afs

Dziś w nocy czeka nas gala UFC Fight Night w Cincinnati. Całość będzie pokazana w ramach Fight Pass, rozpoczynając od walk wstępnych o 00:30, drugi blok karty wstępnej rusza o 2:00, a karta główna o 4:00. Poniżej znajdziecie prognozy naszych redaktorów i sami możecie wpisać swoje typy w komentarzach.

Matt Brown vs. Erick Silva

Mateusz
W zasadzie na temat tego starcia szeroko wypowiedział się Tomek w swojej analizie do niej załączonym. Powtórzę jednak – to starcie może zakończyć się różnie, a faworyt dla mnie wcale nie jest taki wyraźny. Potencjał tego pojedynku jest ogromny, zapowiadają się solidne wymiany i popularne „fajerwerki” za które kochamy MMA. Silva w którym wielu widziano „czyściciela” dywizji półśredniej nieco zawodzi walcząc mocno w kratkę. Jest to zawodnik równie kreatywny co nieokrzesany. Brown z kolei również nie kalkuluje prąc przed siebie za ciosem. O wyniku walki przesądzą zapewne jakieś drobne techniczne niuanse, jednak stawiam tutaj na szalonego Nieśmiertelnego. Jeżeli tylko będzie w stanie odpowiednio mądrze szachować Ericka, po pewnym czasie go zmęczy i ustrzeli pięknym sierpem. Matt Brown w 2. rundzie przez TKO.

Dominik
Ta walka na pewno nie potrwa pięć rund. Myślę, że nie dojdzie nawet do drugiej odsłony. Obaj zawodnicy bardzo lubią zaczynać świetne widowisko już od pierwszej sekundy pojedynku. I Silva, i Brown może zakończyć to starcie w każdy możliwy sposób, jednak będzie tak: „Nieśmiertelny” i „Indio” ruszą na siebie i będą wyprowadzać niezliczoną ilość ciosów, aż do momentu, kiedy Silva ustrzeli Amerykanina, a następnie doskoczy w parterze i zakończy swój występ poddaniem lub przekona sędziego do przerwania. Mimo że starcie zakończy się pewnie około czwartej minuty, pierwsza runda tego zestawienia ma szansę na kandydaturę do rundy roku. Erick Silva, TKO, runda 1.

Redaktorzy typujący Browna: Mateusz, Karol, Tomasz N., Piotrek, Wojsław, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Silvę: Tomasz Ch., Dominik, Kuba

Lorenz Larkin vs. Constantinos Philippou

Franek
Costa Philippou jest mniej skutecznym strikerem niż Lorenz Larkin, przez co prawdopodobnie będzie zmuszony szukać innych rozwiązań. Zobaczymy z jakim powodzeniem. Odnoszę wrażenie, że będzie to walka do jednej bramki, a Philippou mogą uratować jedynie bardzo precyzyjnie i mocno wykonywane kombinacje na dość przewidywalnego Larkina. Stawiam jednak, że wygra Larkin przez decyzję.

Wojsław
Lorenz Larkin przez decyzję. W pojedynku dwóch uderzaczy to Larkin wydaje się mieć więcej atutów po swojej stronie. Kalifornijczyk będzie starał się unikać boksu Phillippou, trzymając rywala na dystans kopnięciami i w ten sposób wywalczy sobie przychylność sędziów punktowych.

Redaktorzy typujący Larkina: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Philippou: Tomasz N.,

Daron Cruickshank vs. Erik Koch

Tomasz M.
Koch jest znacznie bardziej wszechstronnym zawodnikiem od mocnego głównie w stójce Cruickshanka. Myślę, że podopieczny Ricka Roufusa po przejściu do wyższej kategorii też wyeliminuje swoje problemy z kondycją i będzie w stanie przewalczyć trzy rundy w dobrym tempie wypunktowując, a może nokautując rywala. Koch, TKO, 2. runda.

Tomasz Ch.
Dosyć interesujące starcie w stójce się nam szykuje. Zarówno Erik jak i Daron udowodnili już, że są sprawnymi i ciekawymi uderzaczami. Będzie to ciężka walka z potencjałem na dobre widowisko. Jednak skłaniam się ku Erikowi Kochowi, który po powrocie do wagi lekkiej, ładnie znokautował Rafaello Oliveirę.

Redaktorzy typujący Cruickshanka:
Redaktorzy typujący Kocha: Mateusz, Karol, Tomasz N., Piotrek, Dominik, Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.

Neil Magny vs. Tim Means

Kuba
Means nie powinien mieć większych trudności z ograniem swojego młodszego rywala. Obaj prawdopodobnie będą stronić od zapaśniczych uścisków, toteż możemy spodziewać się smakowitych wymian w stójce. Niestety dla Magny’ego, Means posiada więcej atutów w tej płaszczyźnie i stawiam, że prędzej czy później to on zakończy walkę przed czasem. Means, TKO, runda 2.

