Pojawienie się pierwszego odcinka Embedded przed wielką galą UFC to zawsze cudowne wydarzenie dla każdego fana MMA. UFC 209 z pewnością zachwyci każdego zainteresowanego tym sportem. Zobaczcie co słychać u uczestników gali na tydzień przed walką.

41 KOMENTARZE

 1. Kurde, nawet jak khabib kaleczy angielski to i tak lepiej się tego słucha od wywodów przedstawicieli Polish Pałer. Nasi to jakoś wyjątkowo są beznadziejni. Jeszcze zajebiście mocny polski akcent dochodzi i zawsze jak są polacy w materiałach ufc to wyciszam. (Jedynie Aśka i Sobota mówią jak ludzie)

 2. Synalki Woodleya już ładnie wymiatają:razz:enn: kurwa lekka podjarka już idzie i czekam na sobotę:OK:

 3. Ta akcja, że Tyron dla swoich chłopaków ściągnął swojego starego trenera z 20-letniej emerytury jest kurwa tak strasznie kozacka i fajna, że PRAWIE nabrałem do niego sympatii przez kilka sekund. Oczywiście już mi przeszło, ale cholera, było blisko…

 4. Trochę mi szkoda będzie tych wszystkich fanów Khabiba w sobotę 🙂

  A mi tam nie będzie nikogo szkoda. Liczę po prostu na wojnę na najwyższym poziomie i niech wygra lepszy. Na papierze rozpiska :bomb:

 5. Tony to jebana maszyna do pracy, jest nie do zajebania. Będzie tak śliski dla Ruska, że nie wierze w żadną jego dominacje. Przeczuwam, że fani Khabiba będą w żałobie po epickiej wojnie.

 6. Kurde, nawet jak khabib kaleczy angielski to i tak lepiej się tego słucha od wywodów przedstawicieli Polish Pałer. Nasi to jakoś wyjątkowo są beznadziejni. Jeszcze zajebiście mocny polski akcent dochodzi i zawsze jak są polacy w materiałach ufc to wyciszam. (Jedynie Aśka i Sobota mówią jak ludzie)

  Daj się ludziom nauczyć języka. To co, lepiej będzie, zeby do czasu zanim nie ogarną angielskiego na blachę, oczywiście łącznie z akcentem nic się nie odzywali bo wstyd i kaszana? Jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz.

  Czego Woodley byl pokazany jako ostatni :arch:

  Bo jest czarny?:DC:

 7. Jesli ktos ma pokonac Nurme to wlasnie Tony"El kichuj" Ferguson. Bardzo niewygodny zawodnik, mozliwe, ze taki troche kryptonit na styl w jakim walczy Khabib. Daje mu wieksze szanse na zwyciestwo niz McGregorowi, ktory wg mnie zostalby, po prostu zmielony przez Dagestanczyka.

  Dawno sie tak nie jaralem zadna walka :chuck:

  Tak wogole to sie zastanawialem co oznacza ten przydomek Fergusona, po wpisaniu w google wyskoczylo mi to

  Kurwa, pasuje! mi to on sie zawsze kojarzy, z ale Cucuy tez moze byc

  szacun za dystans do siebie

 8. Tutaj chyba wszyscy po filologi angielskiej , mówiący perfekcjnym RP.

  Daj Bóg żebyśmy mieli kiedyś zawodnika co napierdala Received Pronunciation:crazy:.  Znośny akcent z dobrą gramatyką by wystarczył. Tego naszym brakuje.

 9. oczywiscie syn woodleya jak przystalo na syna rasisty, musial sie znecac nad jakims wychudzonym bialaskiem

 10. Kurde, nawet jak khabib kaleczy angielski to i tak lepiej się tego słucha od wywodów przedstawicieli Polish Pałer. Nasi to jakoś wyjątkowo są beznadziejni. Jeszcze zajebiście mocny polski akcent dochodzi i zawsze jak są polacy w materiałach ufc to wyciszam. (Jedynie Aśka i Sobota mówią jak ludzie)

  Żeby walczyć w UFC nie jest wymogiem znajomość języka, czemu się zawsze tego czepiacie?! Jakoś inni zawodnicy patrząc w drugą stonę walczący w innych krajach np w Rosji nie uczą się ruskiego. Nie wiem z drugiej strony czemu nie ogarną sobie tłumacza, żeby się nie wysilać, połowa brazoli ma tłumacza.

 11. Ta akcja, że Tyron dla swoich chłopaków ściągnął swojego starego trenera z 20-letniej emerytury jest kurwa tak strasznie kozacka i fajna, że PRAWIE nabrałem do niego sympatii przez kilka sekund. Oczywiście już mi przeszło, ale cholera, było blisko…

  Hahaha podobnie miałem 😀 Zapunktował skubany 😛

  W ogóle fajnie być dzieckiem, które idzie na zapasy mając swojego ojca jako mistrza UFC 🙂 muszą się kozacko czuć 😀

 12. W ogóle fajnie być dzieckiem, które idzie na zapasy mając swojego ojca jako mistrza UFC 🙂 muszą się kozacko czuć 😀

  tudziez, niekoniecznie. Presja na wygrywanie wieksza co, w tym wieku, w razie porazki moze byc problemem.

 13. Porównajcie jak Tony znosi lodowe kąpiele w porównaniu do niektórych zawodników.

  W poprzednim wcieleniu musiał być morsem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.