Już w sobotę gala KSW 70. Sprawdźcie, jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks.pl!

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (MMA 16-7-0) vs Michał Materla (MMA 31-8-0)

Bartłomiej Zubkiewicz: Prawdziwa technika siły się nie boi. Michał Materla podjął się wyzwania i zawalczy w kategorii ciężkiej, ale nie sądzę, że będzie to dla niego nowość. „Cipao” znany jest ze swojej świetnej techniki w parterze, siły fizycznej w tej płaszczyźnie oraz tego, że ścina ogromne ilości kilogramów do limitu kategorii średniej, czyli do 84 kilogramów. Według mnie Pudzianowski nie będzie miał odpowiedzi na ataki Materli, szczególnie w parterze, gdzie myślę, że Berserker będzie chciał poprowadzić tę walkę. W stójce „Pudzian” nie powinien zagrozić Michałowi jeśli ten będzie pamiętał o obronie. „Cipao” będzie szybszy na nogach od swojego rywala i zapewne będzie chciał sprowadzać go do parteru, gdzie swoją przewagą doświadczenia oraz techniki podda rywala. Warto pamiętać, że Materla w przeszłości miał okazję do treningów z m.in. Danielem Cormierem czy Cainem Velasquezem w AKA, a w swoim klubie w Szczecinie trenuje także z takimi zawodnikami jak Tomasz Narkun czy Wojciech Janusz. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki stawiam byłego mistrza KSW w roli faworyta tego starcia i uważam, że skończy Pudzianowskiego przed czasem.

Krzysztof Kordys: W walce wieczoru KSW 70 dojdzie do głośnego starcia pomiędzy dwoma twarzami polskiej organizacji. Pudzianowski i Materla należą do najpopularniejszych zawodników w kraju. Były mistrz wagi średniej zdecydował się podjąć wyzwanie i przenieść się do królewskiej kategorii, by zmierzyć się z wielokrotnym mistrzem świata strongman. Porównanie umiejętności obu zawodników wypada bez wątpienia na korzyść Michała, który przez lata stanowił czołówkę najlepszych zawodników w Europie. MMA było dla Pudzianowskiego nowym wyzwaniem i zabawą, w której utrzymuje się już od kilkunastu lat. Jedyną przewagą Mariusza w tym starciu będą oczywiście siła i warunki fizyczne. „Pudzian” może być w stanie przetrzymać Materlę w klinczu lub z górnej pozycji, ale nie wydaje mi się, żeby taka taktyka doprowadziła go do zwycięstwa. Pomimo różnicy kilogramów na niekorzyść Michała, powinien on znaleźć lukę w defensywie Pudzianowskiego i zakończyć tę walkę przed czasem w parterze. Nie wykluczam poddania, ale za bardziej prawdopodobny uznaję scenariusz, w którym Materla rozbije zmęczonego Mariusza ciosami z góry. Typ: Michał Materla przez TKO, runda 2

Jacek Łosak: Mariusz Pudzianowski postanowił rzucić się na głęboką wodę i chociaż będzie znacznie cięższy od Michała Materli, myślę, że to on ostatecznie może zderzyć się ze ścianą w postaci szczecińskiego Bersekera. Michał jest szybszy i lepiej walczy w stójce, a jak starcie trafi do parteru, to i tam Materla powinien mieć zdecydowaną przewagę. Trudno jest mi znaleźć płaszczyznę, w której Mariusz mógłby zagrozić Michałowi. Oczywiście ostatecznie wszystko może się zdarzyć, ale jednak postawię na Michała i poddanie w pierwszej rundzie.

Michał Tkaczuk: Starcie bezsprzecznie dwóch znaczących zawodników dla polskiego MMA. Obydwaj najlepsze lata mają już za sobą, jednak na pewno zarówno Pudzianowskiemu, jak i tym bardziej Materli nie zabraknie serca i woli walki. Co do samego pojedynku to „Pudzian”, w związku z przewagą siły będzie dążył do sprowadzenia do parteru Michała i tam go próbując ubić. Nie wydaje mi się, aby na zawodnika z takim doświadczeniem na najwyższych szczeblach MMA jak Materla to zadziałało. Pudzianowski nie jest bowiem wybitnym zapaśnikiem, a Michał trenował z wieloma zawodnikami wagi ciężkiej włączając mistrzów UFC. Zawodnik ze Szczecina kilka wojen stoczył, ale też nie wydaje mi się, aby ciosy Mariusza, którego technika bokserska nie jest na najwyższym poziomie, były w stanie posłać Materlę na deski. Co do rezultatu nie widzę sposobu w jaki Pudzianowski miałby to wygrać. Dodatkowo „Pudzian” nie słynie z żelaznej kondycji, a pod tym względem zdecydowaną przewagę będzie miał Michał. Typuję wygraną Materli przez ciosy w parterze w rundzie trzeciej.