Piotrek
To będzie trudna noc dla Magny’ego. Tim Means ma moim zdaniem przewagę siły, szybkości i techniki w stójce. Obaj będą polowali na nokaut, także zapowiada się efektowne starcie, w którym zwycięzcą będzie zawodnik z Nowego Meksyku. Tim Means, KO, druga runda.

Redaktorzy typujący Magny’ego:
Redaktorzy typujący Meansa: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Tomasz N., Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.

Soa Palelei vs. Ruan Potts

Karol
Trudno mi jest cokolwiek powiedzieć o Pottsie. Szczerze mówiąc, nie miałem nawet czasu, aby obejrzeć jakieś jego walki. Myślę, że pojedynek nie dotrwa do końca regulaminowego czasu i spodziewam się nokautu. Postawię na Australijczyka, który ma za sobą wygrane przed czasem nad Krylovem i Barrym. Soa Palelei przez TKO, runda 1.

Mateusz
Potts wydaje się być typowym anonimem z dobrą passą zwycięstw która w przypadku starcia z kimkolwiek z wysokiej półki szybko zostaje przerwana. Ta walka podobnie jak poprzednie starcia obydwu zawodników zapewne skończy się błyskawicznie. Później możemy mieć piękny pokaz pływania synchronicznego w oktagonie. Soa Palalei jest po prostu pewniejszym typem na tą walkę. Jest obity w UFC, wygrywał w UFC, a jego passa zwycięstw przez nokaut jest imponująca. Jako że walka zaczyna się w stójce, sądzę że Potts zostanie szybko ustrzelony jedną z kombinacji i nie będzie miło wspominał swojego debiutu w organizacji braci Ferrita. Soa Palalei przez KO w rundzie 1.

Redaktorzy typujący Paleleia: Mateusz, Tomasz Ch., Karol,Tomasz N., Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Pottsa:

Chris Cariaso vs. Louis Smolka

Dominik
Louis Smolka zaskoczył wszystkich w poprzednim starciu, kiedy to wypunktował bardzo faworyzowanego Alptekina Ozkilicia. Wydaje mi się, że to zwycięstwo zbytnio wywindowało przekonanie o świetności zawodnika z Hawajów. Chris Cariaso dzięki umiejętnościom zapaśniczym będzie dyktował warunki w trakcie starcia i pewnie wygra z „Ostatnim Samurajem”. Celny boks połączony z precyzyjnymi kopnięciami oraz sprowadzenia dadzą „Kamikaze” wygraną na kartach sędziowskich, a może nawet ciut wcześniej. Chris Cariaso przez jednogłośną decyzję.

Wojsław
Louis Smolka przez decyzję. Pojedynek muszych zapowiada się na emocjonujące starcie kickbokserskie. Cariaso jest w tej płaszczyźnie bardzo sprawny, ale to Smolka dysponuje mocniejszym ciosem. Dodatkowo Hawajczyk bardzo dobrze radzi sobie w klinczu i to powinno zdecydować o jego punktowym zwycięstwie.

Redaktorzy typujący Cariaso: Dominik, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Smolkę: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Tomasz N., Piotrek, Wojsław, Kuba

Ed Herman vs. Rafael Natal

Tomasz N.
Ed Herman cały czas jest w UFC? Od ilu to już lat zawodnik ten przesiaduje w dolnej części tabeli wagi średniej? W walce z Natalem niełatwo mu będzie nawiązać wyrównaną walkę. Brazylijczyk jest nie tylko oczywiście dużo lepszy w parterze, gdzie poziom jego Jiu Jitsu jest światowej klasy, ale również w stójce będzie górować nad powolnym Kanadyjczykiem. Swoich szans Herman powinien szukać w klinczu i obijaniu rywala pod siatką, ale grappler klasy Natala również tam powinien umieć przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Natal przez poddanie.

Franek
Rafael Natal pozytywnie zaskoczył mnie w ostatnich walkach, pokazując postęp w stójce i demonstrując dobre umiejętności parterowe. Ed Herman będzie miał bardzo ciężkie zadanie, wymagające ciągłej koncentracji. Jeśli Natal nie prześpi tej walki, jest zdecydowanym faworytem. Natal przez poddanie.

Redaktorzy typujący Hermana: Wojsław
Redaktorzy typujący Natala: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Tomasz N., Piotrek, Dominik, Kuba, Franek, Tomasz M.

