Tuż przed ważeniem UFC 189 doszło do drobnej przepychanki pomiędzy Conorem McGregorem a Urijah Faberem:

Tuż przed ważeniem UFC 189 doszło do drobnej przepychanki pomiędzy Conorem McGregorem a Urijah Faberem

Posted by MMARocks.pl on 10 lipca 2015

7 KOMENTARZE

  1. Conor sie ośmieszył tym zajściem. Faber na uśmiechu, McGregor sie spultał i nie wytrzymał chłopak ciśnienia. Faber nieco zmieszany, że Conor na żarty do końca tego nie robił, po czym Irish zagotowany uciekł do łazienki, a Faber wyśmiał jego zachowanie.

  2. Według mnie ta cała niby sprzeczka wyglądała dziwnie.Najpierw obaj uśmiechnięci potem jakieś śmieszne zapasy.To wyglądało na ustawione.

  3. CHAD MENDES GO ZNISZCZY I WSZYSCY FANBOYE CONNORA ZMIENIA AVATARY NA YOUTUBE I TUTAJ.MACIE ZERO POJECIA O TYM ZESTAWIENIU. DLACZEGO CONNOR NIE DOSTAŁ ŻADNEGO GRAPPLERA ? BO JEST AMATOREM W TEJ PŁASZCZYŹNIE I WIE O TYM DOBRZE. JEGO TRASHTALK OPIERA SIĘ JEDYNIE NA NIEDUŻEJ RÓŹNICY WZROSTU. FRANKIE BY GO WYTARZAŁ RÓWNIEŻ JAK DZIECIAKA W PIASKOWNICY.ZOSTAŁO WAM KILKANASCIE GODZIN SPOCONE DZIECIAKI. GDY SLONCE WSTANIE W POLSCE,WSZYSCY ZAMKNIECIE JAPY.

  4. JEDYNE JAKICH UŻYWAM TO GUNNARY DO KOMPA ŻEBY SOBIE NIE POPSUĆ OCZU.DO KOŃCA GALI BĘDĘ PISAŁ Z CAPSEM,BO JARAM SIĘ OSTATNIM DNIEM RUDOBRODEGO W FEATHERWEIGHT.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.