Dana White po raz pierwszy od dwóch lat zdecydował się porozmawiać z dziennikarzami przed galą UFC.

15 KOMENTARZE

 1. Aaaa, to spoko. Bo już myślałem, że powodem jest tkwienie Łysego w okolicach dwunastnicy Pyzy oraz jego paniczny strach, że jak Hondzina po raz kolejny dostanie w pizdę, to zawiesi buty na kołku, a Danucie wyschnie źródełko z kasą.

 2. będzie na ważeniu?

  Będzie ale bez kamer i mediów. Ponoć brak odpowiednich kamer żeby wbiła sie w kadr. Wagi też mają byc dwie, jedna dla Rondy ktorą trzeba bedzie wymienic żeby reszta miala sie na czym zwazyc.

 3. Będzie ale bez kamer i mediów. Ponoć brak odpowiednich kamer żeby wbiła sie w kadr. Wagi też mają byc dwie, jedna dla Rondy ktorą trzeba bedzie wymienic żeby reszta miala sie na czym zwazyc.

  Skąd Wy się bierzecie?

 4. Ronda po wygranej z Nunes na nowo otworzy się na media.

  Czy Ty nie przewidywałeś wygranej Kowalkiewicz i Sejdża?

 5. Ronda niemal jak Mamed, wolna reka za zasługi 😉 Nikt przeciez nie przyzna, ze wyczerpaly sie możliwości nacisku.

 6. A ja mysle ze jej Psycha nie jest jeszcze gotowa na powrot 😛 I dopiero po ewentualnym zwyciestwie zobaczymy jakies wywiady z nia..Oby nie ;P Warr Amanda !! ;P

 7. Tym sposobem Dana "utarl nosa" Irlandczykowi, pokazujac mu ze nie jest taki wazny

  Myśle, że to sa kwestie indywidualne i nie ma to z nim nic wspólnego. Dywizja Rondy bez niej to krowi placek. Oni marzą ażeby wróciła na tron.

 8. Dywizja Rondy to krowi placek. I tylko dlatego była tam dominatorką. Te czasy powoli się kończą. Poziom rośnie. Ronda zbierze wpierdol. Elo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.