Kyoji Horiguchi vs. Darrell Montague

Tomasz M.
Myślę, że przebieg tej walki zależy od strategii Montague. Jeśli uda mu się zaprząc do pracy swoje zapasy i kłaść Japończyka na plecy jak zrobił to Pague w pierwszej rundzie to może pokonać Horiguchiego. Podopieczny Kida Yamamoto ma jednak sporą przewagę w stójce gdzie bije szybciej i składa bardziej rozbudowane kombinacje. Jeśli Horiguchi będzie w stanie bronić niektórych sprowadzeń do wypunktuje rywala w stójce. Horiguchi przez decyzję.

Piotrek
Montague to utalentowany zawodnik i trochę szkoda, że UFC zestawia go kolejny raz z mocnym uderzaczem. Obawiam się, że Horiguchi przetestuje szczękę Amerykanina i tym samym zastopuje w okolicach drugiej rundy. Horiguchi, TKO, runda druga.

Redaktorzy typujący Horiguchiego: Mateusz, Tomasz Ch., Karol,Tomasz N., Piotrek, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Montague: Dominik

Yan Cabral vs. Zak Cummings

Tomasz Ch.
Yan Cabral wydaje się zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Zaka Cummingsa. O ile ten drugi bryluje pracą w klinczu oraz okazyjnymi poddaniami, to oprócz tego nie ma za wiele do zaoferowania Cabralowi, UFC czy kibicom. Brazylijczyk dał się już poznać jako osoba, która lepiej boksuje oraz prawdopodobnie ma również lepszy parter. Yan w swojej ostatniej walce pokonał na punkty Davida Mitchella, a wcześniej w TUF-ie poddał dosyć porządnego grapplera (ale tylko grapplera) Davida Vieirę. Nie sądzę, że Zak mógłby w innym stopniu zagrozić Yanowi niż tylko przez dyskusyjną niejednogłośną decyzję sędziowską. Amerykanin jest toporny, silny, potrafi obalać, ale jakoś więcej atutów nie mogę sobie przypomnieć. Moim zdaniem Cabral weźmie decyzję na swoją korzyść w tej walce.

Kuba
Cabral wydaje się być lepszym od Cummingsa tak w stójce jak i w parterze, toteż nie mogę postawić inaczej, aniżeli na zawodnika z Nova Uniao. Nie jestem co prawda przekonany, czy Brazylijczyk przy okazji dwunastego zwycięstwa łyknie również jedenaste poddanie w karierze, co do samego werdyktu nie mam natomiast zbyt wiele wątpliwości – a ostatecznie postawię bezpiecznie. Cabral, decyzja.

Redaktorzy typujący Cabrala: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Cummingsa: Tomasz N.

Johnny Eduardo vs. Eddie Wineland

Karol
Mimo że spotyka się dwóch równorzędnych – obytych w bojach „żołnierzy”, postawię na eksplozywnego Amerykanina. Wineland wystrzeli petardę, która uśpi Brazylijczyka już w pierwszej rundzie. Eddie Wineland, przez KO, runda 1.

Dominik
Eddie Wineland powinien skorzystać ze swoich bardzo dobrych umiejętności stójkowych i szybko odprawić Eduarda. Taki przebieg walki jest wysoko prawdopodobny, zatem postawię na Winelanda przez TKO w rundzie 1.

Redaktorzy typujący Eduardo:
Redaktorzy typujący Winelanda: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Tomasz N., Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.

Manny Gamburyan vs. Nik Lentz

Tomasz N.
W tej walce wydaje mi się, że wszystko zależeć będzie od tego, jakiego Gamburyana zobaczymy w ringu. Czy będzie to stary dobry Manny, który dzięki swoim umiejętnościom judo był prawdziwym dzikiem w klatce, czy zawodnik, który zapomniał z jakiego sportu się wywodzi i próbuje rozstrzygać walki w stójce. Lentz ma dobre zapasy, ale w walce mogą okazać się bezużyteczne, jeśli tylko Gamburyan będzie trzymał się swojej bazy. Obalenie i kontrola z góry będą kluczem do zwycięstwa Manny’ego w tym starciu

Wojsław
Nik Lentz przez decyzję. Lentz jest na tyle dobrym zapaśnikiem, że dość przewidywalny Gamburyan nie powinien mu zagrozić obaleniami, a nie go nie zależy na ziemi. W momentach kiedy zawodnicy rozewrą się z klinczu, reprezentant ATT dzięki przewadze zasięgu ramion w stójce będzie punktował Ormianina w drodze do nieznacznej wygranej.

Redaktorzy typujący Gamburyana: Tomasz Ch., Tomasz N., Kuba, Franek
Redaktorzy typujący Lentza: Mateusz, Karol, Piotrek, Dominik, Wojsław, Tomasz M.

