UFC Fight Night: Dern vs Rodriguez – typowanie redakcyjne

Już w tę sobotę gala UFC Fight Night: Dern vs Rodriguez! Sprawdźcie jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks. Jednocześnie polecamy zapoznać się ze świetną ofertą legalnego bukmachera Betclic.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Jakub Madej: Trzeba przyznać, że jest to ciekawe starcie w kategorii słomkowej. Głównie ze względu na naprawdę dobre serie zawodniczek, które znacząco zbliżą się do walki o tytuł mistrzowski w tej wadze. Stylistycznie jest to jednak spora zagadka, bo z jednej strony mamy Rodriguez, która preferuje w swoich starciach stójkę, a z drugiej strony Dern, która w parterze czuje się jak ryba w wodzie i idealnie włączyła doświadczenie w BJJ pod MMA. Zawodniczka z Brazylii w ostatnich czterech starciach była sprowadzana aż 10 razy i to może być klucz do wygranej Amerykanki. Brazylijka z parterem jest jednak dobrze zaznajomiona i niezwykle trudno będzie ją tam poddać. Jeśli Dern będzie przygotowana na pełne pięć rund sprowadzania walki do parteru, to może to wygrać. Jeśli będzie dawała się wciągać w wymiany, to może się to skończyć dla niej źle, bo Amanda Ribas w 2019 roku i Virna Jandiroba w 2020 roku pokazały, że Dern nie najlepiej radzi sobie w tej płaszczyźnie. Pierwotnie typowałem Dern, jednak Rodriguez w ostatniej walce z Michelle Waterson bardzo dobrze pokazała się na dystansie pięciu rund. Wątpię, że będzie dawać się sprowadzać tak, jak w walce z Carlą Esparzą, a stójką jest w stanie wypunktować Dern, dopisując kolejną wygraną na swoje konto. Ostatecznie wskazuję Marinę Rodriguez jednogłośną decyzją sędziów.

Rafał Grabosz: Konfrontacja w czołówce kategorii słomkowej kobiet, która gwarantuje powiew świeżości w ścisłym gronie pretendentek do tytułu mistrzowskiego. Niewykluczone, iż zwyciężczyni otrzyma szansę walki o pas, lecz nie można zapomnieć, że na swoją kolej ciągle czeka Carla Esparza, a najpierw dojdzie do natychmiastowego rewanżu Rose Namajunas z Weili Zhang. Przechodząc już do samej walki wieczoru najbliższego wydarzenia UFC: na papierze to klasyczne zestawienie grapplerki z uderzaczką. Dern jest rozpędzona czteroma wygranymi z rzędu i pod czujnym okiem Jasona Parillo świetnie rozwija się jako przekrojowa zawodniczka MMA. Z kolei Rodriguez słynie z solidnych umiejętności stójkowych, które przysparzają przeciwniczkom sporo kłopotów. Niemniej jednak pojedynek z „The Cookie Monster” pokazał, że da się zniwelować jej niebezpieczną grę poprzez obalenia i kontrolę w parterze, w czym również lubuje się 28-latka. W mojej opinii Dern nie pozostawi decyzji w rękach sędziów punktowych i błyskawicznie rozprawi się z Rodriguez przez poddanie.

(Kurs na Rodriguez przez decyzję w Betclic: 5,00)

Redaktorzy typujący Dern: Dominik, Jacek, Krzysztof, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Rodriguez: Jakub

Jacek Łosak: Randy Brown jest zdecydowanym faworytem nadciągającego starcia z Jaredem Goodenem. Brown w ostatniej walce szybko i w ładnym stylu rozprawił się z Alexem Oliveirą poddając go już w pierwszej rundzie pojedynku. Było to jego siódme zwycięstwo w oktagonie UFC. Jamajczyk walczy dla amerykańskiej organizacji od roku 2016 i chociaż w zawodowym MMA stoczył mniej pojedynków od Jareda, w UFC ma nad nim zdecydowaną przewagę doświadczenia. Gooden stoczył do tej pory trzy walki w UFC z czego dwa razy przegrał. W ostatnim boju znokautował Niklasa Stolze’a, który też jest na początku swojej drogi w amerykańskiej organizacji. Nie wróżę jednak Jaredowi takiego sukcesu w starciu z Brwonem, który powinien wygrać przed czasem. Stawiam na poddanie w drugiej rundzie.

