kamaru usman ufc

UFC wręczyło bonusy nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na UFC 261. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników, którzy zostali wyróżnieni w następujących kategoriach:

  • Występ wieczoru – Kamaru Usman

  • Występ wieczoru – Rose Namajunas

  • Walka wieczoru – Jeff Molina vs Qileng Aori

Zobacz więcej: Reakcje świata MMA na świetne nokauty w wykonaniu Usmana i Namajunas

W walce wieczoru gali UFC 261 odbył się rewanż na szczycie kategorii półśredniej, w którym Kamaru Usmanciężko znokautował Jorge Masvidala. W drugim najważniejszym starciu wydarzenia Rose Namajunas odprawiła przed czasem Weili Zhang i tym samym powróciła na tron kategorii słomkowej. W trzecim pojedynku mistrzowskim na UFC 261 Valentina Shevchenko rozbiła Jessicę Andrade.

Pełne wyniki gali UFC 261: Usman vs Masvidal 2

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cactus
Cactus

Moderator

7,870 komentarzy 15,841 polubień

kamaru usman ufc

UFC wręczyło bonusy nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na UFC 261. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników, którzy zostali wyróżnieni w następujących kategoriach:

  • Występ wieczoru – Kamaru Usman

  • Występ wieczoru – Rose Namajunas

  • Walka wieczoru – Jeff Molina vs Qileng Aori


Zobacz więcej: Reakcje świata MMA na świetne nokauty w wykonaniu Usmana i Namajunas

W walce wieczoru gali UFC 261 odbył się rewanż na szczycie kategorii półśredniej, w którym Kamaru Usmanciężko znokautował Jorge Masvidala. W drugim najważniejszym starciu wydarzenia Rose Namajunas odprawiła przed czasem Weili Zhang i tym samym powróciła na tron kategorii słomkowej. W trzecim pojedynku mistrzowskim na UFC 261 Valentina Shevchenko rozbiła Jessicę Andrade.

Pełne wyniki gali UFC 261: Usman vs Masvidal 2

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...