ufc_fightnight1

Dziś wieczorem kolejna gala UFC. Dla nas o tyle ważna, że walczyć na niej będzie trzech Polaków. UFC Fight Night 41  zacznie się o 18:00 na FightPassie, a karta główna o 21:00.

Mark Munoz vs. Gegard Mousasi

Wojsław
Gegard Mousasi przez TKO, runda 4. Liczę na to, że Munoz będzie w stanie zmyć z twarzy Mousasiego wiecznie znudzoną minę i wykrzesać z Ormianina efektowny pojedynek. Jeśli Amerykanin zdecyduje się przenosić walkę na ziemię to powinno się udać. Walcząc z pleców Gegard nie tylko walczy efektownie, ale jest bardzo skuteczny, dzięki atakom próbami poddań i zabójczymi upkickami. Spodziewam się, że Munoz będzie wygrywał początkowe rundy z góry, ale im dłużej będzie trwała walka, szanse byłego mistrza Strikeforce na dotarcie mocnym ciosem do jego dość przeciętnej szczęki będą rosły. W końcu „Dreamcatcher” trafi go mocnym ciosem w stójce lub w parterze i zakończy pojedynek.

Tomasz Ch.
Wydaje mi się, że ludzie zapomnieli, jaki jeszcze niedawno był „hype” na Marka Munoza. Nie tylko dominował swoich rywali zapaśniczo, ale również zaczął ich dewastować w stójce uderzeniami. Filipińczyk zatrzymał się w swojej drodze do miana pierwszego pretendenta jedynie na obecnym mistrzu średniej Chrisie Weidmanie. Później wygrał z Timem Beotschem (który już jest dla większości ogórkiem) i znów szybko przegrał przez KO z Lyotem Machidą. Gegard Mousasi nie jest jednak ani Weidmanem, ani Machidą. Z tym ostatnim miał zresztą bezpośrednią konfrontację niedawno i zaprezentował się koszmarnie słabo. Munoz na ważeniu miał w sobie ten ogień, którego ostatnio brakowało u niego. Może tu zaistnieć naprawdę prosta taktyka. Przyklejenie się i obalanie – jak to czynił z Timem Beotschem. Pytanie brzmi, z jaką formą i z jakim nastawieniem Mousasi wejdzie do oktagonu. Mimo niebezpieczeństwa uważam, że warto szansę dać Markowi w tym typowaniu.

Kuba
Tak Munoz, jak i Mousasi byli w pewnych okresach swoich karier namaszczeni przez fanów i ekspertów – tych prawdziwych oraz tych w rozumieniu Maćka Kawulskiego – na przyszłych mistrzów, a jeśli nie mistrzów, to przynajmniej zawodników ze ścisłej czołówki światowego MMA. Niby wszystko się zgadza, niby walczą na górnej półce UFC – a jednak każdy na swój sposób rozczarował. Flegmatyczny Gegard pokazał się jako zawodnik nierówny, który raz potrafi wypaść świetnie, innym razem wręcz tragicznie. Z drugiej strony Mark, który nie potrafi pewnego progu przeskoczyć i w kluczowych pojedynkach dostaje łomot. W całej tej historii w ostatnich walkach pogodził ich Lyoto Machida. Więc jak potoczy się ich starcie?
Faworytem wydaje się być Mousasi, który w pojedynku z brazylijskim „Smokiem” wypadł lepiej – co w praktyce oznacza, że nie dał się znokautować… bo wiele więcej w tej walce przecież nie zrobił. Postawię zatem na Ormianina, choć nie mam pewności, czy Munoz nie wykrzesze z siebie iskry i zniweluje ospałego przeciwnika. Tak czy siak – zakończenia przed czasem się nie spodziewam. Mousasi, decyzja.