Bartłomiej Zubkiewicz: Randy Brown stawiany jest w roli mocnego faworyta w pojedynku z Jaredem Goodenem, lecz jak zaznacza sam zawodnik, nie będzie to dla niego łatwy rywal. Gooden to niebezpieczny rywal, który uwielbia kończyć swoje walki przed czasem. Zawodnik 14 z 16 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem, a większość walk przegrywał przez decyzje sędziowskie. Gooden będzie szukał skończenia Browna przed czasem, lecz ten jeśli narzuci swój styl walki powinien wygrać ten pojedynek. Brown jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika w oktagonie UFC, gdzie mierzył się z m.in. Warlleyem Alvesem, Vicente Luque czy Alexem Oliveirą. Gooden w swojej karierze nie walczył z rywalami na tym poziomie i myślę, że w tym momencie jego kariery Brown okaże się przeszkodą nie do pokonania. Myślę, że Brown najpierw zamęczy, a później podda rywala.

Redaktorzy typujący Browna: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Goodena:

Dominik Witek: Pojedynek nie jest łatwy do wytypowania, ponieważ Elliott to bardzo doświadczony zawodnik, ale będzie mierzył się z młodym i ambitnym chłopakiem — Matheusem Nicolau z Nova Uniao. Warunki fizyczne obu zawodników są bardzo podobne, jednak to Tim mierzył się z lepszymi rywalami. Oczywiście ze zmiennym szczęściem, bo od grudnia 2016 roku przeplata zwycięstwa porażkami. Nicolau pokonał za to Johna Moragę, Louisa Smolkę i Manela Kape. Czy wygra on z Amerykaninem? Na pewno w to starcie potrwa pełen dystans i uważam, że nieznacznie wygra je Brazylijczyk dzięki umiejętnościom parterowym. Typ: Nicolau przez decyzję

Krzysztof Kordys: Jedną z atrakcji karty głównej zbliżającej się gali będzie pojedynek doświadczonego Tima Elliotta oraz notującego swój drugi pobyt w UFC Matheusa Nicolau. Amerykanin ma za sobą walkę o pas kategorii muszej, a w swojej karierze mierzył się na przestrzeni lat z lepszymi przeciwnikami. Jego główną bronią są zapasy i to najpewniej za pomocą obaleń i kontroli w parterze będzie starał się pokonać Brazylijczyka. Nicolau nie jest jednak złym grapplerem, potrafi walczyć z pleców, zaskoczyć przetoczeniem lub próbą poddania. Matheus ma potrzebne umiejętności, aby zniwelować największe argumenty rywala w tym starciu. W płaszczyźnie stójkowej dostrzegam przewagę Nicolau, który cierpliwie potrafi punktować przeciwników kopnięciami oraz ciosami prostymi. Typuję, że czeka nas 15 minut wyrównanego starcia, z którego ostatecznie zwycięsko wyjdzie Brazylijczyk. Typ: Matheus Nicolau przez jednogłośną decyzję

(Kurs na Nicolau przez decyzję w Betclic: 2,30)

Redaktorzy typujący Elliota: Jakub
Redaktorzy typujący Nicolau: Dominik, Jacek, Krzysztof, Bartłomiej, Rafał

