Cody Garbrandt przegrywa trzecią walkę z rzędu przez nokaut. Podczas UFC 235, na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy pokonał go Pedro Munhoz.

Obaj zawodnicy w ostatnich sekundach pierwszej rundy zdecydowali się pójść na całość i zaprezentowali kibicom szaloną wymianę ciosów, z której ostatecznie zwycięsko wyszedł Brazylijczyk. Pedro Munhoz tym samym przedłużył swoją passę zwycięstw do trzech. W swoich poprzednich występach wygrywał on z Brettem Johnesem oraz Bryanem Carawayem.

36 KOMENTARZE

 1. Bumgrandt w formie, ale co się dziwić kiedy ma się fistaszka w głowie. Znów tak samo ubity, już przy wyprowadzaniu ciosu z miną srającego kota miał przebłysk że to się skończy jak ostatnio

 2. Dzbanbrandt w formie :antonio:, jak zwykle fight IQ na poziomie osranej wycieraczki :antonio:. Dillashaw zabił kolejną karierę po Barao:antonio:, Cody nadaje się jedynie do bycia jebanym brudnopisem dla jakiegoś hipsterskiego tatuażysty nieudacznika :antonio:

  A Munhoz sympatyczny typ, zgarnął dobre zwycięstwo rankingowo. Gratki!

 3. Cody Pustak chyba pomylil lokalizacje myslac ze bierze udzial w walkach zuli pod monopolowym:lol: zabilo go echo w pustej glowie po luju Munhoza

 4. Fajnie się to ogląda. Fajne, techniczne kiwki, uderzenia, a potem emocje ON i cepeliada jak pod sklepem z piwem.:razz:utinlaugh:

 5. Kurwa, Cody… Wystarczy po prostu podnosić lewą rękę przy rzucaniu tych cepów i analogicznie z drugą rękę, to nie będziesz padał jak kaczka. Niestety po walce z Cruzem całkowicie to u niego zanikło. Do tego jeszcze dużo wolniejszy był niż w poprzednich walkach.

 6. Wygrywaj walkę, przepierdol ją z kretesem…

  :korwinstupid:

  Ciężko tu mówić o jakimkolwiek wygrywaniu po 4 minutach walki i generalnie wyrównanym badaniu się nawzajem 😀

  Myślałem, że Cody będzie mądrzej walczył i spokojnie to rozegra. Dobrze się to oglądało, zwycięzca był mi obojętny także jestem zadowolony z takiego zakończenia.

 7. Ale sie chlopak stacza. Od wspanialej wiktorii nad Cruzem do zalosnej barowej cepowni z wykrzywiona morda.

 8. Coś pięknego, będę oglądał wiele razy jak ten wyjątkowej klasy inteligent jest tłuczony na kotleta.

  :korwinlaugh:

 9. Cody niech się kuźwa zajmie leczeniem pleców i nie traci więcej zdrowia w oktagonie (choć daje dobry show). Przed nim 40-50 lat do emerytury, ma dziecko itd. czas poszukać normalnej roboty, bo skończy jako kaleka.

 10. Cody niech się kuźwa zajmie leczeniem pleców i nie traci więcej zdrowia w oktagonie (choć daje dobry show). Przed nim 40-50 lat do emerytury, ma dziecko itd. czas poszukać normalnej roboty, bo skończy jako kaleka.

  Co ma z plecami?

  Ciekawe kogo teraz Cody dostanie

 11. Nikt nie powie, że to nie jest esencja walki.

  No niby tak ale Cody czasem mógłby włączyć mózg :mjsmile:

 12. Cody cały dzień przed walką powinien mieć łeb wsadzony do wanny z lodem, żeby potem móc walczyć z chłodną głową.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.