Według niepotwierdzonych jeszcze informacji rosyjskiego portalu Izvestia, Khabib Nurmagomedov miał na zaledwie kilka godzin przed oficjalnym ważeniem przed galą UFC 209 trafić do szpitala:

Ojciec i trener Khabiba, Abdulmanap Nurmagomedov powiedział dziennikarzom z Rosji:

„Rzeczywiście, Khabib został zabrany do szpitala, Ale było to na trzy godziny przed ważeniem więc może wszystko jest z nim w porządku”

Menadżer zawodnika, Ali Abdel-Aziz zdecydował się nie komentować tych informacji:

Na poniższym wideo które zostało zamieszczone w sieci zaledwie 50 minut temu, widać jednak Khabiba podczas procesu zbijania wagi:

https://www.instagram.com/p/BRLwPDYgdxi/

Oficjalna ceremonia przed galą UFC 209 właśnie trwa więc niedługo dowiemy się czy dojdzie do tak bardzo oczekiwanej walki pomiędzy Tony Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem.

 

134 KOMENTARZE

 1. Z informacji podanych przez Karim zidana (dziennikarz bloodyelbow ) khabib trafił do szpitala na killka godizn przed wrażeniem.

  Który zapeszyl?

 2. Na poniższym wideo które zostało zamieszczone w sieci zaledwie 50 minut temu, widać jednak Khabiba podczas procesu zbijania wagi:

 3. Tony zrobił wagę i aktualnie czekają na khabiba. Nie wiem z kiedy te info dokładnie

  a mógł Tony nie czarować z tą kulką :fjedzia:

 4. Oby to były tylko problemy ze zbijaniem wagi. Najwyżej Khabib odda kilka szekli z wypłaty na rzecz Fergusona, a sama walka pyknie.

 5. Wkurwia mnie to kurwa mać. Tyle czekania na tę walkę i prawdopodobnie chuj.

  W ogóle, jeśli on jakimś pierdolonym cudem stanie na wadze i wypełni limit – > przełoży się to na jego jutrzejszą dyspozycjję.

  JEBAĆ !

  :jon::jon::jon:

 6. Oby to były tylko problemy ze zbijaniem wagi. Najwyżej Khabib odda kilka szekli z wypłaty na rzecz Fergusona, a sama walka pyknie.

  Wtedy nie będzie o pas i tym samym tylko 3 rundy.

 7. Wtedy nie będzie o pas i tym samym tylko 3 rundy.

  będzie, ale tylko Tony o interima, nie widze tego –  po chłopie już – KALABIB!

 8. Wtedy nie będzie o pas i tym samym tylko 3 rundy.

  Trudno. Przynajmniej sytuacja na lini Khabib-Tony się wyklaruje. Ta dywizja potrzebuje jasno określonego numeru 1 w rankingu.

 9. A nie będzie tak jak z walką Maxa gdzie było 5 rund, a tylko Max mógł ten pas dostać?

  Myślę, że jeśli dojdzie do walki to pewnie tak będzie

 10. A nie będzie tak jak z walką Maxa gdzie było 5 rund, a tylko Max mógł ten pas dostać?

  Zależy jak do tego podejdą, oby było tak, jak mówicie.

 11. Jezcze 25min

  Ale Nurma musiałby być praktycznie w drodze, a chuj wie gdzie on obecnie się znajduje. IMO nie zdązy.

  :jon::jon::jon:

 12. beka w chuj,pare godzin temu nawijał, ze chce być pierwszym muslimem na tronie ufc i zara po tym trafia do szpitala.jakby wierzył w Pana Jezusa Pana naszego Jedynego to napewno by sie tak nie skonczyło,ale ze czci pedofilów to ma za swoje.

 13. Najważniejsze pytanie to, co mu się stało? Może coś na tyle poważnego, że walka nie jest już najważniejsza.

 14. A tyle się nagadał, szansa życia, taki moment w życiu, a on wagi nie robi. Serio? Serio kurwa? Teraz się obudzili? To nie wiedzieli ile waży i co z tego może wyniknąć? Gdzie był sztab, gdzie trenerzy, gdzie sam zawodnik, jeżeli wiedzieli ile ma do zbicia. Co za kurwa nie profesjonalizm. No nie mogę kurwa.

 15. Z tego co piszą w rosyjskich mediach, opierając się na wypowiedziach Abdulmanapa Nurmagomedova (ojciec Khabiba):

  Khabib na co dzień waży ok. 85 kg, podczas ważenia nie może wnieść więcej niż 70,3 kg. W dzień ważenia pozostało mu do ścięcia jeszcze 3 kg. Podczas intensywnej ścinki dostał ostrych bólów wątroby – został hospitalizowany – a lekarz powiedział, że nie ma mowy. aby w takim stanie wszedł do oktagonu. Przyczyna – zbyt agresywne cięcie wagi.

