JuliannaPenaMandel

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Jak podaje MMAFighting.com, powołując się na źródła bliskie zawodniczce, Julianna Pena musi wycofać się z UFC 171 z powodu poważnego urazu prawego kolana. W miejsce kontuzjowanej triumfatorki ostatniego „The Ultimate Fightera” wchodzi półfinalistka programu, Raquel Pennington.

„The Venezuelan Vixen” nabawiła się urazu w trakcie treningu grapplingowego. Obrażenia obejmują ACL (więzadło krzyżowe przednie), MCL (więzadła poboczne piszczelowe), LCL (więzadło poboczne strzałkowe) i łękotkę. Po wstępnej konsultacji z lekarzem zawodniczka dostała jednak zapewnienie, że będzie mogła wrócić do czynnego uprawiania sportu.

Za dominującą w pierwszym kobiecym TUF zawodniczkę wejdzie rywalka, która zaskakująco odpadła w półfinale tego programu. Raquel Pennington zaliczy zatem drugi występ na gali UFC, po tym jak pokonała w debiucie weterankę sportu Roxanne Modaferi.

Andrade, która podejmie nową rywalkę, ma rekord 1-1 w UFC. Przegrała w debiucie z Liz Carmouche, a następnie pokonała Rosi Sexton w brutalnej walce na UFC Fight Night 30.

Do walki dojdzie 15 marca na UFC 171 w Dallas. W walce wieczoru gali stawką będzie pas wagi półśredniej, o który zmierzą się Johny Hendricks i Robbie Lawler.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.