięk jakby mu wyjebał jajkiem od wiejskiej kury

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Stefan
Stefan

BAMMA
Bantamweight

757 komentarzy 4,109 polubień

Brutalny atak na redakcję hindusa z barteru. Kto teraz będzie pisma z pozwami na Cohones wysyłał?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

EFC Africa
Heavyweight

3,046 komentarzy 8,250 polubień

Gość wygląda jak srebrny medalista olimpijski z Barcelony w '92 :korwinlaugh: ale jeb*ął pięknie :usunto:

Odpowiedz 2 polubień