 16. Najważniejsze pytanie to, co mu się stało? Może coś na tyle poważnego, że walka nie jest już najważniejsza.

  A może trzeba zadać pytanie kto do tego doprowadził ? ja nigdy nie będę rozumiał jak ktoś przed galą wpierdala steki bo cięcie wagi idzie przecież tak zajebiście a później są problemy nosz kurwa zarabiasz za to ogromne pieniądze to na te kilka tygodni możesz sobie odpuścić to jest Twój cholerny obowiązek !!

  Zobaczymy co z tym Khabibem ale ja już nie wierzę, że stanie na wadze

 17. Z tego co piszą w rosyjskich mediach, opierając się na wypowiedziach Abdulmanapa Nurmagomedova (ojciec Khabiba) – Khabib na co dzień waży ok. 85 kg, podczas ważenia nie może wnieśćć więcej niż 70,3 kg.

  W dzień ważenia pozostało mu do ścięcia jeszcze 3 kg. Podczas intensywnej ścinki dostał ostrych bólów wątroby – został hospitalizowany – a lekarz powiedział, że nie ma mowy. aby w takim stanie wszedł do oktagonu.

  To jest dramat, po prostu dramat.

 18. Z tego co piszą w rosyjskich mediach, opierając się na wypowiedziach Abdulmanapa Nurmagomedova (ojciec Khabiba):

  Khabib na co dzień waży ok. 85 kg, podczas ważenia nie może wnieść więcej niż 70,3 kg.

   no to w takim razie niech spierdala do MW.

 19. Bez tej walki to już nie jest tak atrakcyjna gala.

  Nawet nie oglądam, czuje się jakby mi ktoś w ryj dał.

 20. Kurwa najwieksza liga a ten huj jak amator. To tak jak Holly mowila, ze przejebala bo nie zrobila strategii i nie sluchala naroznika. Jak kierwa u takich pro moga byc takue problemy? To sa pro czy z przypadku jego mac???

 21. Tego się niespodziewałem, nawet po Khabibie. Wolałbym by poległ w starciu nie przed nim…Niech UFC da sobie lepiej z nim spokój

  Kurwa, a miało być tak pięknie

 22. no i cała para poszła w gwizdek, może czas ogarnąć wagi jak w One Fc. Cięcie takich ilości kg nie wróży niczego dobrego.

 23. Bóg tak chciał, widocznie ma inny plan niż Kabib. Walki szkoda, dla mnie obok Cruz – Cody to najlepsze starcie w tym roku jak do tej pory miało być.

 24. na każdym kroku tak go broniłem a on takie coś odjebał ja pierdole załamka 😥

  kurwaaaaaaaaa mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall:

  żadna inna walka nie wywoływała takich emocji u mnie jak to starcie a tu chuj !

 25. Zapamietaj niewierny skurwielu:

  To jest nasz Pan i On ci zabronił byc mistrzem Ufc kurwiu bo czćisz zboczeńcow,jeszcze nie jest zapoźno bys sie nawrócil !!

 26. a teraz podziwiajcie jak Tony kręci kulką, czy kurwa co to jest i odprawia magie, po czym życzy powodzenia w zbijaniu wagi

  :homer:

 27. Tony wszedł mu do głowy, od nadmiaru kortyzolu w ciałku mu się popierdoliło. Tony by go kurwa złamał w oktagonie na podobnej presji co Barboze i on to wie. Profesjonalizm po chuju.

 28. Swoją drogą, póki temat jest gorący. Zawsze mnie zastanawiało, po co zawodnicy zbijają wagę. Osłabia to organizm, walczą przez to gorzej, są wymęczeni odpadają z walk. łapią kontuzje i w najważniejszym momencie mogą odlecieć.

  Dobra ja rozumiem przewaga zasięgu itd, ale czemu wszyscy nie mogli by po prostu podskoczyć wyżej do swojej naturalnej wagi, którą mają w dobrej formie? Mieli by więcej siły, nie musieli by drastycznie zbijać kilogramów i dawali by lepsze walki i walczyli dłużej… A zasięg gdyby wszyscy przeszli wyżej byłby taki sam kurwa

 29. Swoją drogą, póki temat jest gorący. Zawsze mnie zastanawiało, po co zawodnicy zbijają wagę. Osłabia to organizm, walczą przez to gorzej, są wymęczeni odpadają z walk. łapią kontuzje i w najważniejszym momencie mogą odlecieć.