Jakub Madej: Nie będę ukrywał, że widzę scenariusz, w którym Mariusz doprowadza do bezpośredniej wymiany i po jednym z celnych ciosów Michał osuwa się na deski. Oczywiście taki scenariusz jest możliwy, bo wszyscy wiedzą, że Pudzianowski mimo wszystko ma czym uderzyć, a odporność Materli na ciosy czasami stała pod znakiem zapytania. Dodajmy do tego fakt, że Michał Materla idzie aż dwie kategorie wagowe w górę, a takie wycieczki nie zawsze kończyły się dla zawodników pozytywnie. Jest to scenariusz, który cały czas mam z tyłu głowy, jednak typuję wygraną Michała Materli. Technicznie powinna być to kompletna przepaść. Materla powinien robić w tej walce dosłownie to, co będzie chciał. Nie zdziwię się, jeśli sprowadzi Mariusza Pudzianowskiego już na początku pierwszej rundy, a później bez większych problemów rozbije ciosami lub podda. „Pudziana” w jego karierze poddawał Thompson, McCorkle, Różalski, Bedorf. Materla ma wszystko, aby również dopisać się do tej listy i zrobić to już w pierwszej rundzie, udowadniając tym samym, jak ogromna przepaść w umiejętnościach ich dzieli. „Pudzian” przez sztab zawodnika ze Szczecina bez wątpienia jest rozpisany na czynniki pierwsze, a to nie powinno być ekstremalnie trudne, bo mimo sporego już stażu treningowego, oglądając walki Pudzianowskiego da się zauważyć pewne schematy, akcje, ruchy, które tak doświadczonemu zawodnikowi, jak Materla dadzą w każdym momencie pole do tego, aby zdobyć przewagę. Co zaskoczy mnie w tym starciu? Materla wyłączający światło Pudzianowskiego w podobny sposób, jak zrobił to „Pudzian” na „Bombardierze”. Typuję wygraną Michała Materli w pierwszej rundzie – może to być zarówno rozbicie ciosami Pudzianowskiego w firmowym krucyfiksie, jak i poddanie go. Czy będzie to „mismatch”? Mam takie wrażenie.

Redaktorzy typujący Pudzianowskiego:
Redaktorzy typujący Materlę: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub

120,2 kg: Ricardo Prasel (MMA 12-3-0) vs Daniel Omielańczuk (MMA 25-12-1)

Jacek Łosak: Trudny rywal przed Danielem Omielańczukiem. Sam Daniel zapowiada, że starcie najpewniej rozegra się na pełnym dystansie i nie nastawia się na skończenie boju przed czasem, bo Prasel już udowodnił w walce z Michałem Kitą, że to nie jest proste zadanie. Postawię w tym boju jednak na doświadczenie Daniela i wnioski, jakie na pewno wyciągnął z walki Prasel vs Kita. Jeśli Omielańczuk utrzyma pojedynek w stójce, powinien wygrać go na punkty.

Jakub Madej: Wydaje mi się, że będzie to bardziej wyrównane starcie, niż wskazują na to kursy bukmacherskie. Widzę jednak scenariusz, w którym niższy od rywala Omielańczuk dosięga go obszernym i mocnym hakiem, którym posyła go na deski. Brazylijczyka ciężko jednak skończyć, a uważnym bez wątpienia trzeba być w każdym momencie walki. Sam Polak przyznał, że będzie chciał to starcie poprowadzić spokojnie. Typuję więc wygraną Daniela Omielańczuka po pełnych trzech rundach decyzją sędziów w starciu, które jest dla Polaka bardzo dużą szansą – wygrana bez wątpienia da mu możliwość starcia o pas, a powrót do organizacji po tylu latach w dobrym stylu to coś bardzo ważnego.

