fn45

Dziś w nocy oktagon UFC zagości w Atlantic City z galą UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller. Transmisja rozpocznie się od przedwalk o 0:30, a główna karta rozpocznie się o 3:00. Widzowie z Polski będą mogli obejrzeć całość na żywo na Fight Pass. Poniżej znajdziecie porcję naszych prognoz na nadchodzące pojedynki.

Donald Cerrone vs. Jim Miller

Tomasz Ch.
Swego czasu Jim Miller był jednym z najlepszych zawodników dywizji lekkiej. Zawsze o krok przed mianem pierwszego pretendenta, zawsze w okolicach TOP 4-5. Sytuacja ta zmieniła się znacząco po porażce z Bensonem Hendersonem oraz Nate’em Diazem. Akcje tego zawodnika mocno poszybowały w dół, a obecnie jest na fali wznoszącej po pokonaniu w dobrym stylu (w pierwszych rundach przez poddania) Camoesa oraz Medeirosa. Jednak, czy takie „odbudowanie” wystarczy na Donalda Cerronego? W chwili obecnej ciężko mi z marszu stawiać na Jima. Co do Donalda, to można nawet rzec, że wszystko zależy od tego, jak wyjdzie do tej walki. Zmotywowany czy przygaszony? Jak poradzi sobie z parterem dawniej błyszczącego w tej płaszczyźnie Millera.  Na chwilę obecną to Cerrone jest fali. Trzy świetne wygrane z rzędu z mocnymi nazwiskami. Trzy bonusy z rzędu. Każdy za coś innego: nokaut, walkę i poddanie wieczoru. Truno więc w takiej sytuacji nie postawić na „Kowboja”, choć jak najbardziej szansę Millera również widzę. Donald nigdy nie był stałym pewniakiem. Zdarzają mu się występy genialne i pełne zawodu. Tym razem postawię jednak na zawodnika z Albuquerque. Skok jakościowy pomiędzy Cerronem a dwójką poprzednich rywali Jima jest zbyt duży.

Piotrek
Miller będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności zapaśniczych żeby jak najszybciej przenieść walkę do parteru i tam mozolną pracą utrzymać Cerroniego. Jeżeli wda się z nim w bójkę w stójce to Cowboy ma tu sporą przewagę. Z drugiej strony parter Cerroniego jest na tyle sprytny, że Miller może mieć problemy z utrzymaniem kontroli nad tym pojedynkiem. Stawiam na Cowboya TKO  gdzieś w okolicy 3 rundy (jeżeli Cerronie się nie zmęczy).

Franek
Donald Cerrone jest niezwykle niebezpieczny, gdy zostawić mu pole do popisu i umożliwić wykorzystanie jego stójkowych umiejętności. Sęk w tym, że Jim Miller raczej wytrąci go ze strefy komfortu i w moim odczuciu pokona przed czasem w parterze.

Redaktorzy typujący Cerrone: Mateusz, Tomasz Ch., Marcin, Kuba, Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek
Redaktorzy typujący Millera: Franek, Dominik, Wojsław

Edson Barboza vs. Evan Dunham

Tomasz M.
Barboza ma wiadome luki w parterze, ale pytanie brzmi, czy Dunham zawalczy tak, by pojedynek do tej płaszczyzny trafił, ponieważ mimo dobrego grapplingu nie jest wybitnym zapaśnikiem. Nawet to jednak może wystarczyć na Barbozę, choć za bardziej prawdopodobny scenariusz uważam ten, w którym Brazylijczyk przez dwie rundy okłada ciosami Dunhama i wychodzi z opresji w ostatnim starciu, dzięki czemu dowozi do końca swoje zwycięstwo. Barboza przez decyzję.

