Transmisja z konferencji prasowej po gali UFC 242: Khabib vs Poirier.

Pełne wyniki gali można znaleźć TUTAJ.

20 KOMENTARZE

 1. za 17 minut ziomek

  Ziomek, jak bys kliknal w link wtedy kiedy pisalem komentarz to bys zobaczyl nie 17 minut tylko 3 godziny

 2. Kurwa Dana właśnie powiedział że próbował zrobić walkę Jan z JJ na UFC244 ale nie wyszło…

  JBJ obsrał zbroję?

 3. 1. Bardzo ciekawa ta sprawa z walką Jon vs Jan. Czekamy na kogoś kto pobiegnie z mikrofonem do Janka i zapyta o to.

  2. Równie ciekawe jest to co Danka powiedział o Colby i Kamaru. "We offered them fightS", w liczbie mnogiej, jakby oddzielne walki . . . czy się tylko przejęzyczył ?

 4. JBJ obsrał zbroję?

  Imo on jest w lekkim szoku po ostatniej walce, bo te lowy poczuł juz w pierwszej rundzie. Tak naprawdę nie zestawiali go z przyzwoitymi stójkowiczami w szczytowej formie, a tu przychodzi Thiago Santos i prawie z nim wygrywa mają dwa kontuzjowane kolana.

  Jones nie walczył w karierze mistrzowskiej ze naprawdę dobrymi stójkowiczami, Khabib z zapasiorami, Whittaker z zawodnikami poniżej 40tki…Całe UFC… Taki Johnny Walker ma spore szanse go rozpykać.

 5. Imo on jest w lekkim szoku po ostatniej walce, bo te lowy poczuł juz w pierwszej rundzie. Tak naprawdę nie zestawiali go z przyzwoitymi stójkowiczami w szczytowej formie, a tu przychodzi Thiago Santos i prawie z nim wygrywa mają dwa kontuzjowane kolana.

  Jones nie walczył w karierze mistrzowskiej ze naprawdę dobrymi stójkowiczami, Khabib z zapasiorami, Whittaker z zawodnikami poniżej 40tki…Całe UFC… Taki Johnny Walker ma spore szanse go rozpykać.

  Vitor na bombie i Machida w prime to dużo lepsi stójkowicze od Thiago.

 6. Vitor na bombie i Machida w prime to dużo lepsi stójkowicze od Thiago.

  I łącznie zadali mniej ciosów od Santosa, rozumiem magię nazwisk, ale Santos trochę przetestował stójkę Jonesa używając m.in. lowów i nie wypadło to pozytywnie dla Jonesa. Po prostu Bones został poddany jakiejś próbie "przez o wiele gorszego stójkowicza", w przeciwieństwie do dwóch głośnych nazwisk.

  Poza tym Machida, Vitor przereklamowani, jakie są ich osiągnięcia w sportach stójkowych poza mma? wg mnie to poziom podobny do Santosa, który ma teraz 35 lat.

 7. I łącznie zadali mniej ciosów od Santosa, rozumiem magię nazwisk, ale Santos trochę przetestował stójkę Jonesa używając m.in. lowów i nie wypadło to pozytywnie dla Jonesa. Po prostu Bones został poddany jakiejś próbie "przez o wiele gorszego stójkowicza", w przeciwieństwie do dwóch głośnych nazwisk.

  Druga sprawa jest taka, że Jones wtedy był lepszy niż jest teraz. Takie jest moje zdanie.

 8. Druga sprawa jest taka, że Jones wtedy był lepszy niż jest teraz. Takie jest moje zdanie.

  wg mnie to właśnie Santos "postawił się w stójce". Jones jest bardziej kunktatorski i wyszło szydło z worka.

 9. I łącznie zadali mniej ciosów od Santosa, rozumiem magię nazwisk, ale Santos trochę przetestował stójkę Jonesa używając m.in. lowów i nie wypadło to pozytywnie dla Jonesa. Po prostu Bones został poddany jakiejś próbie "przez o wiele gorszego stójkowicza", w przeciwieństwie do dwóch głośnych nazwisk.

  Poza tym Machida, Vitor przereklamowani, jakie są ich osiągnięcia w sportach stójkowych poza mma? wg mnie to poziom podobny do Santosa, który ma teraz 35 lat.

  no nie pierdol, ze vitor i machida to przereklamowani stojkowicze, wiekszej glupoty nie slyszalem juz dawno.

 10. no nie pierdol, ze vitor i machida to przereklamowani stojkowicze, wiekszej glupoty nie slyszalem juz dawno.

  Machida Era!!!