Redaktorzy typujący Prasela:
Redaktorzy typujący Omielańczuka: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub

93,0 kg: Ivan Erslan (MMA 11-1-0) vs Rafał Kijańczuk (MMA 11-4-0)

Bartłomiej Zubkiewicz: Z tego co da się zauważyć wśród opinii wielu fanów MMA, Ivan Erslan jest sporym faworytem starcia z Rafałem Kijańczukiem. Dla mnie ta walka nie jest tak bliska i uważam, że u bukmacherów powinien to być typowy pick’em. Rozumiem, że Chorwat może być bardziej techniczny od Polaka, ale Kijańczuk wielokrotnie pokazał w swoich walkach, że potrafi zagrozić każdemu rywalowi. W ostateczności uważam, że Erslan powinien wygrać ten pojedynek – jeśli nie uda mu się skończyć rywala przed czasem to powinien wypunktować Rafała. Nie skreślałbym jednak szans Kijańczuka na wygraną przez nokaut i tutaj upatrywałbym wartości jeśli chodzi o potencjalny zakład.

Redaktorzy typujący Erslana: Bartłomiej, Krzysztof, Michał, Jakub
Redaktorzy typujący Kijańczuka: Jacek

120,2 kg: Marek Samociuk (MMA 3-2-0) vs Izuagbe Ugonoh (MMA 1-1-0)

Bartłomiej Zubkiewicz: Rewanż, który będzie dla Izu Ugonoha szansą na świeży start w jego karierze w klatce MMA. Według mnie Ugonoh ma wszystko żeby wygrać ten pojedynek. Długa przerwa od startów działa tylko na jego korzyść – sparingpartnerzy zawodnika często wspominają, że ten bardzo rozwinął się we wszystkich aspektach MMA i uważam, że w klatce na KSW 70 zobaczymy nową, ulepszoną wersję polskiego uderzacza. Moim zdaniem tym razem Ugonoh nie zostawi żadnych wątpliwości i zakończy pojedynek z Samociukiem przed czasem w pierwszej rundzie przez KO/TKO.

Michał Tkaczuk: Na nadchodzącej gali KSW 70 dojdzie do rewanżu dwóch zawodników kategorii ciężkiej. Jednocześnie pojawia się dużo znaków zapytania. Główną nurtującą kwestią jest na pewno kondycja Izu, który w pierwsze walce z Samociukiem wypadł fatalnie kondycyjnie, czekając od początku drugiej rundy na wyrok. Z drugiej strony w przeciwieństwie do pierwszej walki Samociuk będzie miał za sobą pełen obóz przygotowawczy. Na pierwszy rzut oka wydaje się to lepsze, ale dostrzegam również jedną kwestię, która niekoniecznie może pomóc zawodnikowi z Lubelszczyzny. W pierwszej walce wziętej z dwutygodniowym wyprzedzeniem na Marku nie ciążyła praktycznie żadna presja, a wymagań względem jego osoby nie było żadnych. Co do samej walki to prawdopodobnie obydwaj zawodnicy będą dążyć do utrzymania jej w stójce. Ciekawi mnie forma Ugonoha, który powróci po ponad rocznej przerwie. Izu jest na pewno bardziej poukładany technicznie. Mimo sprzyjających kursów na Ugonoha wróżę mu ciężką przeprawę. Samociuk pokazał bowiem olbrzymie serce do walki, a wydaje mi się, że kondycyjnie będzie wyglądał lepiej od przeciwnika. Nie spodziewam się dużej poprawy Izu w tym aspekcie, a w związku z tym typuję zwycięstwo Samociuka przez techniczny nokaut w rundzie trzeciej.

Redaktorzy typujący Samociuka: Michał
Redaktorzy typujący Ugonoha: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Jakub

93,0 kg: Damian Piwowarczyk (MMA 5-0-0) vs Bartosz Leśko (MMA 11-2-2)

Jacek Łosak: Wygląda na to, że Damian Piwowarczyk stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze. Starcie zapowiada się na bardzo interesujące i trudno przewidzieć, jak ostatecznie się potoczy. Bartosz góruje nad Damianem doświadczeniem. Pytanie jednak czy to wystarczy na niekonwencjonalny styl Piwowarczyka, który idzie od wygranej do wygranej i do dziś nie znalazł pogromcy w zawodowym MMA. Postawię jednak w tym starciu na Bartosza i wygraną przez poddanie w drugiej rundzie.

