Trzeci odcinek z serii Embedded przed piątkową galą UFC 207: Nunes vs. Rousey.

16 KOMENTARZE

 1. Ja tak się ruszam gdy jestem najebany

  Mam tak samo wlasnie

  Sam zabieg swiadczy tylko o tym jak daleka droga jeszcze przed Codym… zanim osiagnie level master

  :mamed:

 2. Walka Cruz vs Garbrandt o pas jest na tej karcie? I kurwa taki tytuł gali? Schodzą na psy w chuj ;/ Szkoda słów by rozwinąć…

 3. Walka Cruz vs Garbrandt o pas jest na tej karcie? I kurwa taki tytuł gali? Schodzą na psy w chuj ;/ Szkoda słów by rozwinąć…

  Dlaczego?

  Powrót w walce o pas największej gwiazdy kobiecego mma i jednej z największych w UFC ma trochę większe znaczenie niż walka człowieka kontuzji z przygłupim człowiekiem ołówkiem z końcówki top 10.

  Ronda ma zresztą więcej obron pasa w SF i UFC niż Cruz w WEC i UFC i to w dwa lata krócej niż on.

  No na pewno obaj by wyskoczyli szybciej przez szyberdach, a tak poza ty to o co chodzi?

 4. Dlaczego?

  Powrót w walce o pas największej gwiazdy kobiecego mma i jednej z największych w UFC ma trochę większe znaczenie niż walka człowieka kontuzji z przygłupim człowiekiem ołówkiem z końcówki top 10.

  Ronda ma zresztą więcej obron pasa w SF i UFC niż Cruz w WEC i UFC i to w dwa lata krócej niż on.

  No na pewno obaj by wyskoczyli szybciej przez szyberdach, a tak poza ty to o co chodzi?

  Cruz jest niepokonanym mistrzem tej dywizji od dawna. Porażkę w karierze pomścił już z nawiązką. A Ronda nawet nie jest mistrzynią ;] A Nunes ma pare walk w UFC i 1 raz będzie pasa bronić. No, ale przez takie coś umknąć może istotniejsza właśnie walka dla tego sportu. No, ale rozumiem, PPV i wartość nazwiska najważniejsza.

  A Czemu człowiek z końcówki top10, bo tak jak w FW Aldo już nie miał rywali, DJ nie ma tak Cruz tu od dawna, poza TJ'em, który się zrodził, gdy Dominick się leczył. Więc dają szansę wcale niesłabszym, ale jednak zawodnikom, którzy mają mniejsze dotąd osiągnięcie w dywizji. Nie znaczy, że mistrzowi nie mogą zagrozić, co pokazał Conor z Aldo. Tu też wiem, że Cody może jednak czymś trafić. Tego się obawiam, wolę widzieć ponownie mistrzostwo Cruza w tym sporcie.

  No, ale nie ma już tematu. Wkurwiają mnie tylko takie priorytety kosztem lepszego widowiska sportowego, pokazu MMA. Jakby najważniejszym wydarzeniem była walka jednopłaszczyznowej judoczki z prawie nieznaną jeszcze i nieugruntowaną jako mistrzyni Brazylijką. Obrony są cięższe niż zdobycie pasa, każdy kto był mistrzem UFC o tym wie. Poza Conorem oczywiście.

 5. Cruz jest niepokonanym mistrzem tej dywizji od dawna

  Ronda obroniła pas więcej razy niż on, już Ci to napisałem. A jej nazwisko nawet po prażce znaczy 10 razy więcej. Nie wiem nad czym sie tu rozwodzić.

 6. Ronda obroniła pas więcej razy niż on, już Ci to napisałem. A jej nazwisko nawet po prażce znaczy 10 razy więcej. Nie wiem nad czym sie tu rozwodzić.

  Po tej gali będą musieli Cruza promować, bo Ronda po kolejnej porażce się zmyje na dobre.

 7. Ronda obroniła pas więcej razy niż on, już Ci to napisałem. A jej nazwisko nawet po prażce znaczy 10 razy więcej. Nie wiem nad czym sie tu rozwodzić.

  Dodaj, że obroniła tego pasa w kobiecej kategorii, w której poziom ssie jaja. Dla Januszów faktycznie jej nazwisko znaczy więcej.

 8. Domino płakał jak oglądał ten odcinek:no no: ktoś może tak fachowo wytłumaczyć na czym ten zabieg z balonikami polegał? Tak wogóle to ten kręglarz podobny do Martina L.:???: aha żonka TJ i maniura Codiego:lizoremotmaly2:

 9. @baju Cruz jest samotny? Dziwnie to wygląda, że żadnej dupy u boku w święta, a nawet rodziny za bardzo nie widać, tak jak u innych.

 10. @baju Cruz jest samotny? Dziwnie to wygląda, że żadnej dupy u boku w święta, a nawet rodziny za bardzo nie widać, tak jak u innych.

  Teraz chyba tak, pamiętam, że umawiał się z Kendą Perez. W licznych materiałach przywołuje też, że jest "mama's boy", dlatego o rodzinę bym się nie martwił. Związek z ojcem opisuje jako "ok", gość odszedł od nich za młodu, wychowywał się bez niego.

  Ma swojego Mojo. 🙂

 11. Chce zobaczyć jak Cruz upokarza młodego Cody'ego, choć wolałbym zobaczyć ja TJ Dillashaw spuszcza mu wpierdola.

 12. @baju Cruz jest samotny? Dziwnie to wygląda, że żadnej dupy u boku w święta, a nawet rodziny za bardzo nie widać, tak jak u innych.

  Ja czasem go podejrzewam o gejostwo. Tym bardziej, że czasem nosi jakieś dziwne ciuszki. 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.