Długa zapowiedź gali UFC 180: Fabricio Werdum vs Mark Hunt

4 KOMENTARZE

 1. Werdum za 10 dni będzie nosił pasek.Ciekawe może być kolejne starcie o pas z Junorem dos Santosem. A velasquez niech dalej leczy swoje kontuzje.

 2. Mark Hunt jest pewny swojego zwycięstwa w walce z Fabricio Werdumem.

  15 listopada Mark Hunt (10-8-1, 5-2-1 w UFC, #4 w rankingu UFC) stanie przed szansą zdobycia tymczasowego mistrzostwa UFC wagi ciężkiej. Naprzeciw niego stanie Fabricio Werdum (18-5-1, 6-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) słynący ze swych nieprzeciętnych umiejętności walki w parterze.

  Hunt nie czuje respektu przed grapplingiem Werduma, wie jak Fabricio będzie chciał rozegrać pojedynek. Jest podekscytowany szansą jaką dostał.

  "Każdy jest światowej klasy parterowcem dopóki nie zostanie trafiony. Więc z każdym grapplerem radzę sobie w ten sam sposób.”

  „Wiem, że jego gra będzie polegała na tempie mającym na celu zmęczenie i obalenie mnie, więc walka trafi na ziemię, wiesz co mam na myśli? To jest to samo. Jeśli on będzie chciał uderzać w stójce to lepiej dla mnie. Jeśli nie to on będzie działał zgodnie z gameplanem. Tak, więc czuję, że mam przewagę w każdym aspekcie, więc nie jest to dla mnie nic nowego.”

  „Cóż, jestem podekscytowany tym, że dostanę szansę stania się mistrzem świata jeśli wygram tę walkę. To wszystko, jestem podekscytowany.”

  Mark podzielił się także swoim typem na wynik walki:

  „Nokaut w pierwszej rundzie.”

  z Fight24

  Ciekawe może być kolejne starcie o pas z Junorem dos Santosem.

  Nie będzie, bo pasek przejdzie Werdumowi koło nosa. Pózniej natomiast dewastujący nokaut na Velasquezie firmówką-podbródkowym.

 3. Fajna walka o pas hw, lubię jednego i drugiego ale faworytem raczej Werdum. Ogólnie to nawet w walce z Cainem bym go nie skreślał. Obiektywnie patrząc dał bym 60 do 40 na Velasqueza.

 4. Ten utwór od 7:25 słyszę już któryś raz w życiu. Zna ktoś może jego tytuł?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.