Redaktorzy typujący Munoza: Dominik, Tomasz Ch., Marcin
Redaktorzy typujący Mousasiego: Mateusz, Franek, Karol, Wojsław, Kuba, Piotrek

Francis Carmont vs. C.B. Dollaway

Tomasz Ch.
Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten, że Francis wymęczy jednogłośną decyzję poprzez pracę w klinczu i w parterze. Swoimi zapasami stłamsi Dollawaya i nie da mu rozwinąć skrzydeł w stójce. Drugim scenariuszem, jest właśnie niejednogłośna decyzja sędziowska na korzyść Amerykanina. W jego walkach zawsze dzieją się dziwne rzeczy w werdyktach. Gdy dominował Tima Boetscha, to sędziowie uznali, że przegrał wszystkie rundy. Gdy lekko przegrywał z Danielem Sarafianem, to sędziowie uznali, że to on powinien być zwycięzcą. Niestety, więc wszystkie znaki wskazują na to, że to Francis Carmont po raz kolejny zgarnie zwycięstwo w nudnej walce, w której dominować będzie klincz oraz lay’n’pray. Jednak Dollaway jest bardzo twardym zawodnikiem. Boje z Beotschem i Sarafianem już to udowodniły. Dobrze porusza się po oktagonie. Jest w miarę ruchliwy oraz coraz lepiej boksuje i wyprowadza ciosy z klinczu. Dodać do tego na pewno należy zapasy, z których też często korzysta i być może zneutralizują nieco główną broń Francuza. W tej konfrontacji na plus dla C.B. dochodzi to, że jak był obalany, to potrafił szybko wstawać. Po raz kolejny uważam, że warto dać szansę w typowaniu underdogowi.

Redaktorzy typujący Carmonta: Franek, Karol
Redaktorzy typujący Dollawaya: Mateusz, Dominik, Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek

Luke Barnatt vs. Sean Strickland

Karol
Strickland góruje nad rywale ogółem doświadczenia klatkowego, Anglik z kolei ma za sobą już trzy walki dla UFC. Wydaje mi się, że jednak Kalifornijczyk powinien tutaj wygrać, ma przyzwoite warunki fizyczne i potrafi walnąć. Będzie pracował u góry, będzie aktywniejszy, będzie punktował w stójce… w końcu znajdzie drogę do szczęki Barnatta. Sean Strickland przez TKO, runda 2.

Marcin
Luke Barnatt nie przekonywuje mnie swoimi umiejętnościami i nie wierzę w jego talent. Co prawda jest zawodnikiem niepokonanym na zawodowych arenach, ale Dylan Andrews podczas tufowskich walk pokazał, że „Bigslow” jest zawodnikiem do skończenia, nokautując go po serii ciosów w trzeciej rundzie.
Strickland wydaje się niezłym bokserem, potrafi również obalić i skontrolować w parterze. Jak powiedział kiedyś Borys Mańkowski, „Jest wyższy? To wchodzisz z obaleniem jak przez otwarte drzwi”. Wydaje mi się, że „Tarzan” będzie szukał swojej szansy właśnie w obaleniach, lecz nie zdziwi mnie również skracanie dystansu i uderzanie kombinacjami, ponieważ Barnatt gubi się po otrzymaniu dwóch celnych ciosów.
Strickland przez decyzję.

Redaktorzy typujący Barnatta: Mateusz, Piotrek
Redaktorzy typujący Stricklanda: Dominik, Tomasz Ch., Franek, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin

Niklas Backstrom vs. Tom Niinimaki

Kuba
Ten skandynawski pojedynek zapowiada się bardzo interesująco. Niinimaki ma po swojej stronie bardzo, bardzo solidną passę dwunastu zwycięstw – w tym ostatnie w opatentowanym oktagonie – jednak niepokonany Blackstorm, trenujący w Allstars Trainning Center pośród takich osobistości jak Alexander Gustafsson czy Reza Madadi, także nie odbiega na papierze (siedem wygranych, jedno NC). Możemy zobaczyć naprawdę zacięty pojedynek dwóch Wikingów. Z jednej strony intuicja podpowiada mi, żeby postawić na debiutanta – mającego po swojej stronie świetny obóz i robiącego skokowe postępy – z drugiej, sprawdzony w UFC „Stoneface”, mający na rozkładzie kilka bardzo dobrych nazwisk, w równie dobrym stylu, przekonuje mnie jeszcze bardziej. Postawię na Fina, jednak nie będę zaskoczony, jeśli pojedynek wygra Szwed. Niinimaki, decyzja.