Redaktorzy typujący Piwowarczyka: Bartłomiej, Krzysztof, Jakub
Redaktorzy typujący Leśkę: Jacek, Michał

83,9 kg: Radosław Paczuski (MMA 3-0-0) vs Jason Wilnis (MMA 2-0-0)

Krzysztof Kordys: Na gali KSW 70 zmierzy się dwóch specjalistów od walki w stójce, wywodzących się z kickboxingu. Radek Paczuski, czołowy zawodnik tej dyscypliny w Polsce, podejmie Jasona Wilnisa, byłego mistrza GLORY. Paczuski po licznych sukcesach w kickboxingu, zdecydował się spróbować swoich sił w MMA. W tej formule stoczył już trzy zwycięskie walki, a zbliżający się występ będzie jego debiutem w okrągłej klatce KSW. Holender po okresie gorszych występów w swoim bazowym stylu również przeniósł się do mieszanych sztuk walki. W MMA zdążył pokonać dwóch mniej doświadczonych rywali. Radek jest świetnym zawodnikiem, który w KSW ma szansę na przebicie się szerszej publiki. W tym celu musi pokonać pierwszą przeszkodę w postaci Jasona, który z pewnością nie jest przeciwnikiem z łapanki. Holender najlepsze lata kariery ma już jednak prawdopodobnie za sobą, co dodatkowo przemawia na korzyść Radka. Według oczekiwań szykuje się tutaj uczta dla fanów sportów uderzanych. Wyżej cenię sobie aktualną dyspozycję Polaka, który poważnie wziął się za treningi w nowej formule i podczas sobotniego wydarzenia powinien triumfować po technicznym pojedynku w wykonaniu obu panów. Typ: Radosław Paczuski przez jednogłośną decyzję

Michał Tkaczuk: Niesamowicie ciekawie zapowiadające się starcie dwóch kickbokserów, którzy „liznęli” trochę MMA. Wilnis starty w MMA zaczął ledwie dziesięć miesięcy temu. Radek co prawda debiut zaliczył na początku 2019 roku, natomiast od 2,5 roku nie stoczył żadnego pojedynku w formule MMA. Wilnis ma na rozkładzie Israela Adesanyę oraz Alexa Pereirę, których pokonał w czasach występów w organizacji Glory w Kickboxingu. To pokazuje, że Holender nie jest gościem z pierwszej łapanki. Zwycięstwa te jednak odniósł kolejno w 2017 oraz 2015 roku, a wiele się zmieniło patrząc na ścieżki zawodników. Wilnis co prawda ma dwa zwycięstwa pod szyldem holenderskiej organizacji Levels Fight League, jednak obydwaj rywale mają ujemny bilans w MMA. Ciekaw jestem również dyspozycji Radka Paczuskiego, który nie występował od 2019 roku. Ciężko stwierdzić jak na jego dyspozycji odbije się tzw. „oktagonowa rdza”. Przez ten czas Paczuski ciężko pracował i podporządkowywał swoje treningi pod MMA. Co do samej walki przewiduje, że będzie się ona toczyła w stójce. Wilnis pokazał w swoim debiucie przyzwoitą defensywę zapaśniczą, jednak nie zapominajmy, że jego rywal to zawodnik z bilansem 1-2 w MMA. Nie spodziewam się raczej, aby Radek szedł po sprowadzenia. Patrząc na stójkę Wilnisa wydaje się, że ostatnimi czasy jest trochę nieszczelna co wykorzystał Pereira, który w ciągu 1,5 minuty posłał go dwa razy na deski. Paczuski jest świetnym stójkowiczem, który nie zapomina o defensywie. W związku z tym typuje zwycięstwo Polaka przez nokaut w rundzie drugiej.

Redaktorzy typujący Paczuskiego: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub
Redaktorzy typujący Wilnisa:

52,2 kg: Anita Bekus (MMA 5-2-0) vs Roberta Zocco (MMA 3-3-0)

Jakub Madej: Anita Bekus powinna bez problemów wygrać ten pojedynek. Zawodniczka Octopus Łódź w ostatnim starciu sprawiła mi ogromną niespodziankę pokonując na punkty Magdalenę Sormovą. Nie ma co ukrywać, był to całkowicie inny poziom przeciwniczki w porównaniu do Roberty Zocco. Włoszka nie walczyła aż trzy lata, co z pewnością wpłynie na jej formę w tym starciu. Nie spodziewam się, żeby „The Diamond” mogła zagrozić Polce w jakiejkolwiek płaszczyźnie. Typuję wygraną Anity Bekus przez pewną decyzję sędziów, jednak nie zdziwię się, jeśli po udanych sprowadzeniach Bekus ostatecznie rozbije lub podda rywalkę.

