Kolejna wideo zapowiedź hitowej gali UFC 239 w Las Vegas. Już w najbliższą sobotę w walce wieczoru „niepokonany” Jon Jones (MMA 24-1-0) zmierzy się z wchodząca gwiazdą dywizji półciężkiej, Thiago Santosem.

W drugiej najważniejszej walce, najlepsza zawodniczka MMA na świecie – Amanda Nunes (MMA 17-4-0) będzie bronić mistrzowskiego pasa z była mistrzynią Holly Holm (MMA 12-4-0).  W jednej z walk na głównej karcie zobaczymy również starcie Jana Błachowicza (MMA 23-8-0) z byłym mistrzem wagi średniej Luke Rockholdem (MMA 16-4-0).

Gala UFC 239 w Las Vegas już 6 lipca.

28 KOMENTARZE

 1. Pan Conor McGregor. zamykam.

  :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh:

 2. O kurka, widze, ze z dnia na dzien coraz powazniejsze pytania. Najtwardszego zawodnika znalem ale najlepszego w historii? :joe: I jakie pytanie padnie jutro? Moze o najbardziej naszprycowanego? Tutaj mam kilka typow :cryme:

 3. pan Jones, abstraCHUJac od osiagniec po za sportowych, jest dla mnie numero uno gdyz pokonal Pana Cormiera ktory jest przechujem i pewnie z nikim innym juz nie przegra. Zaden inny bohater nie mial tak mocnego rywala jak Pan Piktogram w czasie swojej dominacji.:redford:

 4. Fajna ta zapowiedź, co prawda nie przebije tej z Conorem i Aldo czy pierwszej gali w MSG, ale coś nowego i oryginalnego.

 5. Dawid Haraś:

  W Europie nie znaleziono jeszcze lepszego od Dawida, może na Świecie znajdzie się ktoś taki i wreszcie coś ugra? Po co on to robi?

  :siara:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.