W nocy z piątku na sobotę gala UFC Fight Night dziejąca się w Japonii, sprawdź jak to wydarzenie typuje nasza redakcja! Poniższe walki można typować u legalnego bukmachera LV BET!

Cláudia Gadelha vs. Jéssica Andrade

Marcin: Jessica Andrade jest zawodniczką bardzo łatwą do rozszyfrowania. To mały czołg, który bez chwili przerwy pędzi do przodu, chcąc „strącić” swoją przeciwniczkę. Z uwagi na to, że Andrade nie zmienia swojej strategii, nie przystosowuje sposobu walki pod konkretną zawodniczkę, wydaje się być łatwą przeprawą dla Gadheli. Tak samo łatwą, jak okazała się dla naszej Asi Jędrzejczyk, która musiała być w ciągłym ruchu, uważając na szarże z ciosami sierpowymi, którymi Brazylijka stara się zamykać oponentki pod siatką. Wystarczyło trzymać ją na dystans i z tegoż dystansu atakować. Jak wspomniałem, teoretycznie jest to łatwa walka dla Claudii, jednak nie przewiduję żeby podejmowała ze swoją rodaczką walkę w stójce. Uważam, że zniweluje jej zalety za pomocą swoich zapasów i umiejętności kontroli pozycji w parterze. W każdej z rund powinna obalać Andradę, której nie będzie łatwo wrócić do stójki. Należy zwrócić jeszcze uwagę na siłę Jessici, dzięki której potrafi obalać przeciwniczki po wysokim wyniesieniu. Biorąc jednak pod uwagę klasę Gadheli w grze parterowej, nie przewiduję, że Andradę będzie chciała z tego skorzystać w tej walce. Gadhela, jednogłośna decyzja.

Magda: Po wypadnięciu Ruy z walki wieczoru UFC zrobiło Claudii bardzo duży prezent tym, że nie przeniosło jej walki do main eventu. Każdy kto oglądał chociażby oba starcia z Asią wie, jak mocna jest Brazylijka na dystansie 3 rund. Nie wydaje mi się, żeby przez 15 minut Jessica miała czym zagrozić rywalce, chociaż jej ciosy często rzucane totalnie na oślep mogą być bardzo niebezpieczne. Mimo to stawiam na łatwe wypunktowanie Anrade przez Claudię Gadelhe.

Claudia Gadelha: Tomasz Chmura, Bartłomiej Zubkiewicz, Magdalena Dubert, Jacek Łosak, Marcin Jabłoński, Jakub Madej, Mariusz Hewelt
Jéssica Andrade:

Ovince Saint Preux vs. Yushin Okami

Magda: Mam wrażenie, że ta walka to totalny missmatch, prezent dla OSP, Japończyków, łapanie się brzytwy przez tonącego. Wiadomo jednak, że takie starcia mogą być bardzo zaskakujące i nie raz kończyły się odwrotnie do przypuszczeń. Nie wiem co tu napisać, bo mimo wszystko mam w głowie OSP przez TKO w drugiej rundzie.

Ovince Saint Preux: Tomasz Chmura, Bartłomiej Zubkiewicz, Magdalena Dubert, Marcin Jabłoński, Mariusz Hewelt
Yushin Okami: Jacek Łosak, Jakub Madej

Takanori Gomi vs. Dong Hyun Kim

Takanori Gomi:
Dong Hyun Kim: Tomasz Chmura, Bartłomiej Zubkiewicz, Magdalena Dubert, Jacek Łosak, Marcin Jabłoński, Jakub Madej, Mariusz Hewelt

Gökhan Saki vs. Henrique da Silva

Gökhan Saki: Tomasz Chmura, Bartłomiej Zubkiewicz, Magdalena Dubert, Jacek Łosak, Marcin Jabłoński, Jakub Madej, Mariusz Hewelt
Henrique da Silva:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.