Redaktorzy typujący Bekus: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub
Redaktorzy typujący Zocco:

85,5 kg: Albert Odzimkowski (MMA 11-6-0) vs Tommy Quinn (MMA 9-5-0)

Krzysztof Kordys: Pojedynek Odzimkowskego z Quinnem jest szybkim rewanżem obu zawodników za marcowy pojedynek na gali KSW 68. Wówczas Albert okazał się lepszy od Brytyjczyka i pierwotnie triumfował przez nokaut, jednak po analizie wynik został zmieniony na No Contest z powodu nielegalnego uderzenia ze strony Polaka. Odzimkowski podchodzi do tego starcia jako największy faworyt gali w oczach bukmachera. Tommy miał dwa miesiące na rozwinięcie swoich umiejętności i poprawienie strategii, co najpewniej okaże się niewystarczające. Odzimkowski wyjdzie do klatki z motywacją potwierdzenia swojej wyższości nad rywalem i zmazania plamy po ostatnim faulu. Typuję, że tym razem walka zakończy się równie szybko, a bardziej uważny Albert znokautuje Quinna przepisowymi trafieniami w pierwszej rundzie. Typ: Albert Odzimkowski przez TKO, runda 1

Jakub Madej: Albert już nie tylko powinien, ale musi do tego starcia podejść bardzo ostrożnie. Każdy ruch, każdy cios musi być przemyślany, bo z pewnością nie będzie on chciał przegrać przez dyskwalifikację lub znów zakończenia starcia przez „no contest”. Nie ma co ukrywać, Odzimkowski jest od Quinna zawodnikiem mieszanych sztuk walki dużo lepszym w każdym aspekcie. Widzę tutaj Alberta Odzimkowskiego, który na początku walki sprowadza walkę do parteru i tam poddaje swojego rywala. W takim momencie sięgnięcie do płaszczyzny, w której czuje się on również dobrze, wydaje się być odpowiednim podejściem. Typuję wygraną Odzimkowskiego przez poddanie w rundzie pierwszej.

Redaktorzy typujący Odzimkowskiego: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub
Redaktorzy typujący Quinna:

74,0 kg: Łukasz Rajewski (MMA 11-7-0) vs Francisco Barrio (MMA 9-2-0)

Redaktorzy typujący Rajewskiego: Bartłomiej, Krzysztof, Jacek, Michał, Jakub
Redaktorzy typujący Barrio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

30 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,833 komentarzy 21,367 polubień

szczerze to krs1 zyskuje i na wygranej Materli i Pudzilli
Jak Mario wygra to dobra walka z Mamedem i potem jakiś TS może
A jak materla wygra to wtedy bratobójczy rewanż z Mamedem o miano króla skończeń(zakładając że Cipao skończy Pudziana) potem też może TS
A tak poza tym :najmancoty: redakcjo
Mario go złapie i rzuci, Makrela zamieni się w karpia. Jeszcze ewentualnie jakiś krwawy rewanż z jednookim królem wojny z Płocka

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,146 komentarzy 18,210 polubień

Redaktorzy typujący Samociuka: Michał

Redaktorzy typujący Kijańczuka: Jacek

@kaczka94 @Jacek Łosak odważnie :mamed:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,679 komentarzy 11,498 polubień

@kaczka94 @Jacek Łosak odważnie :mamed:

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, a ten wleci po gali :cool:

Odpowiedz 7 polubień

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,239 komentarzy 72,394 polubień

Pudzian będzie klepał jak pojebany. Kimura w 1ej

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Strawweight

7,629 komentarzy 14,229 polubień

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,833 komentarzy 21,367 polubień

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

stoi mu na widok gotowanego kamienia:pudzianfap:

Odpowiedz 4 polubień

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,239 komentarzy 72,394 polubień

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

Tanio napletka nie sprzeda. Jak on to mówi.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Bantamweight

