Odliczanie do zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 262 na której fani zobaczą walkę o zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova mistrzowski pas wagi lekkiej.

15 maja na gali UFC 262 w pojedynku na szczycie dywizji Charles Oliveira i Michael Chandler zmierzą się o pas wagi lekkiej, który został zwakowany przez dominatora tej kategorii wagowej, Khabiba Nurmagomedova..

UFC 262 odbędzie się w hali Toyota Center w Houston w Teksasie. Podczas gali kibice będą mieli okazję zobaczyć również takiej starcia jak: Tony Ferguson vs Beneil Dariush czy Shane Burgos vs Edson Barboza.

 

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,009 komentarzy 53,905 polubień

#teamcharles
#teamtony

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of De_Nekst_Best
De_Nekst_Best

BAMMA
Heavyweight

1,059 komentarzy 2,705 polubień

Tony musi się czuć jak gówno patrząc na fakt, że swego czasu sam wygrał mnóstwo walk i nie dostał szansy walki o tytuł a tu nagle wchodzi Chandler i po jednej walce dostaje od razu TS-a. :frankapprove:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of skunx
skunx

KSW
Heavyweight

6,032 komentarzy 10,403 polubień

A jak Musi sie czuć Gamer? Przyszedł do UFC jako podwójny mistrz najlepszej organizacji i to przyszedł równo z Czandlerem a jeszcze nie walczy nawet w top 20.
Przypadek?

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of VikingIno
VikingIno

Brutaal
Super Heavyweight

656 komentarzy 1,100 polubień

Ten mistrz szybko straci swój pas

Odpowiedz polub