Szósta już część wideobloga z serii Embedded przed galą UFC 189.

10 KOMENTARZE

 1. Najwazniejsze, aby zbytnio się nie podpalił. Prowokacja ze strony Conora jest ogromna, Mendes chyba mniej odporny na zaczepki niz Aldo

 2. Coz, ciezko to jakos obszerniej komentowc. Chad broda nisko, rece wysoko (poczatkowo) i po prostu udowodnienie, ze MMA to cos wiecej. Jak juz leb ostygnie, przyparty do gleby, sam ostygnie.

 3. pietrrokov

  Takie polowanie na jelenie dla zabawy moim zdaniem jest idiotyczne.

  Dla zabawy? Widziałeś jego lodówkę? Nie dziwię mu się że woli żreć dziczyznę niż amerykańskie kurczaki 😉

 4. Coś mam wrażenie, że Mendes w klatce przyjmie reguł Irlandczyka. Jeśli będzie próbował walczyć podobnie jak z Aldo tylko w stójce, a do tego będzie zawęźmie sie i bedzie chciał za wszelką cenę znokautować Conora, to ten będzie sprawnie [unktował swoimi kombinacjami i znowu tytuł przejdzie Mendesowi koło nosa. Najskuteczniejsza recepta to klincz i utrzymywanie Vonora jak najdłuzej na ziemi.
  Chociaż na początku sądziłęm, że Mendes powinien mieć przewage to teraz mam przeczucie, że Conor narzuci swój styl od początku i będzie powiększał swoją przewagę.

 5. wcale nie będę zdziwiony jesli jakimś cudem mcgeegor na klęczkach dotrwa do decyzji i dostanie jakiegoś splita z dupy. W końcu trzba ratować biznes. Tylko ronda i irol na ten moment wykręcaj największe ratingi. Oby te dwa tygodnie wystarczyly Chadowi na wykończenie tego błazna przed czasem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.