Krzysztof Kordys: Obie zawodniczki dysponują identycznym zawodowym rekordem, składającym się z 9 zwycięstw oraz 2 porażek, jednak to Sabina Mazo może pochwalić się większym doświadczeniem w największej organizacji MMA na świecie. Mazo ma za sobą 5 występów w oktagonie, w których zwyciężała z m.in. Shaną Dobson oraz JJ Aldrich. Agapova do tej pory dwukrotnie wchodziła do klatki UFC, w swoim debiucie pokonała Hannah Cifers, jednak już w kolejnej walce została znokautowana przez wspomnianą Dobson. Jak to często bywa podczas walk kobiet, ciężko jest mi tutaj wykluczyć jakikolwiek scenariusz, jednak bardziej skłaniam się ku wygranej słusznie faworyzowanej Sabiny Mazo. „The Colombian Queen” powinna wykorzystać przewagę umiejętności i dopisać do swojego bilansu zwycięstwo przez decyzję. Typ: Sabina Mazo przez jednogłośną decyzję

Jakub Madej: Sporą faworytką w tym starciu jest dla mnie Sabina Mazo i będę zaskoczony, jeśli pojedynek ten przegra. Pod szyldem UFC stoczyła ona pięć pojedynków, z których trzy wygrała. Przegrywała dopiero decyzjami sędziów z Maryną Moroz i Alexis Davis. Zarówno w jednym, jak i drugim starciu była sprowadzana, a rywalki kontrolowały walkę niemal przez większość czasu jej trwania. Czy Agapova jest w stanie zdominować zawodniczkę z Kolumbii? Według mnie nie. Reprezentantka Kazachstanu nie radziła sobie stójkowo z dotychczasowymi przeciwniczkami. Zdominowała ją Tracy Cortez, a przed czasem rozbiła nawet Shana Dobson (która w dniu walki miała ujemny rekord). Nie wierzę, że Agapova przez rok bez żadnej walki zrobiła taki progres, że będzie w stanie zagrozić zawodniczce z Kolumbii. Skończenia przed czasem się tu nie spodziewam, ale spokojnego wypunktowania Agapovej jak najbardziej, w związku z czym ostatecznie typuję wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów Sabiny Mazo.

Redaktorzy typujący Agapovą: Rafał
Redaktorzy typujący Mazo: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Bartłomiej Zubkiewicz: Doświadczony zapaśnik i przyjaciel Daniela Cormiera, Deron Winn, zmierzy się z bardzo mocnym i silnym fizycznie Philem Hawesem. Jeszcze przed debiutem w UFC Winn anonsowany był jako jeden z najbardziej utalentowanych zawodników z AKA, lecz jego występy w oktagonie zweryfikowały te ambicje. Zawodnik w ostatniej walce wrócił do oktagonu po dwóch porażkach z rzędu i przez decyzję sędziowską pokonał Antonio Arroyo. Moim zdaniem Hawes będzie lepszy w każdym aspekcie walki od swojego przeciwnika i swoją presją i atakami doprowadzi do zakończenia tej walki przed czasem. Moim zdaniem Hawes wygra przez TKO.

Redaktorzy typujący Hawes: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Winn:

Jacek Łosak: Gutierrez jest na fali czterech zwycięstw przerwanych jednym remisem. W organizacji UFC walczy od roku 2018, tylko raz został pokonany w oktagonie i chociaż jego walki w większości kończą się decyzjami, to w nim upatruję faworyta pojedynku z Felipe Colaresem, który pod banderą amerykańskiej marki bij się w kratkę. Do tej pory stoczył w UFC cztery pojedynki, z których dwa wygrał. Nie spodziewam się w tym boju szybkiego zakończenia. Stawiam na Gutierreza, który wypunktuje rywala dopisując do rekordu piątą wygraną w UFC.