Justin Salas vs. Ben Wall

Mateusz
Wall po fatalnym debiucie w UFC nie jest faworytem tego starcia bez powodu. Wydaje się to być jeden z wielu zawodników zakontraktowanych ostatnio przez Joe Silvę tylko i wyłącznie dzięki dobrej passie zwycięstw. Co prawda do tej walki Ben przeszedł pełen okres przygotowawczy, jednak nie sądzę żeby walczący w kratkę Salas był dla niego łatwym przeciwnikiem. Jest to starcie mało interesujące, z niewielkim potencjałem na fajerwerki. Choć chciałbym zostać miło zaskoczony, stawiam na nudne 15 minut po których to lepszy okaże się Justin Sallas.

Franek
Powiem szczerze, że nawet nie przypominam sobie debiutu Walla w UFC. Choć trwał on 43 sekundy, poszukiwanie walki zawodnika z mało znanego teamu, z małym doświadczeniem nie wydaje mi się konieczne, by wskazać na solidnego Salasa jako faworyta.

Redaktorzy typujący Salasa: Mateusz, Karol, Tomasz N., Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek., Tomasz M.
Redaktorzy typujący Walla:

Anthony Lapsley vs. Albert Tumenov

Tomasz M.
Spodziewam się utrzymywania walki w stójce przez Tumenova z zapaśniczo nastawionym rywalem. Lapsley ma przyzwoity grappling, ale zapewne zabraknie mu narzędzi, by regularnie tę walkę do parteru przenosić. Tumenov przez decyzję.

Kuba
Obaj przegrali decyzjami sędziowskimi swoje niedawne debiuty w UFC, jednak to młodziutki Rosjanin wydaje się zawodnikiem z większymi możliwościami. Tumenov, decyzja sędziowska.

Redaktorzy typujący Lapsleya: Tomasz N.,
Redaktorzy typujący Tumenova: Mateusz, Tomasz Ch., Karol, Piotrek, Dominik, Wojsław, Kuba, Franek, Tomasz M.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

158 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 45. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 46. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 47. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 48. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 49. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 50. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 51. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 52. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 53. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 54. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 55. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 56. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 57. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 58. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 59. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 60. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 61. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 62. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 63. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 64. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 65. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 66. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 67. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 68. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 69. Jak walczy Erick Silva to zawsze jest efektownie i mam nadzieje, że tym razem nie będzie inaczej.

 70. Brown

  Larkin

  Cruickshank

  Magny

  Palelei

  Smolka

  Natal

  Horiguhi

  Cabral

  Wineland

  Gamburyan

  Salas

  Tumenov

   

 71. ten Cabral wydaje sie byc swietny, ale nie wiem czy Cummings nie zaskoczy.

  ciekaw jestem wystepu Meansa i Costasa. dwa znaki zapytania tej gali.

 72. Calkiem ciekawa gala sie zapowiada. Wineland, Lenz, Koch i main event na pewno dadzą radę. Nie podoba mi się jednak kolejność pojedynkow, bo np. taki Magny na MC? Dajcie spokoj.

 73. nie chodzi raczej o Magny'ego, a o Meansa, przynajmniej ja to tak odebralem. walka Natala z Hermanem czy nawet Lentz vs Manny na papierze na pewno ich zjada.

 74. Jeśli chodzi o kolejność walk to powinna być taka:

  170 lbs: Matt Brown (170.5) vs. Erick Silva (170.5)
  185 lbs: Lorenz Larkin (185.5) vs. Constantinos Philippou (185)
  155 lbs: Daron Cruickshank (156) vs. Erik Koch (155)
  185 lbs: Ed Herman (185) vs. Rafael Natal (185.5)
  265 lbs: Soa Palelei (263) vs. Ruan Potts (244)
  125 lbs: Kyoji Horiguchi (126) vs. Darrell Montague (125)
  125 lbs: Chris Cariaso (125.5) vs. Louis Smolka (126)
  135 lbs: Johnny Eduardo (136) vs. Eddie Wineland (136)
  145 lbs: Manny Gamburyan (145.5) vs. Nik Lentz (145)
  170 lbs: Neil Magny (170.5) vs. Tim Means (170)
  155 lbs: Justin Salas (155.5) vs. Ben Wall (155)
  170 lbs: Anthony Lapsley (171) vs. Albert Tumenov (170.5)
  170 lbs: Yan Cabral (170.5) vs. Zak Cummings (169.5)

  Mi by odpowiadała Smile Szkoda, że główna karta dopiero od 4 – myślałem, że podobnie jak przy on FOX-ach, będzie od 2. Trudno, trzeba będzie się obudzić o tej trzeciej. Rozpiska bardzo sympatyczna 🙂 Praktycznie każda walka interesująca.

 75. Wydaje mi się że Eric ma duże szanse ustrzelić Browna w pierwszej rundzie. W pojedynku z Kimem zapadł mi w pamięć ten dziki podbródkowy który wypalił na powitanie Kima.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.