Techniczna analiza walki Khabiba Nurmagomedova z Tony Fergusonem na UFC 209

25 KOMENTARZE

 1. Jeszcze nie oglądałem a już znam  werdykt. W tej walce koleś jest stronniczy i trzyma z Eddie'm Bravo. Pewnie opowiada o Tonego universach pod darce i inne takie.

 2. Mam mętlik w głowie jeśli chodzi o tę walkę, a ta analiza pewnie go nie rozwiąże. Czekam, aż wrzucą analizę Hardyego.

 3. patrząc na tą analizę wnioskuję że argumenty są po stronie Tonego , bo tak : Stójka to wiadomo po stronie Fergusona , Khabib będzie chciał sprowadzić i zamęczyć w parterze , ale czy mu się to uda ? czy Ferguson nie będzie miał przygotowanej niespodzianki w postaci gilotyny niczym Werdum na Velasqueza ? 🙂

 4. Mam mętlik w głowie jeśli chodzi o tę walkę, a ta analiza pewnie go nie rozwiąże. Czekam, aż wrzucą analizę Hardyego.

  Mam to samo. Nie lubię analiz tego gościa, za to analizy Hardy'ego są zajebiste.

 5. patrząc na tą analizę wnioskuję że argumenty są po stronie Tonego , bo tak : Stójka to wiadomo po stronie Fergusona , Khabib będzie chciał sprowadzić i zamęczyć w parterze , ale czy mu się to uda ? czy Ferguson nie będzie miał przygotowanej niespodzianki w postaci gilotyny niczym Werdum na Velasqueza ? 🙂

   Do tej pory sprowadzal kazdego to i z Tonym sie uda ale Ferg raczej nie bedzie tego sie jakos bardzo obawial bo na dole tez jest kocur i potrafi sie skrecić,poprostu ma wiecej mozliwosci skonczenia walki

 6. Ciekawe kiedy doczekamy tego typu analiz które będą autorskimi zespołu MMARocks a nie tylko przeklejkami z innych portali….

 7. Ciekawe kiedy doczekamy tego typu analiz które będą autorskimi zespołu MMARocks a nie tylko przeklejkami z innych portali….

  Jak będą mieli taki zasięg jak FN to takie analizy też będą. Aktualnie tylko podcastowo.

 8. Ciekawe kiedy doczekamy tego typu analiz które będą autorskimi zespołu MMARocks a nie tylko przeklejkami z innych portali….

  Kiedyś były analizy, i typowania przed galami…

 9. Kiedyś były analizy, i typowania przed galami…

  No lowking pod względem merytoryki już dawno łyknął MMARocks. Drfthomas i ekipa mogą krzyczeć na nas za te opinie i próbować nas przekonywać itd, ale każdy obserwator to widzi. To nie jest pierwsza, ani nawet 10 opinia tego typu. Obecnie nie ma żadnego autorskiego materiału na cohones. Wszystko to tłumaczenie angielskich newsów /wywiadów.

  Jak się coś pojawiało, to po dwóch edycjach znikało. Niestety żeby zorientować się w MMA wchodzę obecnie na lowkinga, a potem dla rozrywki na cohones.

 10. Do tej pory sprowadzal kazdego to i z Tonym sie uda ale Ferg raczej nie bedzie tego sie jakos bardzo obawial bo na dole tez jest kocur i potrafi sie skrecić,poprostu ma wiecej mozliwosci skonczenia walki

  no własnie o to mi chodzi 😛 widzę więcej argumentów po stronie Fergusona :deniro:

 11. No lowking pod względem merytoryki już dawno łyknął MMARocks. Drfthomas i ekipa mogą krzyczeć na nas za te opinie i próbować nas przekonywać itd, ale każdy obserwator to widzi. To nie jest pierwsza, ani nawet 10 opinia tego typu. Obecnie nie ma żadnego autorskiego materiału na cohones. Wszystko to tłumaczenie angielskich newsów /wywiadów.

  Jak się coś pojawiało, to po dwóch edycjach znikało. Niestety żeby zorientować się w MMA wchodzę obecnie na lowkinga, a potem dla rozrywki na cohones.

  Pełna zgoda. Analizy na lowkingu wymiatają.

 12. No lowking pod względem merytoryki już dawno łyknął MMARocks. Drfthomas i ekipa mogą krzyczeć na nas za te opinie i próbować nas przekonywać itd, ale każdy obserwator to widzi. To nie jest pierwsza, ani nawet 10 opinia tego typu. Obecnie nie ma żadnego autorskiego materiału na cohones. Wszystko to tłumaczenie angielskich newsów /wywiadów.

  Jak się coś pojawiało, to po dwóch edycjach znikało. Niestety żeby zorientować się w MMA wchodzę obecnie na lowkinga, a potem dla rozrywki na cohones.

  Pełna zgoda! Dla mnie mmarocks to teraz 3-4 portal o mma. Coraz bardziej w tyle za lowkingiem, mymma i in the cage jeśli chodzi o wywiady, analizy i materiały własne. Na dobrą sprawę nie muszę już wchodzić na mmarocks, bo praktycznie to samo mam na twitterze albo fejsie. Smutne to trochę, ale cóż nie nasza piaskownica…

  Jedyne miejsce gdzie teraz codziennie zaglądam na mmarocks to tematy w dziale cohones.

 13. Jedyne miejsce gdzie teraz codziennie zaglądam na mmarocks to tematy w dziale cohones.

  Otóż to, mmarocks sprowadza się troche do działu cohones, ale to również nie mój bol głowy, szef i reszta jakby tego nie dostrzegają, a tych opinii jest coraz więcej.

 14. o zesz kurwa 😆  Widzialem goscia u Rogana i w TFATK i sprawial wrazenie spoko typa. Po obejrzeniu tej jego analizy mam mieszane uczucia. Zdecydowanie nie moj typ przedstawiania zagadnienia. No beke mam straszliwa, niech ktos mu tam powie zeby sie czasem w galoty nie posral 😆

 15. o zesz kurwa 😆  Widzialem goscia u Rogana i w TFATK i sprawial wrazenie spoko typa. Po obejrzeniu tej jego analizy mam mieszane uczucia. Zdecydowanie nie moj typ przedstawiania zagadnienia. No beke mam straszliwa, niech ktos mu tam powie zeby sie czasem w galoty nie posral 😆

  Cenie entuzjazm, ale Black przegina. Ogólnie gość jest rzeczowy i ma wiedzę ogromną, ale sposób przedstawienia tej wiedzy przerysowany.

 16. Cenie entuzjazm, ale Black przegina. Ogólnie gość jest rzeczowy i ma wiedzę ogromną, ale sposób przedstawienia tej wiedzy przerysowany.

  no wlasnie ten jego przekoloryzowany i grubo przesadzony entuzjazm, zupelnie przeslania merytoryke, ktora gosciu, niewatpliwie posiada. Czuje sie jakbym sluchal sp. Steva Irvina, zblizajacego sie do jakiegos, wyjatkowej wielkosci krokodyla.

 17. Narzekacie na styl przedstawiania analiz Robina ale one adresowane są głównie dla przeciętnego, amerykańskiego odbiorcy, niestety… i kasa musi się zgadzać. Kanał Fight Network to obecnie 6 394 dodanych filmów, a analiza walki el chuja i nurmy to jak na razie 32 miejsce pod względem liczby wyświetleń…

 18. Wchodząc w ten temat miałem nadzieję, że to analiza o której pisał @Cloud w HP. Trochę mnie o zszokowało, bo walka 04.03 a tu pan Chmura już analizę wysmażył? Na bogato se myślę.

  No cóż… Może innym razem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.