UFC NOKAUT MCKINNEY

Na gali UFC 263 miał miejsce jeden z najszybszych nokautów w historii organizacji. Terrance McKinney znokautował Matta Frevolę w zaledwie 7 sekund.

Już w pierwszych sekundach walki McKinney posłał rywala na deski skuteczną kombinacją dwóch ciosów prostych. Amerykanin doskoczył do leżącego rywala i po kilku uderzeniach sędzia ringowy przerwał pojedynek. Celebrując to efektowne zwycięstwo Terrance doznał dodatkowo pechowej kontuzji kolana.

155 lb: Terrance McKinney pok. Matta Frevolę przez KO, runda 1, 0:07

Rekordzistą w tej kategorii pozostaje Jorge Masvidal, który na gali UFC 239 znokautował Bena Askrena w 5 sekund za pomocą latającego kolana. Drugim najszybszym skończeniem i o 1 sekundę gorszym wynikiem może pochwalić się Duane Ludwig. Terrance McKinney wyrównał osiągnięcie Todda Duffee’go, Chan Sung Junga oraz Ryana Jimmo, którzy również odprawiali swoich przeciwników w 7 sekund.

26-letni McKinney jest zawodnikiem kategorii lekkiej, a jego zawodowy bilans walk wynosi 11-3. Występ na gali UFC 263 był dla Amerykanina debiutem w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Terrance znany jest z kończenia walk przed czasem, aż pięciokrotnie wygrywał w czasie poniżej 1 minuty i żadna jego potyczka w karierze nie dotarła do decyzji sędziów punktowych.