Świetny kickboxer, a od niedawna również zawodnik MMA Daniel Kolasiński wskoczył na zastępstwo na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie były francuski judoka Mikail Bayram. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 Lutego w Abu Zabi.

Popularny „Kolas” (MMA 3-0) swoją karierę kickboxerską spędził w takich organizacjach jak Wirtuoz Challenge czy nieistniejący już DSF. Pod koniec 2021 roku rozpoczął on swoje starty w formule MMA. W zawodowym debiucie wystąpił pod banderą prężnie rozwijającej się organizacji Strife, gdzie popisał się nokautem wysokim kopnięciem w zaledwie 5 sekund. Dwa ostatnie pojedynki toczył dla organizacji Fight Empire, gdzie również zakończył swoje walki przed czasem, w niemniej imponujący sposób. Najpierw uporał się z Ahmedem Kataevem poddając go w drugiej rundzie, a w kolejnym starciu rozprawił się z Mohamedem Ghalabem, nokautując go w pierwszej odsłonie walki.

Mikail Bayram (MMA 5-2) miał okazję występować na wydarzeniach Cage Warriors oraz We Love MMA. Dwie z dotychczasowych pięciu walk udało mu się zakończyć przed czasem. Co ciekawe jedna z jego porażek to dyskwalifikacja przez nielegalne kopnięcie. Francuz znacznie prowadził wspominany pojedynek, aż do momentu kolana wyprowadzonego w 3 rundzie, po którym sędziowie orzekli dyskwalifikacje i zwycięstwo ówczesnego rywala Bayrama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,304 komentarzy 45,192 polubień

Nazwiska rywali to mem, Ghalab to jest... nie no beztalencie to nazbyt pozytywne określenie, ale fajnie UAE Warriors to organizacja którą mocno śledzi UFC.

Odpowiedz polub