Kolejny odcinek Embedded przed UFC 231 z udziałem m.in. Maxa Hollowaya, Briana Ortegi czy Joanny Jędrzejczyk.

31 KOMENTARZE

 1. Każdy kto twierdzi, że Valentina to ładna laska powinien dostać bana z automatu. Jak można się nią jarać ::clintdis::

 2. Każdy kto twierdzi, że Valentina to ładna laska powinien dostać bana z automatu. Jak można się nią jarać ::clintdis::

  Daj jej spokój tnie wagę.

 3. Każdy kto twierdzi, że Valentina to ładna laska powinien dostać bana z automatu. Jak można się nią jarać ::clintdis::

  PE-DAU

 4. Każdy kto twierdzi, że Valentina to ładna laska powinien dostać bana z automatu. Jak można się nią jarać ::clintdis::

  No ma ten ordynarny chłopski* ryj, ale brzydką bym jej nie nazwał.

  *Nie męski, tylko chłopskiego ukr@iński3go pochodzenia

 5. PE-DAU

  Przy takiej obróbce graficznej to z Roya Nelsona można zrobić kulturystę, żaden argument. Jedyny plus za fajnie wyglądający tyłek na ostatniej fotce.

 6. W tym przypadku jeszcze nikt nie linkował jpgów do brandzlowania.

  Pod Asię mnie nie dygnął.

  E. A nie , jednak dygnął z lekka :fjedzia:

 7. Tylko Max i Gejczi są tak pojebani żeby na kilka dni przed walką iść na snowboard. No i jeszcze w klubie CTE jest Donald, który się szwenda po jaskiniach.

 8. ja tam wole sympatyczna urode asi, niz tego babochłopa valentine, obie nie sa miss, ale z asi da sie cos fajnego wykrzesac, no ale o gustach sie nie dyskutuje…

  asia jak typowy pro, na materiałach pokazuje tylko to, co chce pokazac, moze nie wyglada to spektakularnie na tle valentiny i jej drilli, ale ja ciagle wierze, ze bugi da rade i pokona swoją odwieczną nemesis

 9. Hollaway nadal źle wygląda na oczach , jak by był " gdzie indziej "

  Plus chodzi w tym dziwnym kombinezonie z kominiarką i goglami skrywającymi twarz.

 10. Plus chodzi w tym dziwnym kombinezonie z kominiarką i goglami skrywającymi twarz.[/QUOT Chcesz czymś zabłysnąć ?

 11. Valetina sportowo top , no ale ona ma totalnie mialki i jakis nudny wizerunek zero potecjalu na gwiazde ufc chyba tylko Nunes z topu jest mniej warta (z topu ofc).

 12. Valetina sportowo top , no ale ona ma totalnie mialki i jakis nudny wizerunek zero potecjalu na gwiazde ufc chyba tylko Nunes z topu jest mniej warta (z topu ofc).

  Asia ją wyjaśni, więc UFC nie będzie miało z nią problemu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.