Kuba
Nic nie wskazuje na to, aby Dunham był w stanie zrobić Barbozie to, co zrobił mu Cerrone – nawet w najbardziej sprzyjających warunkach. Brazylijczyk jest niebezpiecznym oponentem niemal dla każdego w dywizji, tym bardziej, gdy jego rywal nie dysponuje odpowiednim arsenałem zapaśniczym, którym mógłby przenieść walkę na ziemię i tam zniwelować jego kopnięcia. Zdaje się, że z takim pojedynkiem mamy właśnie do czynienia, bo nawet jeśli Amerykanin obali Brazylijczyka – co potrafię sobie wyobrazić – to z pewnością nie będzie w stanie tego powtarzać w każdej rundzie i ostatecznie przegra na punkty po lekcji stójki ze strony Edsona. Barboza, decyzja.

Wojsław
Edson Barboza przez decyzję. Dunham raczej nie jest znany z tego, że walczy w sposób zdyscyplinowany taktycznie, dlatego nie spodziewam się, że skupi się jedynie na obaleniach Brazylijczyka i szukania rozwiązania tego pojedynku w parterze. Amerykanin będzie chciał się bić z Barbozą w stójce, co z tak utalentowanym kopaczem będzie dla niego zgubne. Edson nie pozwoli, by rywal zrobił mu powtórkę z walki z Donaldem Cerrone i wysoko wygra po trzech rundach.

Redaktorzy typujący Barbozę: Mateusz, Franek, Dominik, Tomasz Ch., Marcin, Kuba, Tomasz M., Karol, Piotrek
Redaktorzy typujący Dunhama:, Tomasz N.,

Leonardo Mafra Texeira vs. Rick Story

Marcin
Macarrao jest zawodnikiem eksplozywnym, który chciałby urwać głowę swojego przeciwnika już w 1. rundzie. Często zadaje obszerne ciosy całymi seriami, całkowicie się przy tym odsłaniając. Akcje ofensywne, często nieprzygotowane, przerywa w połowie ataku, co może skutkować nadzianiem się na ciosy proste, po których, np. w walce z anonimowym Trindade, lądował na plecach. Na dodatek, jest tak pewny siebie, że zdarza mu się trzymać gardę na wysokości bioder. Wydaje mi się, że Story jest lepszy od Brazylijczyka o klasę w każdej płaszczyźnie. Jeśli nie da się wciągnąć w wymianę cios za cios, powinien zakończyć walkę przed czasem. 15 walk w największej lidze świata to ogromne doświadczenie, które zaprocentuje w walce z debiutantem. Story, KO/TKO 2. runda.

Dominik
Story nie powinien mieć żadnych problemów z Texeirą, jeśli tylko będzie unikał mocnych ciosów Brazylijczyka. Wszystkie asy w tej walce należą do Amerykanina, który przecież też waty w rękach nie ma. Zastanawiam się tylko, w jaki sposób wygra „Horror”.  Jak to bywa zwykle w przypadku 29-latka, najbardziej prawdopodobne jest skończenie walki przez decyzję, a zatem tak właśnie postawię. Rick Story, decyzja.

Redaktorzy typujący Mafrę:
Redaktorzy typujący Story’ego: Mateusz, Franek, Dominik, Wojsław, Tomasz Ch., Marcin, Kuba, Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek

Joe Proctor vs. Justin Salas

Karol
Moim zdaniem to właśnie Joe Proctor ma solidny, równy poziom w każdej płaszczyźnie i jest bardziej przekrojowy od rywala. Zawodnicy mają moc w łapach, żeby znokautować. Wydaje mi się, że pójdą na wymiany w stójce i Proctor „połaskocze” Salasa po błędniku. Na ziemi zdobędzie plecy i założy zwycięskie duszenie lwa. Joe Proctor przez poddanie, runda 1.

Tomasz Ch.
Atutami Salasa w tej walce są na pewno lepsze zapasy, boks wymieszany z kopnięciami czy praca nóg. Justin dobrze bije z kontry oraz ma lepszą kondycję. Proctora jednak nie powinno się skreślać. Zawodnik ten operuje mocnymi ciosami, ma też bardzo niebezpieczne duszenia gilotynowe. Salas jednak wydaje się być wszechstronniejszy. Fakt, że ostatni rywale obalali Proctora i pracowali z góry, zadając ciosy, działa tylko na korzyć zapaśnika z Wyoming. W stójce trudno powiedzieć czy precyzyjne kłucie ciosami będzie stało ponad silnymi sztywnymi uderzeniami Joego. Na pewno tym, który ma większe szansę na zwycięstwo, jest Salas i to jemu dam mój głos.