Dominik
Niinimaki jest klasowym piórkowym, któremu wróżę czołowe miejsca w rankingu tej dywizji w UFC. Backstrom również prezentuje wysoki poziom umiejętności, ale daleko mu jeszcze do „Stoneface”, a dodatkowo na jego niekorzyść wpływa to, że został ściągnięty do tego starcia w ostatniej chwili. Prędzej czy później ktoś przerwie imponującą passę zawodnika z Turku, ale na pewno nie zrobi tego Niklas. Tom Niinimaki, poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Backstroma:
Redaktorzy typujący Niinimakiego: Mateusz, Dominik, Tomasz Ch., Franek, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek

Drew Dober vs. Nick Hein

Wojsław
Nick Hein przez decyzję. Trudno szukać słabszego rywala, od którego Hein mógłby zacząć swoją karierę w UFC. Hein to dobry sportowiec i utalentowany judoka i mimo że nie wróżę mu większych sukcesów organizacji braci Fertitta, to klinczując, obalając i neutralizując Dobera powinien wypracować sobie dwie z trzech rund u sędziów.

Piotrek

Hein to klasowy judoka, który lubi walczyć z klinczu – taki też scenariusz widzę na tę walkę. Dober, mimo większego zasięgu, raczej nie słynie z siły ciosu i brakuje mu argumentów, żeby narzucić Heinowi swój styl walki. Z tego powodu będzie musiał uznać wyższość przeciwnika. Hein przez decyzję.

Redaktorzy typujący Dobera: Mateusz,
Redaktorzy typujący Heina: Dominik, Tomasz Ch., Franek, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek

Magnus Cedenblad vs. Krzysztof Jotko

Tomasz Ch.
Utrudnieniem dla Jotki z pewnością mogą być tutaj warunki fizyczne Magnusa Cedenblada. Będzie on nie tylko wyższy od poprzedniego rywala Krzyśka – Bruna Santosa, ale i posiada lepszy zasięg, no i przede wszystkim – odmienny styl walki. W ostatnim pojedynku Szwed po profesorsku poddał Jareda Hammana. Po prostu wskoczył na Hammana i momentalnie założył mu gilotynę, czego efektem był koniec walki. Jest to bardzo ryzykowana technika, gdyż gdyby nie została perfekcyjnie wykonana, to Jared mógłby wylądować w górnej pozycji w parterze. Świadczy to dobrze o kreatywności Cedenblada oraz o jego kalkulacji ryzyka. Jeśli zauważy okazję, to może zaryzykować pójście po niekonwencjonalną technikę. Dzięki swojemu wzrostowi, może łatwo operować kolanami w klinczu, ma dobre poddania (szybka kimura na Edwardsie, szybka gilotyna na Hammanie i szybkie duszenie d’arce na Mikalauskasie). No i… obalił Francisa Carmonta, po czym zdobył dosiad oraz plecy Francuza – co samo w sobie warte jest osobnego odnotowania. Wbrew pozorom to wcale nie musi być tak łatwa przeprawa dla Jotki jak uważa większość. Bukmacherzy doskonale to rozumieją, dlatego wyłożyli kurs 1.91 – 1.91. Ta walka spokojnie może dość do decyzji. Zwłaszcza, że Krzysztof nie popisał się w starciu z Brunem Santosem i wymęczył decyzję z Brazylijczykiem.

Karol
Chciałbym, aby Krzysiek zburzył wieżę ze Sztokholmu, w taki sposób, jak ginął Struve. Czy podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie w stanie zakończyć pojedynek przed czasem jednym, pięknym strzałem? Trudno wyczuć, najbardziej prawdopodobna wydaje się decyzja dla Polaka. Przed debiutem w UFC obawiałem się bardzo o kondycję Jotki, walka z Santosem trochę mnie uspokoiła. Warszawianin udowodni, że jest bardziej przekrojowym zawodnikiem i po prostu lepszym fighterem. Krzysztof Jotko przez TKO, runda 1.

Redaktorzy typujący Cedenblada: Franek
Redaktorzy typujący Jotkę: Mateusz, Dominik, Tomasz Ch., Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek

Iuri Alcantara vs. Vaughan Lee

Marcin
Zdecydowanie Vaughan Lee nie posiada umiejętności zapaśniczych ostatniego przeciwnika Alcantary, Wilsona Reisa. Garda Alcantary powędruje więc zdecydowanie wyżej w tym pojedynku, nie będzie musiał obawiać się kontr w postaci obaleń, po szaleńczych atakach, jak miało to miejsce w poprzedniej walce. Lee może mieć problem z odwrotną pozycją Alcantary. Jeśli będzie chciał przenieść walkę do parteru, to należy pamiętać, że Brazylijczyk zszedł wagę niżej i w dniu walki może mieć kilka kilogramów więcej niż Anglik. To może być stójkowa batalia do ostatniej kropli potu i krwi.
Alcantara przez decyzję.

