Untitled21

11 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że to są wywiady już po konferencji? Gościu w wywiadzie z Diazem nie zadał Nickowi nawet jednego pytania, które nie padłoby na konferencji, nie zapytał o nic sensownego. Na serio?! 6 minut z Nickiem Diazem i brak nawet jednego sensownego pytania. Wogóle ostatnio poziom niektórych dziennikarzy mnie przeraża i nie mówię tu o środowisku MMA.

   

  @Voranek,

  Jaka wojna?

 2. up Wojna to może za dużo powiedziane ale coś jest na rzeczy. Chodzi mi głównie o sytuacje z początku konferencji prasowej. Ariel zadał któreś z kolei pytanie dotyczące nieobecności Nicka (tylko nie wiem czy na konferencji czy na media treningu) Dana uznał, że Helwani chce sprowokować Diaza i wyprowadzić go z równowagi. Nie wiem czy to miało znaczenie, że nie zrobił z nim wywiadu ale jakoś tak mi się skojarzyło

 3. Wypowiedzi Nick-a są bardzo „enigmatyczne”. Nawet jak coś skleci to nie do końca wiadomo co miał na myśli. Ktoś kuma o co chodziło z tymi wilczymi biletami, że Georges decyduje z kim walczy i niby daje wilczy bilet, czy że jego walki dobrze się sprzedają co przekłada się na ilość sprzedanych biletów itp?

 4. Przypomina mi jednego z aktorów w starym serialu Aloo Aloo takiego Faszystę Geja

 5. Koment pod filmikiem Rorego rzadzi:

  "Rory misunderstood the UFC when they said they were moving to "metro" "

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.