Redaktorzy typujący Proctora: Wojsław, Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek
Redaktorzy typujący Salasa: Mateusz, Dominik, Franek, Tomasz Ch., Marcin, Kuba

John Lineker vs. Alptekin Ozkilic

Mateusz
Dla Linekera, który radzi sobie w UFC nie najgorzej, będzie to w moich oczach łatwa przeprawa. Ozkilić w debiucie dla największej organizacji na świecie nie zabłysnął niczym szczególnym, a piętnaście minut pojedynku ze Smolką było raczej średniej klasy widowiskiem. Mocno bijący Brazylijczyk będzie dominował w stójce i konsekwentnie obijał rywala, aż w końcu albo powali i dobije, albo uderzy momentalnie i zamknie oczy Amerykanina. John Lineker przez (T)KO w rundzie 2.

Tomasz N.
W tej walce są tylko dwa pytania. Czy Lineker ponownie nie zrobi wymaganej wagi i czy będzie w stanie obronić się przed obaleniami utalentowanego zapaśnika z Turcji? Jeśli Brazylijczyk utrzyma walkę w stójce, to nie powinien mieć większych problemów z odprawieniem przed czasem Ozkilica. Lineker wielokrotnie udowodnił, jak wielkim talentem dysponuje. Niestety, nieustanne problemy ze zrobieniem wagi trochę przykryły jego osiągnięcia, ale jeżeli John w końcu się ogarnie i profesjonalnie podejdzie do swojej kariery, to ma szansę na najwyższe trofea. Lineker przez KO

Redaktorzy typujący Linekera: Mateusz, Dominik, Wojsław, Marcin, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek
Redaktorzy typujący Ozkilica: Franek

Lucas Martins vs. Alex White

Piotrek
Martins wypadł bardzo źle w walce z Barbosą, słabo w pojedynku z Larsenem i gdyby nie ustrzelony TKO to pewnie już nie widzielibyśmy go w UFC. Alex White nie ma na swoim koncie świetnych wygranych ale postawie na niego (chociaż tak naprawdę myślę, że to takie 50/50, co zresztą widać po typach naszej redakcji). Tak czy siak ktoś zaliczy KO w tej walce. White TKO pierwsza runda.

Kuba
Walka, która z dużym prawdopodobieństwem skończy się w pierwszej rundzie, niezależnie od tego, kto wyjdzie z boju zwycięsko. Obaj dysponują zbliżonymi, bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – obaj potrafią mocno przyłożyć. Stawiam na Martinsa, który wydaje się nieco sprawniejszy w uderzaniu. Martins, TKO, runda 1.

Redaktorzy typujący Martinsa: Mateusz, Dominik, Franek, Wojsław, Marcin, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący White’a: Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N., Piotrek

Pat Healy vs. Gleison Tibau

Franek

Tibau powinien zamęczyć rywala, skutecznie neutralizując jego próby sprowadzeń i demonstrując przewagę w stójce, a następnie wygrać przez decyzję.

Wojsław

Gleison Tibau przez decyzję. Healy ostatnio głównie zawodzi oczekiwania, które wzrosły wobec niego po niespodziewanej „wygranej” z Jimem Millerem. Tibau to stylistycznie stosunkowo podobny przeciwnik, chociaż chyba dysponuje nieznaczną przewagą w stójce. Dodatkowo Brazylijczyk ma też niezwykły dar czynienia z pojedynków bardzo wyrównanych bojów oraz utrudniania sędziom wypełniania kart punktowych. Bliskie i wyrównane walki częściej padają łupem reprezentanta Kraju Kawy, dlatego postawię na jego zwycięstwo.

