Co prawda znamy już wyniki z ważenia zawodników przed jutrzejszą galą UFC 206, jednakże oficjalna ceremonia rozpocznie się od 22:00. Poniżej link do tranmisji.

Przed ważeniem odbędzie się Q&A z Anthonym Johnsonem oraz Stephenem Thompsonem.

22 KOMENTARZE

 1. Hahah, co jeden łeb odjebał do Rumble'a, dobry beef. Czuję, że AJ go dorwie gdzieś w hotelu. :mamed: Jak się skończy to napiszę fragment.

 2. Hahah, co jeden łeb odjebał do Rumble'a, dobry beef. Czuję, że AJ go dorwie gdzieś w hotelu. :mamed: Jak się skończy to napiszę fragment.

  Daj czas

 3. Hahah, co jeden łeb odjebał do Rumble'a, dobry beef. Czuję, że AJ go dorwie gdzieś w hotelu. :mamed: Jak się skończy to napiszę fragment.

  Daj minu

  ~21:20.

  Masakra! :DC:

  Widziałem dobrze , że nie trafił na Masu tylko na Rumbla

 4. CUB, rozbij młodego!

  Ja też całym sercem za So Cal Patolkiem. Jednak Cub już jest mocno porozbijany  , ciągłe złamania szczęki i śródręcza. Nie wróży to nic dobrego.

 5. Jak się skończy to napiszę fragment.

  Będzie? Bo chciałbym się odnieść do słów "łba" o tym nie wzięciu walki z Gegadem.

 6. Co jak co, ale Pettis może miksować stójkę z parterem, a Maxa jakoś w tym nie widzę. Tak czy siak fajna karta:) Ta Pereira z 11-0 też ciekawe co pokaże.

 7. Będzie? Bo chciałbym się odnieść do słów "łba" o tym nie wzięciu walki z Gegadem.

  Kliknij play, automatycznie przeniesie.

 8. Kliknij play, automatycznie przeniesie.

  Nie no, oglądałem. Sądziłem, że jakiś osobny temat zrobisz na ten temat (w sumie sam nie wiem po co). "Łeb" miał trochę racji imo. Przecież Gegard, to tylko Gegard. Niby easy win, ale zauważam tendencję, że ci topowi w 84 i 93 są jakoś niespecjalnie chętni by z nim zawalczyć w ramach zastępstwa. No nic. Ja tam czekam na  Mousasi vs ktokolwiek z top 4 średniej.

 9. Matt niech przestanie już zgrywać takiego dzikusa, podanie ręki Donaldowi by chyba nie splamiło jego  honoru dzikusa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.