Tomasz Ch.
Po pacyfikacji Pedra Nobrego oraz Iliardego Santosa, powstał malutki szum o Iurim Alcantarze. Może nie aż taki, żeby ludzie dawali mu szansę z Urijah Faberem przed ich walką, ale mimo wszystko zawodnik ten był pozytywnie kojarzony. Porażka z Kalifornijczykiem nieco osłabiła pozycję Alcantary, jednak nadal stawiany był w roli sporego faworyta w starciach z teoretycznie słabszymi rywalami. Właśnie w walce z teoretycznie słabszym Wilsonem Reisem, o mało co Reis nie wygrał! Iuri w tej walce nie zaprezentował się najlepiej. Był lepszy w stójce, sam obalał i był aktywny z dołu, ale jego występ pozostawiał wiele do życzenia, zwłaszcza na tle kogoś, kto w swoim arsenale ma tylko zapasy. Starcie z Vaughanem Lee może być tzw. „walką psów”, gdzie obaj rzucą się na siebie i zaczną czarować mocnymi ciosami w stójce. Co ciekawe, widzę tutaj szanse dla Lee. Vaughan może zaskoczyć zarówno w stójce (pokusić się o jakieś TKO), jak i wyczarować decyzję w pełnym dystansie.

Redaktorzy typujący Alcantarę: Mateusz, Dominik, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek
Redaktorzy typujący Lee: Tomasz Ch.,

Pawel Pawlak vs. Peter Sobotta

Dominik
Mimo doświadczenia Sobotty w oktagonie UFC, upatruję Pawlaka w roli zwycięzcy tego pojedynku. Po wyrównanej pierwszej rundzie, łodzianin rozpocznie walkę w swoim stylu. Okopie nogi i korpus reprezentanta Planet Eater, a następnie sprowadzi walkę na ziemię, gdzie zaprezentuje światu to, z czego słynął w Polsce – dewastujące łokcie. Paweł Pawlak, TKO, runda 2.

Wojsław
Paweł Pawlak przez decyzję. Wydaje mi się, że to starcie może być dużo bardziej wyrównane, niż sugerowały pierwsze kursy bukmacherów. Sobotta, mimo długiej przerwy i problemów ze zdrowiem, to bardzo twardy i wszechstronny zawodnik, dodatkowo obyty już ze światełkami największej organizacji na świecie i walczący przed własną publicznością. Walka na dystans w stójce, niebezpieczne kopnięcia oraz kontrola z góry i skuteczne ground and pound powinny być jednak w tej walce po stronie zawodnika z Łodzi. Pawlak będzie pewnie potrzebował pierwszej rundy, żeby się rozpędzić, ale dwie kolejne powinny należeć już do niego i po wyrównanym pojedynku ringowy podniesie jego rękę w górę.

Mateusz
Zachowując obiektywizm przy typowaniu tego starcia, muszę napisać to, co napisałbym o każdym innym zawodniku bez względu na jego narodowość. Zarówno Pawlak, jak i Sobotta dostali angaż w UFC ze względu na: a) dobrą passę zwycięstw zbudowaną na zawodnikach, o których na świecie nikt nie słyszał; b) plany organizacji gal w środkowej Europie. Chociaż zarówno jeden, jak i drugi nie toczył ostatnio walk ze szczególnie wymagającymi rywalami, ta walka będzie dla obydwu prawdziwym starciem-testem z kilkoma niewiadomymi w tle. Pawlak wyleczył kontuzję mięśni brzucha, Sobotta przechodził operację żołądka, więc niełatwo stwierdzić, w jakiej naprawdę formie wejdą do oktagonu. Peter jest dla mnie bardziej przekonującym zawodnikiem, obytym w większych wydarzeniach, oraz sprawniejszym grapplerem i zapaśnikiem. To pozwoli wywalczyć mu jednogłośną decyzję sędziów.

