Israel Adeanya, mistrz kategorii średniej, ostatnio raz spotkał się twarzą w twarz z następnym pretendentem do tytułu, Seanem Stricklandem. Do pojedynku obu panów dojdzie na UFC 293 w Australii w ten weekend.

Adesanya początkowo planował pojedynek na wrześniowej gali z Dricusem Du Plessisem, byłym mistrzem KSW, ale ten nie był w stanie przygotować się na walkę z mistrzem na UFC 293 więc pretendentem został Sean Strickland. Zajmujący 5. pozycję w rankingu kategorii średniej Amerykanin spróbuje odebrać pas mistrzowski z rąk mocnego Adesanyi już w ten weekend na wielkiej gali UFC 293 w Australii. Zobaczcie ostatnie spotkanie oko w oko obu panów przed walką w oktagonie.

Dla Adesanyi będzie to potencjalnie pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego kategorii średniej UFC, który zdobył w walce z odwiecznym rywalem, Alexem Pereirą, na UFC 287 w Miami w kwietniu tego roku. Jeśli chodzi o Stricklanda, ten pierwszy raz będzie miał okazję na zdobycie najważniejszego tytułu w MMA – pasa mistrzowskiego UFC. Do pojedynku z bardzo mocnym stójkowiczem, „The Last Stylebenderem”, przystąpi zaledwie po dwóch wygranych z rzędu.

UFC 293 – karta walk, godziny transmisji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,038 komentarzy 112,895 polubień
Avatar of Cinek007
Cinek007

UFC
Bantamweight

8,309 komentarzy 16,372 polubień

Strickland to ugra jak podejdzie bez respektu i wdroży swój talking, nie zjedzą go emocje. Jak nie da sobie narzucić pressingu to jest faworytem imo

Odpowiedz polub

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,610 komentarzy 24,514 polubień

Jedziesz z nim Sean!
Vettori już znalazł sposób na Cyca

Odpowiedz polub

Avatar of Garotha
Garotha

BAMMA
Bantamweight

791 komentarzy 2,562 polubień

Strickland to ugra jak podejdzie bez respektu i wdroży swój talking, nie zjedzą go emocje. Jak nie da sobie narzucić pressingu to jest faworytem imo

Myślenie życzeniowe ale... JESTEM ZA! Trzymam kciuki za tego pokurwa umysłowego. Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie takiego wulgarnego wesołego chama za mistrza UFC!?
:juanlaugh::jarolaugh::gospeldance:
1694189752803.png

Odpowiedz polub