Dość ciekawą informację na temat walki wieczoru gali UFC 230 podał dziennikarz ESPN, Brett Okamoto. Jak twierdzi, wiele źródeł wskazuje na to, iż Derrick Lewis miałby otrzymać szansę walki o tytuł mistrzowski kategorii ciężkiej UFC z Danielem Cormierem 3 listopada w Nowym Jorku.

Byłaby to szokująca informacja, biorąc pod uwagę to, że Lewis walczył w minioną sobotę na UFC 229 z Alexandrem Volkovem. Cormier miał zmierzyć się na początku przyszłego roku z Brockiem Lesnarem, lecz mówi się, że ten może w ogóle nie wrócić do UFC zarabiając spore sumy w WWE.

Aktualnie na oficjalnej stronie UFC nie ma ogłoszonej walki wieczoru gali w Nowym Jorku. Do rozpiski nie został dodany również pojedynek Valentiny Shevchenko z Sijarą Eubanks.

Zamieszanie dotyczące walki wieczoru gali w Madison Square Garden trwa więc w najlepsze. Warto dodać, że gala odbędzie się już za prawie 4 tygodnie.

4 KOMENTARZE

  1. Odcinek 3 z cyklu jak wkurzyc Diaza. Ta walka jedynie wynika z rankingu ale nie ma potencjału na me. Bestia jak nie ubije go lujem to zginie przez uduszenie się powietrzem.

  2. Co oni wymyśla miesiąc przed gala? W sumie już w chuju to mam, tak czy inaczej ME będzie lipa. Trzeba się nastawić na Diaz v. Porier

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.