Redaktorzy typujący Pawlaka: Dominik, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek
Redaktorzy typujący Sobottę: Mateusz, Tomasz Ch., Franek

Maximo Blanco vs. Andy Ogle

Kuba
Obaj zawodnicy wracają po dwóch porażkach z tym, że Blanco jedno zafundował sobie na własne życzenie. Swoim zwyczajem – można by dodać. Zdaje się, że Wenezuelczyk ma wszystko, aby ten pojedynek wygrać przed czasem, jednak Bóg jeden wie, co przyjdzie mu do głowy wewnątrz klatki. Anglik specjalnie mnie nie przekonuje, choć w przypadku Blanco bardziej racjonalnym wyborem byłoby postawienie własnie na niego. Cóż, racjonalne wybory nie zawsze są tymi najlepszymi – przynajmniej w MMA – toteż wytypuję „Maxiego”. Blanco, TKO, runda 1.

Piotrek
Andy Ogle już i tak pokazał w UFC znacznie więcej, niż się kiedykolwiek spodziewałem po tym zawodniku. Anglik co walkę skazywany jest na porażkę i co starcie pokazuje, że nie jest „wazonem” do zbicia i potrafi postawić się rywalowi. Blanco, z drugiej strony, to czysta siła i zwinność, ale niestety niepodparta inteligencją i strategią. Stawiam, że Anglik przetrwa pierwszą rundę i wyrwie zwycięstwo w kolejnych dwóch. Ogle przez decyzję.

Redaktorzy typujący Blanca: Dominik, Tomasz Ch., Karol, Kuba
Redaktorzy typujący Ogle’a: Mateusz, Franek, Wojsław, Marcin, Piotrek

Ruslan Magomedov vs. Viktor Pesta

Karol
Dagestańczyk to najpoważniejszy sprawdzian w dotychczasowej karierze Czecha. Myślę, że stójkowo zmiażdży Pestę. Całe przygotowania Magomedova to mocny obóz u Grega Jacksona, mnóstwo sparingów z takimi zawodnikami jak Jon Jones czy Tim Kennedy. Ruslan pochwalił bazę crossfitową za oceanem i podciągnął swoje zapasy, trenując z młodymi amerykańskimi zapasiorami. Pochodzący z Chiziljurtu, a na co dzień mieszkający w Moskwie zawodnik powiedział, że przygotował w stójce niespodziankę dla Czecha. Ruslan Magomedov przez KO, runda 1.

Marcin
Obaj debiutują w UFC, jednak to Rosjanin  ma lepsze nazwiska na rozkładzie. Przed angażem w UFC wygrywał z Mike’em Hayesem i Timem Sylvią. Magomedov jest też zdecydowanie lepszym uderzaczem niż Pesta i zapewne będzie chciał utrzymać walkę w stójce, co jest wielce prawdopodobne znając solidną, rosyjską szkołę zapasów.
Pesta to mocny zapaśnik i solidny grappler. Na pewno będzie chciał przenieść walkę do parteru, ponieważ swoich przeciwników lubi częstować łokciami i silnym ground and pound.
Jeśli Magomedov wybroni pierwsze próby obaleń powinien zakończyć walkę przed czasem jeszcze w pierwszej rundzie.
Magomedov ko/tko 1 runda.

Redaktorzy typujący Magomedova: Mateusz, Dominik, Tomasz Ch., Franek, Karol, Wojsław, Kuba, Marcin, Piotrek
Redaktorzy typujący Pestę:

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

180 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 45. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 46. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 47. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 48. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 49. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 50. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 51. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 52. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 53. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 54. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 55. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 56. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 57. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 58. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 59. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 60. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 61. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 62. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 63. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 64. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 65. Moussasi DEC
  Carmont Sub
  Strickland TKO
  Cadenblad DEC
  Sobotta Sub

  „I will fight any man, God ever made. Period.” – Chael Sonnen

 66. Może niepatriotycznie, ale w walce Sobotta – Pawlak będę kibicował temu pierwszemu. To pierwszy zawodnik MMA, z którym mam zdjęcie, do tego jest przesympatycznym gościem, na w pół polakiem, urodzonym (nie jestem przekonany co do tego, jakby coś to mnie poprawcie) w Zabrzu – w mieście, w którym się wychowywałem za szczyla.Pawlaka nie znam za dobrze ze startów MMA, nie śledziłem jego historii i wspólnie z Bombą jest najmniej znanym mi Polakiem w UFC.