Redaktorzy typujący Gutierreza: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Colaresa: Dominik

Jacek Łosak:

Redaktorzy typujący Romanova: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Vanderaa:

Krzysztof Kordys: 

Redaktorzy typujący Rosę: Dominik, Rafał
Redaktorzy typujący Jackson: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Redaktorzy typujący Ontiverosa: Jacek
Redaktorzy typujący Garcia Jr.: Dominik, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,186 komentarzy 3,332 polubień

UFC Fight Night: Dern vs Rodriguez - typowanie redakcyjne​

Już w tę sobotę gala UFC Fight Night: Dern vs Rodriguez! Sprawdźcie jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks. Jednocześnie polecamy zapoznać się ze świetną ofertą legalnego bukmachera Betclic.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Jakub Madej: Trzeba przyznać, że jest to ciekawe starcie w kategorii słomkowej. Głównie ze względu na naprawdę dobre serie zawodniczek, które znacząco zbliżą się do walki o tytuł mistrzowski w tej wadze. Stylistycznie jest to jednak spora zagadka, bo z jednej strony mamy Rodriguez, która preferuje w swoich starciach stójkę, a z drugiej strony Dern, która w parterze czuje się jak ryba w wodzie i idealnie włączyła doświadczenie w BJJ pod MMA. Zawodniczka z Brazylii w ostatnich czterech starciach była sprowadzana aż 10 razy i to może być klucz do wygranej Amerykanki. Brazylijka z parterem jest jednak dobrze zaznajomiona i niezwykle trudno będzie ją tam poddać. Jeśli Dern będzie przygotowana na pełne pięć rund sprowadzania walki do parteru, to może to wygrać. Jeśli będzie dawała się wciągać w wymiany, to może się to skończyć dla niej źle, bo Amanda Ribas w 2019 roku i Virna Jandiroba w 2020 roku pokazały, że Dern nie najlepiej radzi sobie w tej płaszczyźnie. Pierwotnie typowałem Dern, jednak Rodriguez w ostatniej walce z Michelle Waterson bardzo dobrze pokazała się na dystansie pięciu rund. Wątpię, że będzie dawać się sprowadzać tak, jak w walce z Carlą Esparzą, a stójką jest w stanie wypunktować Dern, dopisując kolejną wygraną na swoje konto. Ostatecznie wskazuję Marinę Rodriguez jednogłośną decyzją sędziów.

Rafał Grabosz: Konfrontacja w czołówce kategorii słomkowej kobiet, która gwarantuje powiew świeżości w ścisłym gronie pretendentek do tytułu mistrzowskiego. Niewykluczone, iż zwyciężczyni otrzyma szansę walki o pas, lecz nie można zapomnieć, że na swoją kolej ciągle czeka Carla Esparza, a najpierw dojdzie do natychmiastowego rewanżu Rose Namajunas z Weili Zhang. Przechodząc już do samej walki wieczoru najbliższego wydarzenia UFC: na papierze to klasyczne zestawienie grapplerki z uderzaczką. Dern jest rozpędzona czteroma wygranymi z rzędu i pod czujnym okiem Jasona Parillo świetnie rozwija się jako przekrojowa zawodniczka MMA. Z kolei Rodriguez słynie z solidnych umiejętności stójkowych, które przysparzają przeciwniczkom sporo kłopotów. Niemniej jednak pojedynek z "The Cookie Monster" pokazał, że da się zniwelować jej niebezpieczną grę poprzez obalenia i kontrolę w parterze, w czym również lubuje się 28-latka. W mojej opinii Dern nie pozostawi decyzji w rękach sędziów punktowych i błyskawicznie rozprawi się z Rodriguez przez poddanie.

(Kurs na Rodriguez przez decyzję w Betclic: 5,00)

Redaktorzy typujący Dern: Dominik, Jacek, Krzysztof, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Rodriguez: Jakub

Jacek Łosak: Randy Brown jest zdecydowanym faworytem nadciągającego starcia z Jaredem Goodenem. Brown w ostatniej walce szybko i w ładnym stylu rozprawił się z Alexem Oliveirą poddając go już w pierwszej rundzie pojedynku. Było to jego siódme zwycięstwo w oktagonie UFC. Jamajczyk walczy dla amerykańskiej organizacji od roku 2016 i chociaż w zawodowym MMA stoczył mniej pojedynków od Jareda, w UFC ma nad nim zdecydowaną przewagę doświadczenia. Gooden stoczył do tej pory trzy walki w UFC z czego dwa razy przegrał. W ostatnim boju znokautował Niklasa Stolze'a, który też jest na początku swojej drogi w amerykańskiej organizacji. Nie wróżę jednak Jaredowi takiego sukcesu w starciu z Brwonem, który powinien wygrać przed czasem. Stawiam na poddanie w drugiej rundzie.