Redaktorzy typujący Healy’ego:
Redaktorzy typujący Tibau: Mateusz, Dominik, Franek, Wojsław, Marcin, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek

Jessamyn Duke vs. Leslie Smith

Marcin
Jessamyn Duke posiada niesamowite warunki fizyczne, których nie umiała wykorzystać w swoim debiucie w UFC. W walce z Corierrą nie potrafiła utrzymać walki w dystansie i pozwalała Brazylijcie skrócenie dystansu i kombinacyjne akcje bokserskie. Nadzieją dla tej zawodniczki są jej spring partnerki, wchodzące w skład „The Four Horsewoman” czyli  Ronda Rousey, Marina Shafir i Shayna Baszle. Biorąc pod uwagę również osobę trenera  Edmonda Tarverdyana możemy spodziewać się bardzo dobrej postawy Duke. Z drugiej strony Smith już raczej nie zawalczy tak słabo jak w walce z Kaufmann, która jest przynajmniej o jedną klasę wyżej niż Duke. Walka rozstrzygnie się na pełnym dystansie i będzie toczona w stójce.  Smith przez decyzję.

Tomasz M.
Smith, cytując klasyka, tanio skóry nie sprzedała walcząc z najlepszą kobietą w wadze 125 w zeszłym grudniu, choć jej debiut w UFC przeciwko Kaufman na pewno wypadł poniżej oczekiwań. Tym niemniej podopieczna Cesara Gracie powinna sobie poradzić z kobiecym odpowiednikiem Stefana Struve, biorąc pod uwagę, że różnica wzrostu między nią a Duke to tylko 5 cm. Smith przez decyzję.

Redaktorzy typujący Duke: Mateusz, Dominik, Franek, Wojsław, Kuba, Tomasz Ch., Piotrek
Redaktorzy typujący Smith: Marcin, Tomasz M., Tomasz N., Karol

Aljamain Sterling vs. Hugo Viana

Dominik
To może być jedna z ciekawszych walk tej karty, sądząc po ostatnich pojedynkach obu zawodników. Siła ciosu, którą dysponuje Viana, może bez wątpienia powalić Sterlinga, lecz z kolei zapasy i umiejętności parterowe tego drugiego są na dużo wyższym poziomie niż u „Wolverina”. W tym starciu przeważy chyba wszechstronność Amerykanina i to on po ciekawym, piętnastominutowym boju będzie miał ręce w górze. Aljamain Sterling, decyzja.

Karol
Brazylijczyk wsadzi swojego potężnego prawego i szybko uśpi niepokonanego Amerykanina. Zawodnik klubu Serra – Longo będzie starał się iść na decyzję i pracować taktycznie – trzymać odpowiedni dystans i punktować kopnięciami, unikając torped Viany. Myślę jednak, że Brazylijczyk trafi soczyście i zakończy pojedynek już w pierwszej rundzie. Hugo Viana przez KO, runda 1.

Redaktorzy typujący Sterlinga: Dominik, Wojsław, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Piotrek
Redaktorzy typujący Vianę: Mateusz, Franek, Marcin,, Tomasz N., Karol

Yosdenis Cedeno vs. Jerrod Sanders

Mateusz
Moim faworytem na to starcie będzie niewiele starszy, niewiele bardziej doświadczony i debiutujący w UFC Sanders. W zasadzie zarówno Amerykanin, jak i Kubańczyk są dla mnie zawodnikami anonimowymi. Chociaż ten drugi miał już występ w UFC za sobą, całkiem wyrównane starcie nie powiedziało mi o nim zbyt wiele. Typowy przeciętniak z poprawną grą. Amerykanin jednak jest dla mnie bardziej przekonującym zawodnikiem, głównie ze względu na równie poprawne, ale znacznie przyjemniejsze dla oka pokazywanie swych umiejętności. Starcie bez emocji, Jerrod Sanders przez jednogłośną decyzję sędziów.