  Co do Krzyśka Jotki – jestem jego wielkim fanem, szczególnie po ostatniej walce z Bruno Santosem. Boję się tej walki, Cedenblad jest o level wyżej od Santosa. Ostatnio przegrał tylko z Carmontem – zawodnikiem, który poczynił wielki progress w ostatnich latach, a każdy kto oglądał walkę z Aligatorem chyba potwierdzi, że Francuz mimo przegranej imponował umiejętnościami i determinacją.. Będę trzymał kciuki z całej siłyza Polaka, ale szanse szacuje na 70 do 30 na korzyść Szweda.

 67.  

   Przy czym co do walki Krzyśka mam jakies złe przeczucia, obym się mylił.

 68. a ja sądzę że Barnatt zadusi Sticklanda … i jest to dla mnie osobiście mocny typ na tą galę

 69. Takie małe wtrącenie, albowiem Krzysiek w zasadzie jest Orenetem a nie Warszawianinem ..

 70. Mousasi – TKO

  C.B. Dollaway – DEC 

  Strickland – TKO

  Niinimaki – DEC

  Hein – DEC 

  Jotko – DEC

  Alcantara – DEC

  Sobotta – DEC (jakoś nie mogę postawić na Pawlaka, bo cały czas mam przed oczami jak Paweł odwraca się plecami do przeciwnika pod naporem ciosów… mimo wszystko trzymam za niego kciuki) 

 71. wiem że nie można ale ma ktoś stream do gali? mój email gregor11onet.pl plis

 72. Czyli dziś są dwie gale UFC : UFC Fight Night: Miocic vs Maldonado i UFC Fight Night: Mousasi vs Munoz ? Ciekawe czy doczekamy czasów kiedy będą dwie gale KSW jednego dnia hehehe 🙂

 73. Witam.
  W piśmie na mmarocks jestem swiezakiem, ale czytam regularnie juz kilka lat, narazie słuchałem mądrzejszych tak to nazwijmy..
  Panowie do rzeczy, jakie są możliwości obejrzenia dzisiejszej gali?
  Ufc fight pass o tym słyszałem i to znalazłem, teraz pytanie czy tam jest 7 dni do korzystania na próbę, nie korzystałem z tego nigdy, niech ktoś bardziej ogarniety w temacie pomoze…Pozdro..

 74. No właśnie – czy tam trzeba się zarejestrować by obejrzeć prelimsy za free?

 75. Tak trzeba się zarejestrować i podać numer karty, a po 7 dniach możecie zrezygnować i nie ponieść żadnych kosztów.

 76. No własnie tylko jak przebrnąć przez tą skomplikowaną rejestrację, na angielskim człowiek wagarował i teraz lipa…

 77. Rejestracja nie jest skomplikowana. Podajesz maila,swoje dane oraz dane z karty i gotowe 🙂 Mi zajęło to 2 minuty 🙂 Pozdrawiam

 78. Nie wspieramy tego typu praktywk i linki z polskich jak i zagranicznych gal są kasowane.

 79. Cześć, nie wie ktos moze dlaczego jak probuje wykupic subskrybcje na fightpass'ie wyskakuje mi taki oto błąd "*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support." ? 🙁

 80. Prawdopodobnie masz wyłączone płatności internetowe przez swoją kartę.

 81. rozumiem na glownej, ale na forum, i to jeszcze link do gali zagranicznej przesada.Wasze akwarium, wasze rybki:)

  bede pamietal:]

 82. Nie chcesz wydawać na fight passa? rozumiem, ale też uszanuj zasady jakie tu panują. Pozatym jakbyś wykazał się chociaż minimalnymi umięjetnościami szukania to byś znalazł link do streamu w necie w góra 5 minut.

 83. znalazlem i wkleilem, takze poswiecilem na to 10 sekund nie 5 min.Zostal skasowany,dodatkowo czego nie roumiesz w slowachbede pamietal? to chyba znaczy ze uszanowalem to co Pan Chmura napisal, wiec odbij sobie ode mnie.

 84. ShowTime91

  Szukam od 10-15 minut i znaleźć streama nie mogę, to nie gala numerowana i nie ma nielegalnych streamów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.