 11. I łącznie zadali mniej ciosów od Santosa, rozumiem magię nazwisk, ale Santos trochę przetestował stójkę Jonesa używając m.in. lowów i nie wypadło to pozytywnie dla Jonesa. Po prostu Bones został poddany jakiejś próbie "przez o wiele gorszego stójkowicza", w przeciwieństwie do dwóch głośnych nazwisk.

  Poza tym Machida, Vitor przereklamowani, jakie są ich osiągnięcia w sportach stójkowych poza mma? wg mnie to poziom podobny do Santosa, który ma teraz 35 lat.

  A poza tym jak Vitor był na bombie, to Jon też był na bombie.

 12. A poza tym jak Vitor był na bombie, to Jon też był na bombie.

  Mi nie chodzi to kogo on tam pokonał, tylko o to, ze Santos ujawnił braki w stójce, których wcześniej nikt nie wykorzystał i nawet sam Jones o tym wspomniał (a Santos nie robił w walce nic niezwykłego) Nie chce mi się tutaj dyskutować o Belforcie czy Machida, ale wypadali blado w tych walkach, a jeśli to ma być dowód, że Jones jest bardzo dobry w stójce…to kolejna zaraza w dyskusjach o mma. Jones rąk to głownie używa do wkładania paluchów do oczu, bo jego boks jest przeciętny, jeśli nie gorzej. Ma warunki fizyczne i je wykorzystuje,jest bardzo inteligentnym zawodnikiem, ale nie czarujmy się, że za tym stoi jakaś nieziemska technika w stójce.

 13. I łącznie zadali mniej ciosów od Santosa, rozumiem magię nazwisk, ale Santos trochę przetestował stójkę Jonesa używając m.in. lowów i nie wypadło to pozytywnie dla Jonesa. Po prostu Bones został poddany jakiejś próbie "przez o wiele gorszego stójkowicza", w przeciwieństwie do dwóch głośnych nazwisk.

  Poza tym Machida, Vitor przereklamowani, jakie są ich osiągnięcia w sportach stójkowych poza mma? wg mnie to poziom podobny do Santosa, który ma teraz 35 lat.

  Po prostu ten Jones to już nie jest tamten Jones Zabójca

 14. Mi nie chodzi to kogo on tam pokonał, tylko o to, ze Santos ujawnił braki w stójce, których wcześniej nikt nie wykorzystał i nawet sam Jones o tym wspomniał (a Santos nie robił w walce nic niezwykłego) Nie chce mi się tutaj dyskutować o Belforcie czy Machida, ale wypadali blado w tych walkach, a jeśli to ma być dowód, że Jones jest bardzo dobry w stójce…to kolejna zaraza w dyskusjach o mma. Jones rąk to głownie używa do wkładania paluchów do oczu, bo jego boks jest przeciętny, jeśli nie gorzej. Ma warunki fizyczne i je wykorzystuje,jest bardzo inteligentnym zawodnikiem, ale nie czarujmy się, że za tym stoi jakaś nieziemska technika w stójce.

  Jego supremacja w stójce polega głównie na przejebanie wielkim zasięgu rąk. Nóg od głównie używa w ten sposób w jaki bokserzy używają jabów, żeby kontrolować rywala. Być może faktycznie jakiś zawodnik typu Aldo czy Barboza w wersji LHW mógłby jebać w niego tymi low kickami i ciąć te chude szkity jak sierp żyto, ale poza Santosem nie wiem, kto by mógł to zrobić. Ale braki w stójce brakami w stójce, a Jones przy tym wszystkim ma przejebany parter, którego w ostatniej walce chuj wie czemu w ogóle nie użył.

 15. Jego supremacja w stójce polega głównie na przejebanie wielkim zasięgu rąk. Nóg od głównie używa w ten sposób w jaki bokserzy używają jabów, żeby kontrolować rywala. Być może faktycznie jakiś zawodnik typu Aldo czy Barboza w wersji LHW mógłby jebać w niego tymi low kickami i ciąć te chude szkity jak sierp żyto, ale poza Santosem nie wiem, kto by mógł to zrobić. Ale braki w stójce brakami w stójce, a Jones przy tym wszystkim ma przejebany parter, którego w ostatniej walce chuj wie czemu w ogóle nie użył.

  jones obalal cormiera, kiedy ten mowil, ze bedzie obalal jonesa. To samo bylo jak fedor walczyl z mrko, mogl obalic a sie z nim kopal. Mysle, ze jones jest na tyle jebniety, ze bedzie walczyl tam, gdzie przeciwnik chce, to wkoncu goat.

 16. A poza tym jak Vitor był na bombie, to Jon też był na bombie.

  Na takiej bombie, że do dziś pulsuje. :jimcarrey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.