2,250 komentarzy 3,611 polubień

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

Lol, przecież każdy wie że Pudzian to krypto gej. Występował z bratem na galach ciepłych jako Dominator. Są zdjęcia przeca.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of bokserek
bokserek

Maximum FC
Middleweight

1,646 komentarzy 3,710 polubień

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

Jemu raczej może stanąć na widok Kawula albo.... Jurasa, różne ludzie mają fetysze::clintdis::

Odpowiedz 1 Like

Avatar of beef
beef

KSW
Featherweight

4,934 komentarzy 10,047 polubień

Lol, przecież każdy wie że Pudzian to krypto gej. Występował z bratem na galach ciepłych jako Dominator. Są zdjęcia przeca.

poka

Odpowiedz polub

Avatar of roki900
roki900

Legacy FC
Heavyweight

2,162 komentarzy 5,707 polubień

Lol, przecież każdy wie że Pudzian to krypto gej. Występował z bratem na galach ciepłych jako Dominator. Są zdjęcia przeca.

Gale ciepłych? A to kiedy takie gale były? I co on niby tam robił?

Odpowiedz polub

Avatar of Logan 1989
Logan 1989

BAMMA
Welterweight

929 komentarzy 1,326 polubień

Lol, przecież każdy wie że Pudzian to krypto gej. Występował z bratem na galach ciepłych jako Dominator. Są zdjęcia przeca.

Fajne gale oglądasz :lesnarhappy:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,382 komentarzy 110,343 polubień

@kaczka94 @Jacek Łosak odważnie :mamed:

To Kaczka to nie Kaczka, tylko jakis Michał!? :travolta:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,679 komentarzy 11,498 polubień

To Kaczka to nie Kaczka, tylko jakis Michał!? :travolta:

Człowiek bez imienia, coś jak brat Pudziana czy siostrzeniec Jana Ziobry. :jjsmile: :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

Ciekawe czy Pudziao stoi na widok RING GIRLS ? jak myślicie ? Czy to jest możliwe ?

Pudziao na widok Ring Girls staje do tyłu.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Light Heavyweight

1,343 komentarzy 2,535 polubień

Najważniejsze, żeby Izu "I can't breathe" Ugonoh w ogóle przeżył

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Bantamweight

2,250 komentarzy 3,611 polubień

poka

Poszperam po forum ja nie mam w archiwach nie kolekcjonuje takich zdjęć ;)

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Bantamweight

2,250 komentarzy 3,611 polubień

Gale ciepłych? A to kiedy takie gale były? I co on niby tam robił?

Śpiewali z tym typem co jest znany ze jest bratem Pudziana a jest diskopolowcem

Odpowiedz polub

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Flyweight

2,215 komentarzy 1,609 polubień
Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,540 komentarzy 54,957 polubień
Avatar of zoom
zoom

UFC
Middleweight

10,213 komentarzy 27,976 polubień

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, a ten wleci po gali :cool:

Stary wie, że chlejesz?

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,382 komentarzy 110,343 polubień

9-0.

Charytatywny ze nie? :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

G
Grzdylson

Oplot Challenge
Lightweight

35 komentarzy 202 polubień

Śpiewali z tym typem co jest znany ze jest bratem Pudziana a jest diskopolowcem

1653756123553.png

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,679 komentarzy 11,498 polubień

@kaczka94 @Jacek Łosak odważnie :mamed:

No i jak tam? :cool:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,146 komentarzy 18,210 polubień

No i jak tam? :cool:

Masz szampana za trafne typowanie, Jacek już niekoniecznie ;-)

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

17,547 komentarzy 39,746 polubień

lol nie fajnie się to zestarzało, specjaliści redaktorki jak jeden mąż na makrelę i stwierdzenia typu missmatch
:juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,540 komentarzy 54,957 polubień

Charytatywny ze nie? :roberteyeblinking:

Hahaha, masakra. Pieniążki chociaż wygrałem. :)

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,382 komentarzy 110,343 polubień

Hahaha, masakra. Pieniążki chociaż wygrałem. :)

Wybrales ze dzial frikow wypierdala... :corn:

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesny
Bolesny

Jungle Fight
Middleweight

378 komentarzy 766 polubień

Redaktores zrywać czereśnie u Pudziana. Marsz!

Odpowiedz 2 polubień