Bartłomiej Zubkiewicz: Randy Brown stawiany jest w roli mocnego faworyta w pojedynku z Jaredem Goodenem, lecz jak zaznacza sam zawodnik, nie będzie to dla niego łatwy rywal. Gooden to niebezpieczny rywal, który uwielbia kończyć swoje walki przed czasem. Zawodnik 14 z 16 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem, a większość walk przegrywał przez decyzje sędziowskie. Gooden będzie szukał skończenia Browna przed czasem, lecz ten jeśli narzuci swój styl walki powinien wygrać ten pojedynek. Brown jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika w oktagonie UFC, gdzie mierzył się z m.in. Warlleyem Alvesem, Vicente Luque czy Alexem Oliveirą. Gooden w swojej karierze nie walczył z rywalami na tym poziomie i myślę, że w tym momencie jego kariery Brown okaże się przeszkodą nie do pokonania. Myślę, że Brown najpierw zamęczy, a później podda rywala.

Redaktorzy typujący Browna: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Goodena:

Dominik Witek: Pojedynek nie jest łatwy do wytypowania, ponieważ Elliott to bardzo doświadczony zawodnik, ale będzie mierzył się z młodym i ambitnym chłopakiem — Matheusem Nicolau z Nova Uniao. Warunki fizyczne obu zawodników są bardzo podobne, jednak to Tim mierzył się z lepszymi rywalami. Oczywiście ze zmiennym szczęściem, bo od grudnia 2016 roku przeplata zwycięstwa porażkami. Nicolau pokonał za to Johna Moragę, Louisa Smolkę i Manela Kape. Czy wygra on z Amerykaninem? Na pewno w to starcie potrwa pełen dystans i uważam, że nieznacznie wygra je Brazylijczyk dzięki umiejętnościom parterowym. Typ: Nicolau przez decyzję

Krzysztof Kordys: Jedną z atrakcji karty głównej zbliżającej się gali będzie pojedynek doświadczonego Tima Elliotta oraz notującego swój drugi pobyt w UFC Matheusa Nicolau. Amerykanin ma za sobą walkę o pas kategorii muszej, a w swojej karierze mierzył się na przestrzeni lat z lepszymi przeciwnikami. Jego główną bronią są zapasy i to najpewniej za pomocą obaleń i kontroli w parterze będzie starał się pokonać Brazylijczyka. Nicolau nie jest jednak złym grapplerem, potrafi walczyć z pleców, zaskoczyć przetoczeniem lub próbą poddania. Matheus ma potrzebne umiejętności, aby zniwelować największe argumenty rywala w tym starciu. W płaszczyźnie stójkowej dostrzegam przewagę Nicolau, który cierpliwie potrafi punktować przeciwników kopnięciami oraz ciosami prostymi. Typuję, że czeka nas 15 minut wyrównanego starcia, z którego ostatecznie zwycięsko wyjdzie Brazylijczyk. Typ: Matheus Nicolau przez jednogłośną decyzję

(Kurs na Nicolau przez decyzję w Betclic: 2,30)

Redaktorzy typujący Elliota: Jakub
Redaktorzy typujący Nicolau: Dominik, Jacek, Krzysztof, Bartłomiej, Rafał

