Na temat promocji medialnej pojedynku o pas mistrza wagi lekkiej UFC pojawiło się wiele sprzecznych informacji. Conor McGregor rzekomo nie zgadza się na warunki stawiane mu przez UFC i odwleka decyzję o wystąpieniu na wspólnej konferencji prasowej z najbliższym rywalem – Khabibem Nurmagomedovem.

O ile początkowo mówiło się o tym, że popularny irlandzki celebryta będzie unikał wszelkich obowiązków medialnych, to z czasem z bardziej wiarygodnych źródeł dochodziły informacje o tym, że „Notorious” doszedł do porozumienia z UFC i pojawi się na konferencji prasowej dopiero pod koniec września.

Według rosyjskiego Matchtv.ru do pierwszego oficjalnego spotkania „twarzą w twarz” wspomnianych zawodników MMA może dojść jednak wcześniej. Dziennikarze podali termin 13 września.

Tymczasem do walki pozostał już tylko miesiąc. Hitowe starcie między Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem ma się odbyć 6 października na gali UFC 229. Pojedynek możecie obstawiać u legalnego bukmachera forBET – TUTAJ.

14 KOMENTARZE

  1. ok biorę wolne w pracy

    :cmgkeepgoing:

    Jak będziesz na MMarocks to też będziesz w pracy. Chyba , że sobie jakieś  multikonto stworzysz i jako zwykły kibic.

  2. Według rosyjskiego Matchtv.ru do pierwszego oficjalnego spotkania "twarzą w twarz" wspomnianych zawodników MMA może dojść jednak wcześniej. Dziennikarze podali termin 13 września.

    Na tej ruskiej stronie jest napisane, że konferencja miała być 6 września, ale przesunięto ją na 13. Informacja prawdopodobnie zmyślona, bo ostatnio UFC Tonight raportowało, że Mcgregor Przyleci do Las Vegas dopiero w drugiej połowie września, a może nawet pod koniec. No i przecież nie ogłoszą konferencji na kilka dni przed faktem, gdyby to była prawda, to wszystkie Helwanie i inne szczurki już by o tym wiedziały, także raczej fake news.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.