  Dobra ja rozumiem przewaga zasięgu itd, ale czemu wszyscy nie mogli by po prostu podskoczyć wyżej do swojej naturalnej wagi, którą mają w dobrej formie? Mieli by więcej siły, nie musieli by drastycznie zbijać kilogramów i dawali by lepsze walki i walczyli dłużej… A zasięg gdyby wszyscy przeszli wyżej byłby taki sam kurwa

  Przykładowo ktoś wagowo jest typowym średnim, ale warunki czyli wzrost i zasięg ma na wagę niżej. Chociaż masz rację, czasami zbijanie wagi robi więcej złego niż dobrego.

 30. Swoją drogą, póki temat jest gorący. Zawsze mnie zastanawiało, po co zawodnicy zbijają wagę. Osłabia to organizm, walczą przez to gorzej, są wymęczeni odpadają z walk. łapią kontuzje i w najważniejszym momencie mogą odlecieć.

  Dobra ja rozumiem przewaga zasięgu itd, ale czemu wszyscy nie mogli by po prostu podskoczyć wyżej do swojej naturalnej wagi, którą mają w dobrej formie? Mieli by więcej siły, nie musieli by drastycznie zbijać kilogramów i dawali by lepsze walki i walczyli dłużej… A zasięg gdyby wszyscy przeszli wyżej byłby taki sam kurwa

  O to chodzi, żeby zbić więcej od przeciwnika i mieć przewagę kg. Trochę jak z dopingiem, mówi się, że prawie każdy koksi. Gdyby wszyscy przestali to mieliby praktycznie takie same szanse przeciwko sobie, bo każdy by stracił. Ale nie, lepiej kombinować jak koń pod górkę, kosztem zdrowia.

 31. o Ty jebańcu idealny tytuł znalazłeś 😆 brawo za kreatywność bo większosć takich dowcipnisiów po prostu temat zakłada i zmienia avatar 😆

 32. Tym razem już chyba nic się nie stanie  :applause:

  Źle Ci się oddycha prostym nosem?:danaillegal:

  Aż mi ciśnienie skoczyło :DC:

 33. :cryme:

  Serce zamarło, a po sekundzie złota myśl: kurwa, pomyliłem się o jeden dzień tylko w takim razie :mjsmile:

 34. kilka godzi tu nie właziłem i przez chwilę myślałem że mnie rozj….zanim przeczytałem w komentach żeby tytuł doczytać…ufffff

 35. Nie dałem się nabrać, jak tylko przeczytałem Khabib Nurmagomedov hospitalizowany to do razu pomyślałem, ze to troll, bo już się nauczyłem i tylko spokojnie przeczytałem tytuł tematu i datę pierwszego wpisu.

 36. Tym razem już chyba nic się nie stanie  :applause:

  Dokładnie, ulga i radość :applause:

  :boystop::weird::arch::censored::windu::razz:ytalsiektos:

  [SPOILER]Doczytanie tego zdania do końca zdawało się trwać pół wieczności :śmiech:

 37. Khabib Nurmagomedov miał na zaledwie kilka godzin przed oficjalnym ważeniem przed galą UFC 209 trafić do szpitala

  Pewnie z tego właśnie powodu NIE WALCZYŁ na UFC 209

  EDIT: Kurwa, chociaż zobaczyłem numerek UFC 209, to pomyślałem oczywiście, że to jest świeża informacja.

  Myślę – @defthomas pewno z pośpiechu numerki pomylił i zrobię sobie podśmiechujkę.

  Ja bym skazywał na dożywotnie kamieniołomy za takie pierdolone ekshumowanie starych tematów bez kompletnie żadnego powodu. Takiej władzy nie macie (chyba), więc proszę uprzejmie żeby durnemu sprawcy dojebać jakiegoś fajnego bana, by miał czas się nad swoją nędzną egzystencją zastanowić

 38. Pewnie z tego właśnie powodu NIE WALCZYŁ na UFC 209

  EDIT: Kurwa, chociaż zobaczyłem numerek UFC 209, to pomyślałem oczywiście, że to jest świeża informacja.

  Myślę – @defthomas pewno z pośpiechu numerki pomylił i zrobię sobie podśmiechujkę.

  Ja bym skazywał na dożywotnie kamieniołomy za takie pierdolone ekshumowanie starych tematów bez kompletnie żadnego powodu. Takiej władzy nie macie (chyba), więc proszę uprzejmie żeby durnemu sprawcy dojebać jakiegoś fajnego bana, by miał czas się nad swoją nędzną egzystencją zastanowić

  Oj tam, oj tam. Emocje dodatkowe gratis :corn:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.