Wczorajsze ważenie było z pewnością jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii UFC. Najpierw fani byli świadkiem przedziwnej sytuacji dotyczącej wagi mistrza kategorii półciężkiej, Daniela Cormiera, a chwile po samym ważeniu portale informacyjne podały, że Pearl Gonzalez z powodu posiadania implantów piersi nie będzie dopuszczona do walki z Cynthią Calvillo. Co ciekawe, po kilku godzinach sam Dana White zaprzeczył tym doniesieniom, a komisja po dłuższym rozpatrzeniu sprawy dopuściła Gonzalez do walki. Sama zawodniczka tak wypowiedziała się o zaistniałej sytuacji.

Nigdy nie słyszałam o takiej zasadzie. Podałam to im w dokumentach, nigdy nie kłamałam na ten temat, mówiłam im, że miałam operację. Nie chciałam żeby cały świat gadał o moim zabiegu, nie podoba mi się cała ta sytuacja. Ciężko trenowałam chcąc pokazać światu swój talent. Mam sporo do pokazania w oktagonie UFC. Z tego właśnie fani powinni mnie znać.

Co prawda rozgłos jest dobry więc po prostu będę robiła swoje. Wykorzystam tę sytuację, wygram jutro i pokażę ludziom, że nie tylko mam implanty piersi, ale  jestem też utalentowaną zawodniczką.

Pełna rozpiska UFC 210 dostępna jest TUTAJ.

22 KOMENTARZE

  1. Przekażcie tej Gonzalez, że jak jak przegra, to mogę ją pocieszyć. Jak wygra zresztą też. Jestem bardzo tolerancyjnym gościem.

  2. Ale ucho, zobaczymy co potrafi. Jak przejebie, na co stawiam to wizerunek cycatej lalki trudno jej bedzie zmienic. Chyba, ze nie ma z tym problemu i to wykorzysta, wtedy jej sprawa..

  3. Kobiety z takim wielkim biu…… potencjałem powinny walczyć, zawsze !!! Komisja większościowo w męskim składzie zgodziła się dopuścić. Warunkiem jest wysmarowanie oktagonu kiślem i bikini.

  4. Nie wiem jaki problem miała z tym komisja w NY .Dziwi mnie tez jakie zainteresowanie jest wokół tej sprawy .Wstawila sobie implanty to wstawiła ,po huj drążyć temat.

    Ale za wyciąganie (usuwanie)implantów karał bym niemiłosiernie.Moja pobłażliwość też ma swój limit.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.