Fatalne wiadomości dla fanów efektownie walczącego Mairbeka Taisumova. Niepokonany od 5 walk w UFC Czeczen musi zrezygnować z ważnej dla niego walki z Evanem Dunhamem na gali UFC 223 w Las Vegas.

Powodem wycofania Taisumova z rozpiski UFC 223 są ponownie przedłużające się problemy z przyznaniem mu wizy do USA.  Według informacji portalu mmafighitng.com, obóz zawodnika jest przekonany, że wiza zostanie mu ostatecznie przyznana i w najbliższym czasie będzie on mógł zawalczyć po raz pierwszy w USA dla organizacji UFC. W przeszłości zawodnik dwukrotnie już musiał rezygnować ze startów w USA (UFC Fight Night 81, UFC 203) i w ostatnich latał bił się na terenie Europy oraz Brazylii. Organizacja nie poinformowała jeszcze kto zastąpi go w walce z Dunhamem.

Taisumov (26-5 MMA) ma aktualnie świetną serię 5 zwycięstw z rzędu przez nokauty. 29-latek w swojej karierze w UFC pokonał m.in. naszego rodaka Marcina Bandla. Mairbek aż 15 z 26 zwycięstw zdobywał przez KO/TKO. W ostatnich 3 walkach 3 razy dostał nagrodę za najlepszy występ wieczoru.

1 KOMENTARZ

  1. Taisumow jest salafitą mega mocno zaangażowany w te wszystkie allahowe klimaty. Buja się na co dzień z ekstremistami. To jest prawdziwy powód odmowy wizy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.