Gala UFC 207 firmowana powrotem Rondy Rousey pobiła rekord widzów w stanie Nevada.

W hali nowej T-Mobile Arena podczas piątkowej gali zasiadło 18 533 fanów MMA którzy zostawili w kasie 4.75 miliona dolarów. Jest to najlepszy wynik jeśli chodzi o liczbę fanów na wydarzeniu sportowym ale dopiero 14-ty jeśli chodzi o wpływy z biletów w Las Vegas.

Drugi najlepszy wynik to UFC 200 z 18 202 sprzedanymi biletami ale za to z dużo wyższą bramką która wyniosła 10.7 miliona dolarów. Dla porównania, poprzednia piątkowa gala w Las Vegas, UFC 141: Lesnar-Overeem przyciągnęła 13 793 fanów a wpływy z biletów wyniosły 3.1 miliona dolarów.

10 KOMENTARZE

 1. Ufc nie pierdoli sie w stadiony bo tu chodzi o ppv i cene biletow a nie 60tys za 20$ , australia czy texsas to bylo raczej for show. Nie sadze zeby mieli problem zapelnic stadion w cali czy ny , kazde prawie wieksze miasto w us ma stadion 50k plus do footballu. Mgm wygenerwoalo z biletow wiecej niz kazdy stadion a podejrzewam ze koszt nizszy

 2. Podczas rozpoczęcia i pierwszych walk zwróciliśmy uwagę ze @Spamteam że straszne pustki na hali. Widać duża cześć olała prelimsy i przyszła masowo później. Rondel przyciągnął ludzi na hale ale chyba ostatni raz

 3. Podczas rozpoczęcia i pierwszych walk zwróciliśmy uwagę ze @Spamteam że straszne pustki na hali. Widać duża cześć olała prelimsy i przyszła masowo później. Rondel przyciągnął ludzi na hale ale chyba ostatni raz

  To jest normalne w Vegas,zwłaszcza przy większych galach.Najlepsze miejsca zapełniają się na końcu.

 4. To jest normalne w Vegas,zwłaszcza przy większych galach.Najlepsze miejsca zapełniają się na końcu.

  Bardziej bym to rozszerzył na całą organizację takich eventów, które trwają bite 6h. Mimo wszystko ciężko usiedzieć, a jak ktoś przyjdzie wcześniej to siedzi prawie jak za biurkiem w urzędzie po 8h. Ta gala gdzieś trwała chyba od 1:30 do 7. A są i dłuższe. Podobnie jest z boksem, a na większych galach gdzie tylko jedno nazwisko bardziej znane to czasem ludzie przychodzą tylko na samą walkę wieczoru. Ile razy tak oglądam galę boksu gdzie jest dobry ME, a pozostałe mniej medialne nazwiska to jak się kończy CO-ME to zaczyna się wypełniać hala.

  Powiem więcej rozszerzyłbym to nawet do wszelkiej maści festiwali i innych rozciągniętych w czasie wydarzeń.

 5. 4,7 i 10,7 mln $ przy podobnej ilości widzów. Wiadomka że wszystkie bilety były tańsze ze względu na range wydarzenia, ale na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jak by połowę biletów musieli rozdać po to, żeby ronda nie musiała płakać nie tylko po wpier.olu ale również z braku frekfencji:lol:

 6. Jak o tym pomyślałem ,to na 200 gala była wyprzedana w bardzo szybkim tempie i obiekt był pełen .Nie mam pojęcia gdzie oni te dodatkowe osoby wcisnęli na 207?

 7. Cos tam nowego otworzyli jakies boxsy vipowskie czy cus , plus mam wrazenie ze upchali wiecej na floorze na 200 bylo tam wiecej celbrytow itp.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.