Symfonia przemocy – najnowsza zapowiedź UFC 223

26 KOMENTARZE

 1. Ten moment, kiedy widzisz pierwsze słowa w tytule i myślisz: "O, kolejna śmiesznie nazwana gala KSW", a to UFC. :benny:

 2. Czekam na galę jak pojebion, ale te filmiki to cienkie zrobili jak na mój gust. Fajny tylko ten motyw z odliczaniem w Khabib Time

 3. Symfonia przemocy – najnowsza zapowiedź UFC 223

  To nawiązanie do Polskiej Królowej Przemocy? :beczka:

 4. Tez stawiam na Fergusona i JJ, mysle, ze teraz kiedy znowu jest cel dla Aski to bedzie pelna ofensywa a nie trzymanie sie stolka zeby nie spasc i defensywnie jak ostatnio. Tony to x-men z innego wymiaru.

 5. jak obstawiacie? JJ obsra zbroję i nie będzie pajacować przed walką czy też dalej będzie zgrywać mega twardzielkę "ja nigdy nie klepię"

  ja obstawiam że niestety to drugie ^_^

 6. jak obstawiacie? JJ obsra zbroję i nie będzie pajacować przed walką czy też dalej będzie zgrywać mega twardzielkę "ja nigdy nie klepię"

  ja obstawiam że niestety to drugie ^_^

  To drugie bo w razie wygranej potwierdzą się jej przemowy, że to tylko wypadek przy pracy w pierwszej walce itd. Gra all in w tym przypadku.

 7. jak obstawiacie? JJ obsra zbroję i nie będzie pajacować przed walką czy też dalej będzie zgrywać mega twardzielkę "ja nigdy nie klepię"

  ja obstawiam że niestety to drugie ^_^

  tu nie ma co obstawiać, wystarczy obejrzeć oficjalne promo, jakby nie było tego trashtalku, to kto wie czy byłby rewanż

 8. Po walce Kebab vs Barboza nie wierzę, że ktokolwiek może pokonać Dagestańczyka. Wiem, że Ferguson z pleców jest dużo lepszy od Edsona, ale kontrola Khabiba mu raczej nie pozwoli na zrobienie czegokolwiek..

 9. jak obstawiacie? JJ obsra zbroję i nie będzie pajacować przed walką czy też dalej będzie zgrywać mega twardzielkę "ja nigdy nie klepię"

  ja obstawiam że niestety to drugie ^_^

  Wg mnie jeśli nie będzie pajacować przed walką nie będzie równoznaczne z tym, że obsrała zbroję. Bynajmniej. Zwyczajnie pokaże wtedy, że wyciągnęła wnioski oraz okaże nieco pokory. Czyli na plus. Ale jakoś w to wątpię.

 10. Wg mnie jeśli nie będzie pajacować przed walką nie będzie równoznaczne z tym, że obsrała zbroję. Bynajmniej. Zwyczajnie pokaże wtedy, że wyciągnęła wnioski oraz okaże nieco pokory. Czyli na plus. Ale jakoś w to wątpię.

  Ja na wszelki wypadek nie bede ogladal zadnych konf z jej udzialem moze jedynie wazenie przed gala.

 11. Ja na wszelki wypadek nie bede ogladal zadnych konf z jej udzialem moze jedynie wazenie przed gala.

  To wlasnie tam bedzie apogeum krwotoku oczodołów

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.