Tomasz N.
W walce postawię na debiutującego w UFC Sandersa. Nie znam zbyt dobrze obu zawodników, ale z tego, co widziałem podczas kilku ich walk, to obrona przed obaleniami Cedeno pozostawia wiele do życzenia, a jest to element, w którym właśnie świetnie się czuje Jerrod. Niestety, możemy być świadkami trzyrundowej leżanki, po której przez decyzję wygra Sanders.

Redaktorzy typujący Cedeno: Marcin
Redaktorzy typujący Sandersa: Mateusz, Dominik, Franek, Wojsław, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek

Claudia Gadelha vs. Tina Lahdemaki

Wojsław
Claudia Gadelha przez poddanie, runda 2. Nie bardzo widzę płaszczyznę, w której Finka mogłaby zagrozić jednej z najlepszych zawodniczek w tej wadze na świecie. Tam gdzie Lahdemaki ma swoje mocne strony, czyli pod siatką i w parterze, Brazylijka jest jeszcze lepsze i dodatkowo mocniejsza fizycznie. Nie widzę innego rezultatu tej walki niż zwycięstwo reprezentantki Nova Uniao, a skończenie też jest wysoce prawdopodobne.

Tomasz Ch.
Gadelha to prześwietna, młoda, utalentowana zawodniczka. Ma dobre obalenia, świetny parter i świetną jak na żeńskie MMA kontrolę w parterze. Gdy już się przylepi do rywalki, to może większość lub nawet całą rundę spędzić na górze, zasypując oponentki ciosami oraz próbując poddań. Claudia ma 25 lat i już jest posiadaczką czarnego pasa w BJJ. Poddała pięć swoich rywalek przez ulubioną technikę Rondy – balachę, jest niepokonana od 2008 roku i zdołała od tego czasu wygrać 11 pojedynków. Pokonała nawet Valerie Letourneau, która ostatnio udanie debiutowała w UFC. Jej angaż w UFC to jest bardzo dobry ruch ze strony organizacji i Brazylijka zapewne szybko dobije do miana pierwszej pretendentki. Z wad na pewno trzeba wymienić słabe ground’and’pound. Choć pokonała ciosami w parterze Ayakę Hamasaki, to ciosy te były zapewne słabsze niż policzek, który Korwin wymierzył Boniemu. Nie ma niestety Gadelha czym uderzać jednak jeśli wejdzie w z pierwszym ciosem, to czasami wypuszcza całą ich serię, zwłaszcza gdy ma rywalkę pod siatką. Nie ma tej brutalnej siły, którą charakteryzuje się Ronda Rousey czy kilka innych zawodniczek. Jednak to też nie jest waga na mocne uderzenia. Starcie Claudii z Tiną będzie inauguracją dywizji słomkowej w UFC. Celem nadrzędnym Claudinhy jest obalenie. To typowy technik, który wypracowuje sobie jak najlepsze pozycje w parterze. Na jej korzyść można przypisać jeszcze klincz. Jest świetna w tej płaszczyźnie; pracuje tam kolanami i często inicjuje obalenia z klinczu. Świetna dziewczyna, która nie powinna mieć problemów z wygraniem jednogłośną decyzją z Tiną Lahdemaki lub nawet z poddaniem jej. Oby z Jędrzejczyk spotkała się dopiero w walce o pas, bo będzie to starcie dwóch różnych stylów i istna uczta dla oczu.

Redaktorzy typujący Gadelhę: Mateusz, Dominik, Franek, Wojsław, Marcin, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N., Karol, Piotrek
Redaktorzy typujący Lahdemaki:

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

169 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 45. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 46. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 47. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 48. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 49. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 50. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 51. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 52. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 53. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 54. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 55. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 56. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 57. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 58. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 59. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 60. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 61. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 62. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 63. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 64. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 65. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 66. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 67. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 68. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 69. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 70. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 71. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 72. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 73. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 74. czy mi się zdaje czy wątek z zakładami bukmacherskimi został zamknięty?

 75. chociaż tak naprawdę myślę, że to takie 50/50, co zresztą widać po typach naszej redakcji)

  7 do 4 na korzyść Martinsa jest w typowaniu redakcji

  @Benoit

  Zawsze zamykają wątek z okazji gal UFC, żeby pisać w tematach w których typuje Szady i Chmura.

