UFC 193 Embedded: Kulisy ważenia przed galą.

5 KOMENTARZE

  1. jak tam kurs na JJ? rozjebała system? ta cała Holm jak byłaby idealnie przygotowana, (dobra koordynacja i szybka w stójce) to mogłaby mocno nad ruszyć wytrzymałość szczęki Roudy… Nic oczywiście nie mam do mistrzyni i jest oczywiście faworytką, ale ja nie skreślałbym  oponentki do końca, bo ciosy to jednak mogą zaskoczyć nie jednego mistrza…

  2. Zaraz zacznie się fala hejtu w moja stronę, ale jak tak ma zachowywać się mistrzyni to ja nie chce takiej mistrzyni. Od samego początku mam dystans do takich ludzi, bo zachowuje się jak młoda gniewna spod budki z piwem.W rywalizacji należy się szacunek, możesz kogoś nie lubić (a Joanna w sumie nie ma do tego powodu) ale powinieneś szanować rywala.

  3. Aśka sama mówiła, że przed walkami musi się nakręcać na swoje przeciwniczki więc ja to rozumiem. Może to się wielu osobom nie podobać ale bez takiego "nakręcenia" Aśka nie pokazywałaby w oktagonie tego co pokazuje.Jak wygra z Valerie to sami zobaczycie jakie będą cyrki przed walką z Gadelha, tym bardziej że specjalnie nie trawią siebie nawzajem.

  4. Właśnie obejrzałem fragment z wywiadem z Valerią i odebrałem ją jako babkę z klasą. Profesjonalnie traktuje sport i nie widzę u niej jakiegoś chamskiego zachowania, które zawsze mnie razi.  Po drugie to moim zdaniem spisywanie jej na straty to duży błąd. Umniejszając klasę przeciwniczek Aśki, deprecjonujemy tym samym wartość jej zwycięstw.  Ostatnio zbyt wielu Polaków było faworyzowanych a potem wielkie zdziwienie, że przecież nie tak to miało być. W walce wszystko się może zdarzyć, nikt nie bierze tego pod uwagę że zdarzają się kontuzje. Valeria jest większa od Aśki i może jej wyjść jakiś "prawy na prawy". A wtedy kto wie? Czy J.J. wyłapała kiedyś coś mocnego na szczękę i musiała to jakoś przetrwać? Aśka jest mega faworytką ale mimo to fajnie by było zobaczyć emocjonującą w miarę wyrównaną walkę, a nie jednostronną masakrę. Po prostu przestrzegam przed otwieraniem szampana już przy prelimsach..

  5. Mam nadzieję, że po prostu uległem marketingowi UFC, ale mam złe przeczucia przed walką Aśki. Tym mocniej trzymam kciuki za sukces rodaczki 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.