Prezydent organizacji UFC Dana White wypowiedział się na temat żądań Nate`a Diaza dotyczących walki z Dustinem Poirierem na gali UFC 230.

Kontrowersyjny zawodnik za pomocą wpisów na Twitterze najpierw ogłosił, że do walki dojdzie w innej kategorii wagowej a stawką w niej będzie mistrzowski pas UFC. Gdy organizacja nie chciała się zgodzić na jego żądania, zrezygnował z udziału w gali:

UFC właśnie mi powiedziało, że Dustin nie chce walczyć w 165 funtach. Wracam w przyszłym roku.

Dana White wydawał się być zaskoczony takim obrotem sprawy:

To jest szaleństwo. Podpisał umowę na walkę w wadze do 155 funtów przeciwko Poirierowi. Od momentu kiedy podpisał kontrakt i pojawił się na scenie zaczął się zachowywać…powiedzmy, że to co robi jest bardzo dziwne. Diaz musi się pojawić na gali. Podpisał kontrakt, bilety pojawiły się w sprzedaży i machina poszła w ruch. Nie możesz po prostu się tak zachowywać, to nieodpowiedzialne. Nie możesz podpisywać umowy a potem zachowywać się jakby miało nie dojść do tej walki. Przez to co robi Nate, ludzie naprawdę myślą, że nie dojdzie do tej walki, myślą tak przez to co on wypisuje na Twitterze. Nigdy nie rozmawialiśmy z nim na temat walki w 165 lbs w której stawką miał być mistrzowski pas. Nigdy nie było takiej opcji.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.