   

  Teraz to już jestem prawie pewny,że Miller to wygra…

 76. Teraz to już jestem prawie pewny,że Miller to wygra…

   

  Mozesz rozwinać myśl? Coś czuję , że będzie ciekawie Smile

 77. Nie wiem, czytając typy redakcji, jakoś zacząłem dziwnym trafem bardziej doceniać atuty Millera, które cały czas siedziały mi w głowie. W stójce nie odstaje dużo od Cerrone, a potrafi walczyć agresywnie i może sprawić, że Donald się pogubi. Uderzy kilka razy mocno na początku, może naruszy Donalda, a jak nie to pójdzie do parteru.

 78. Ale szukacie już dziury w całym… Ile walk w karierze Cerrone przegrał przed czasem? Dwie. Ile przez poddanie? Jedną. Kto skończył go przed czasem? Absolutny top lekkiej, Pettis i Bendo. W stójce jak dla mnie ogromna różnica na korzyść Kowboja, a i w parterze nie powinien odstawać. Jedyna szansa Millera to zapasy, ale 5 rundowy main event i jakoś nie widzi mi się że Cerrone czegoś nie wymyśli przez ten czas.

 79. Heh, co się dzieje z UFC, elitarną organizacją skupiającą ścisły "top" światowego MMA, skoro takie miernoty jak Lucas Martins wygrywają tam dwie walki z rzędu i w kolejnej przez większość typowani są do zwycięstwa… 

 80. Sterling vs Viana może być naprawdę dobry, Tibau vs Healy pewnie okarze się nudną padaką ale mimo wszystko jestem dalej ciekaw Brazola, Martins vs White – warto obserwować White'a, Lineker w limicie, powinien zniszczyć Turasa, Barboza vs Dunham to w ciemno FOTN, main event bardzo solidny z lekkim wskazaniem na Kowboja, tym bardziej jak się zdąży rozkręcić.

 81.  Heh, co się dzieje z UFC, elitarną organizacją skupiającą ścisły "top" światowego MMA, skoro takie miernoty jak Lucas Martins wygrywają tam dwie walki z rzędu i w kolejnej przez większość typowani są do zwycięstwa…

  Niby fajnie, że są po dwie gale w tygodniu, ale jak się popatrzy na Dashona Johnsona w UFC (rekord 9 – 0 w chwili zakontraktowania, przy czym tylko jeden jego przeciwnik miał dodatni rekord) to mimo wszystko człowiek wolałby 2 gale w miesiącu, ale wyładowane ciekawymi zestawieniami… Z drugiej strony UFC faktycznie zależy na "globalizacji" marki, za 2 – 3 lata dopiero chyba będzie można ocenić co z tego wyszło.

   W każdym razie niech już tam nawet Martinsy będą, tylko niech szybko słabych zawodników wywalają, a nie trzymają ich do momentu przegrania 3 – 4 walk z rzędu.

 82. prowadzicie jakieś rankingi kto z redakcji ma najwyższy % dobrze wytypowanych walk? Laughing

 83. @Szady, popatrz na to z innej strony: dzięki temu do UFC zostało przytulonych paru Polaków:)

 84. Marudzenie, że Daniel Omielańczuk ma słabiutkie zapasy i jest generalnie słaby, bo przeleżał go ktoś z zapasami na olimpijskim poziomie za 3… 2… 1…

   

  EDIT:

  "Z wad na pewno trzeba wymienić słabe ground'and'pound. Choć pokonała ciosami w parterze Ayakę Hamasaki, to ciosy te były zapewne słabsze niż policzek, który Korwin wymierzył Boniemu."

 85. Zaskoczyła mnie jednomyślność redakcji co do walki Tibau vs Healy , Pat dużo lepiej pokazał sie w walce z Khabibem N. i jest ogólnie twardym zawodnikiem, ja stawiam na Amerykanina, pzdr

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.