Krzysztof Kordys: Obie zawodniczki dysponują identycznym zawodowym rekordem, składającym się z 9 zwycięstw oraz 2 porażek, jednak to Sabina Mazo może pochwalić się większym doświadczeniem w największej organizacji MMA na świecie. Mazo ma za sobą 5 występów w oktagonie, w których zwyciężała z m.in. Shaną Dobson oraz JJ Aldrich. Agapova do tej pory dwukrotnie wchodziła do klatki UFC, w swoim debiucie pokonała Hannah Cifers, jednak już w kolejnej walce została znokautowana przez wspomnianą Dobson. Jak to często bywa podczas walk kobiet, ciężko jest mi tutaj wykluczyć jakikolwiek scenariusz, jednak bardziej skłaniam się ku wygranej słusznie faworyzowanej Sabiny Mazo. "The Colombian Queen" powinna wykorzystać przewagę umiejętności i dopisać do swojego bilansu zwycięstwo przez decyzję. Typ: Sabina Mazo przez jednogłośną decyzję

Jakub Madej: Sporą faworytką w tym starciu jest dla mnie Sabina Mazo i będę zaskoczony, jeśli pojedynek ten przegra. Pod szyldem UFC stoczyła ona pięć pojedynków, z których trzy wygrała. Przegrywała dopiero decyzjami sędziów z Maryną Moroz i Alexis Davis. Zarówno w jednym, jak i drugim starciu była sprowadzana, a rywalki kontrolowały walkę niemal przez większość czasu jej trwania. Czy Agapova jest w stanie zdominować zawodniczkę z Kolumbii? Według mnie nie. Reprezentantka Kazachstanu nie radziła sobie stójkowo z dotychczasowymi przeciwniczkami. Zdominowała ją Tracy Cortez, a przed czasem rozbiła nawet Shana Dobson (która w dniu walki miała ujemny rekord). Nie wierzę, że Agapova przez rok bez żadnej walki zrobiła taki progres, że będzie w stanie zagrozić zawodniczce z Kolumbii. Skończenia przed czasem się tu nie spodziewam, ale spokojnego wypunktowania Agapovej jak najbardziej, w związku z czym ostatecznie typuję wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów Sabiny Mazo.

Redaktorzy typujący Agapovą: Rafał
Redaktorzy typujący Mazo: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Bartłomiej Zubkiewicz: Doświadczony zapaśnik i przyjaciel Daniela Cormiera, Deron Winn, zmierzy się z bardzo mocnym i silnym fizycznie Philem Hawesem. Jeszcze przed debiutem w UFC Winn anonsowany był jako jeden z najbardziej utalentowanych zawodników z AKA, lecz jego występy w oktagonie zweryfikowały te ambicje. Zawodnik w ostatniej walce wrócił do oktagonu po dwóch porażkach z rzędu i przez decyzję sędziowską pokonał Antonio Arroyo. Moim zdaniem Hawes będzie lepszy w każdym aspekcie walki od swojego przeciwnika i swoją presją i atakami doprowadzi do zakończenia tej walki przed czasem. Moim zdaniem Hawes wygra przez TKO.

Redaktorzy typujący Hawes: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Winn:

Jacek Łosak: Gutierrez jest na fali czterech zwycięstw przerwanych jednym remisem. W organizacji UFC walczy od roku 2018, tylko raz został pokonany w oktagonie i chociaż jego walki w większości kończą się decyzjami, to w nim upatruję faworyta pojedynku z Felipe Colaresem, który pod banderą amerykańskiej marki bij się w kratkę. Do tej pory stoczył w UFC cztery pojedynki, z których dwa wygrał. Nie spodziewam się w tym boju szybkiego zakończenia. Stawiam na Gutierreza, który wypunktuje rywala dopisując do rekordu piątą wygraną w UFC.

Redaktorzy typujący Gutierreza: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Colaresa: Dominik

Jacek Łosak:

Redaktorzy typujący Romanova: Dominik, Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Vanderaa:

Krzysztof Kordys:

Redaktorzy typujący Rosę: Dominik, Rafał
Redaktorzy typujący Jackson: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Redaktorzy typujący Ontiverosa: Jacek
Redaktorzy typujący Garcia Jr.: Dominik, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej, Rafał

Odpowiedz polub

click to expand...