UFC 203

Informacja prasowa:

Transmisja w jakości HD tylko na Extreme Sports Channel

Tym razem gala UFC odbędzie się w Cleveland w Ohio. Mistrz kategorii ciężkiej UFC, Amerykanin Stipe Miocic będzie bronił tytułu przed niepokonanym od czterech walk Alistairem Overeemem. Ponadto na karcie głównej walki: Werdum vs. Browne, CM Punk vs. Gall, Faber vs. Rivera oraz kobiece starcie Andrade vs. Calderwood.

Stipe Miocic już zapowiedział, że trenował zbyt ciężko, by teraz stracić tytuł na rzecz swojego przeciwnika. W oktagonie nie ma zamiaru się poddawać. Po jego ostatniej walce, kiedy to znokautował Fabricio Werduma już w pierwszej rundzie (zdobywając tym samym tytuł mistrza w kategorii ciężkiej), możemy się spodziewać mocnych prawych sierpowych! Alistair Overeem nie będzie jednak łatwym do pokonania przeciwnikiem, od czterech walk pozostaje bowiem niezwyciężony. Przed galą jest równie pewny siebie, co Miocic, zapowiada się zatem wyrównana walka zdeterminowanych zawodników!

Na gali UFC 203 odbędzie się oficjalny debiut CM Punka w federacji. Od podpisania kontraktu do jego pierwszej walki minęły prawie dwa lata, wszystko to z powodu kontuzji. Przeciwnikiem niegdysiejszej gwiazdy WWE będzie Mickey Gall. Uważa on, że przejście CM Punka z World Wrestling Entertainment do UFC może wpędzić tego zawodnika w kłopoty. Czy nie jest to zbytnia pewność siebie, przekonamy się już w najbliższy weekend.

UFC 203: MIOCIC vs. OVEREEM w nocy z 10 na 11 września o 4:00. Powtórki: 11 i 12 września o 21:00 oraz 16 września o 22:00.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.